Domaći PC uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hedovi se fino pune...
Neznam kaj da napisem...
Nemam problema...

Ali ajde, zalijevam ju svaki treci dan i to neposredno prije nego ide na nocni rezim. Jedno zalijevanje je cistom vodom, sljedece gnojivom i tako u krug.

Evo slika:

glavni vrh
P6010134.jpg


pogled ispod
P6010133.jpg


bez obzira sto cvijeta, nije prestala rasti u visinu
P6010136.jpg


jedna kompletna, malo strse neke grane, ali jednostavno ju je tesko obuzdati
P6010131.jpg


Otklonjeno je lisce pri dnu, znaci prorjedjena je, i kao sto se vidi povezana 10-ak puta i jos cu ju morati barem 10 puta....Rastegnuta je po cijelom boxu i sto ju vise vezem bolje raste!

Pozdrav!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Da li su ovo poceli rasti muski dijelovi?? posto iz njih raste po jedna-dvije dlacice sumnjam da je i ne nalikuje mi na "jaja" kakve sam imao kod prve, ali molim neki odgovor! Hvala.
Evo i slike, crnim je zaokruzeno ono kaj me muci, a ako se lose vidi recite da kasnije navecer poslikam na novo:

P6010133-1.jpg
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
nemas brige,lepi kalixi...pozeli ih sto vise u hedovima.................pozeli ih
0002.gif
!!


:icon_lol:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Thx Sulundar, vec me brinulo...

Nego, na vrhu heda su pocele nestajati dlacice. Poslikat cu da vidite o cemu govorim.... Nikad do sad takav rast nisam vidio.... Hedovi se pune, ali dlacice nestaju....
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Situacija je sljedeca: Na nekim vrhovima su pistile nestale (pri samo vrhu) kako se vidi na slici:

Image0061.jpg


Dok je pri dnu sve puno pistila kako se vidi na slici:

Image0060.jpg


E, sad mene zanima sto je razlog tome jer mi je to prvi put da mi se to desilo? Da li je razlog temperatura ili nesto drugo? U zadnje vrijeme je vruce vani pa mi se i soba zagrijava, a ventilatori mi rade punom snagom. Nisam primjetio da su se hedovi prestali debljati, ali me nestanak pistila zabrinjava... Molim pomoc!

EDIT: poslikat cu bolje slike sutra (sad nemam digitalac kod sebe pa je slikano mobitelom)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Znam sad zasto su nestali pistili. Manjak fosfora, a danas imam ludu situaciju. Lisce mi je kao spaljeno. Sutra idem po novo gnojivo s vise fosfora da ne propadne cijeli grow. Radjen je flush jucer navecer, otvorena je tema pod problemi tokom uzgoja, pognojena s ovim sto imam.... Ocito covjek pise dnevnik samo za sebe i bas ga rijetko netko cita pa sam brzi odgovor dobio u novoj temi... Da sam saznao odmah zasto nestaju pistili, do ovog sranja sto sad imam ne bi doslo. Tako da, sljedeci put se javljam kad bude harvest!!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja cu opet malo sam sa sobom!

Biljka lagano umire, nikad jos nisam vidio nesto slicno... Kao da vrh raste, ali bez vrha, ma ne mogu to opisati, a sliku mi se ne da stavljati kad nitko ne cita.
E, pa dragi moj dnevnice, blizi ti se kraj, blizi se kraj i zadnjem PC uzgoju (u pripremi nesto puno bolje) i sad me jebas na kraju s nekim nedostacima fosfora i takvim *****rijama... zasto? da li se nisam lijepo odnosio prema tebi? Jesam, evo, i slikama sam te ukrasavao... Ma salim se, naravno!
Uglavnom, neznam koji to ***** sad raste, ali hed nije. Ostavit cu je nek se muci do kraja tjedna pa onda cemo vidjeti. Nece dobit ni vode ni gnojiva ni nista!
Ako se ipak netko nadje da ga zanima, rado cu postat slike, hmmmm, neceg...
Uh, skoro zaboravih, vecinu lisca sam morao odrezati i sad je "gola"
!
Peace dobri ljudi!
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
stavi slike mozda netko reagira
bilo bi steta da se ne spasi, ako se jos moze ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.