Domaći Hip-Hop/Rap

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
U jbt bas vam opo standard. Uz duzno postovanje ali ovakva muzika je u rangu sa Micom Trofrtaljkom. Udri po gudri, u lubanji mozak u tragovima al bitno da je veselo.

Jbga Reko sam sad da je to faza..Inace covjek se indentificira s glazbom,.. A likovi uz duzno pretjerivanje repaju ono sto sam ja zivio..Jbga.. Isto ko nered i stoka spremni za rat.. Mogo sam se indentificirat uz to.. Nikad nisam previse pusio tu hip hop intelektualnu spiku, i te neke kvazi kozmicke rime..
Svakacast smoke mardeljanu al to nije moja brija bila nit ce bit.. Ne pronalazim se i nikad nisam u tom nekom intelektualno emocionalnom placipickarenju.. Blizi su mi uvjek bili prti bee ge, bad copy i 43 zla.. Jbga Ulica je ulica.. A iovako poslje gangsta rapa sam preso na trap.. A i sto sam stariji vise mi bitan beat nego text..

:thumb::):D:zvizd:
samo Pozitiva..

E da Kriva ti usporedba JEr ja OBOZAVAM Micu Trofrtaljku!!!::ludak::::ludak::
Zena je bila xxxxy ispred svog vremena! :mario:::mario:::mario::

Ne znam dal je tema al za ovdje al dal ste ikad raznmilajli u kojem trenutku covjek iz korjena promjeni glazb. ukus i zasto??
Mislim i nasi starci su nekad slusali doorse i elvisa, janis j i ostale pizd. a danas samo tu neku narodnu glazbu..pa se pitam u zadnje vrijeme kad to se desi taj switch??
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and vladomar

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
E da Kriva ti usporedba JE
Ja bi rekao da je na mestu. Doticna dok je snimala kvazi muziku nosila je etiketu "kiča I šunda" sto je bilo vidljivo na omotu albuma tako da je poredjenje ok po meni.
Muzika je umetnost, a ne sprdnja. Mora imati pouku I poruku, pa tako I hip-hop koji je posle punka svojevrsni izraz bunta I revolucije. Tako da ove nove šarlatane ne mogu stavljati uz rame sa likovima koji su generacijam bili vetar u ledja u borbi protiv sistema I ljudske gluposti.
Sto se smokise tice retko real gengsta rap I svako ko kaze drugacije mogu slobodno da kazem ne zna sta je rep.
Taj trep sam pokusao razumeti al ne ide, gomila trabunjanja bez ikakvog smisla, a I nije mu mesto u ovoj temi, mesanje zaba I baba. Treba vam posebna tema za to nesto sto nazivaju muzikom.
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
s0415.gif