Domaćica - 100w HPS - LST - box 47*50*100

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
i pistilice vec polako jedva izlaze ...ostavio jos par dana da se malo ocisti i sremna je da se oprostis njom .....predivna je...bravo :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
e da ti zaljepim jedan rep+ (imam tu potrebu) pa idem popiti kavu.........i ako nisi malu skinuo....skidaj:thumb:
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Kao sto Power kaze savrsena za 100 w.

Moj savet ako mozes jos malo sacekati da barem 10% bude smedje braon neces zazaliti,

Sretno dalje
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Ufff, vidio sam prvih par postova i onda mi je nekako ovaj dnevnik izmicao ispod radara.Za te uslove i uz činjenicu da nisi gnojio, dobio si vrhunsku biljku.
Zaslužen REP+!
 

xandal

Aktivan Član
01.02.2012
67
27
18
64
Pridružujem se ostalim fanovima: Odličan dnevnik!!! BRAVO!!!
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Dobar dan farmeri!

Došao je i taj dan, Dan Zahvalnosti :)

Hajmo prvo vidit što se ispod zemlje događalo.

Prilikom finalnog presađivanja na početku 12/12 biljka je ukopana, ali izgleda da nisam dobro pritisnio zemlju uz stabljiku, tako da nije pustila korijen. Stabljika u presjeku izgleda ovako.



Iako nije pustila korijen gdje sam se nadao, ona je svejedno prošarala i gornji dio zemlje finim korjenčićima, nadam se da se vidi.



A evo i dna posude.




Nakon 20minutnog amaterskog trimanja dobio sam slijedeće.



Pošto nisam nikakav diler, već skromni religiozni konzument - nemam nikakvu vagu osim ove ženine kućne.




370g - (100g posuda + pretpostavljam 100g stabljika) = 170g mokro - 80% = moglo bi bit 30ak grama suhog...strepite policajci i ostala balkanska mafijo!!!!...ima da vam pomrsim račune kad ovo na ulice izađe...šala naravno - sve ostaje u kući :)

Growbox u funkciji dryboxa.




I to bi bilo to zasad, biće još jedan foto update i eventualni smoke report za par dana prije kjuranja, a dotad mi budite zdravi i veseli.

Magic Sam - Give me time - YouTube

Živili!
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Pozdrav svima!
Nakon 7 dana sušenja dobio sam ovo.



Dim je već sad ugodan i recimo blag, još se miris pravi ne osjeti - rad krene ko sativa, pa baci na tijelo, pa opet head pa body pa mix...skoro da osjetim kako se pravi proces "vrenja" tek treba odviti...ah, tek što sam sam se riješio obaveza tokom growanja sad još tjedan-dva moram intezivnije (nekoliko puta dnevno) proluftavat tegle - al neka, nekako mi i nije teško :)
Naučio sam dosta iz ovog growa, nadam se i naša mala tajna zajednica.
Hvala još jednom svima na svemu dosad, ovaj dnevnik je završen.

Živili!
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Pozdrav svima!

Evo kako ću nastaviti sa istom genetikom uz neznatne izmjene neću otvarat novi dnevnik nego ako se nadležni slažu pičimo ovdje :)

Za početak osvrt na grow - struje potrošeno za cijeli grow nekih 90kuna plafon a kraju je bilo 55gr suhog što bi bilo točno 0.5 grama po wattu :)
Dosad je otišla trećina...dim je prefin - ne zakucava, može se zapalit natašte i odradit dan...s obzirom da pomalo pretjerujem nisam mjerodavan više za objektivan report, ali prijatelji koji su probali nemaju zamjerki ;)

Evo par slika nakon sušenja, prije curanja













Evo kako se klon razvija na balkonu uz nekoliko topiranja, naravno bez gnojenja :)







Nisam je pratio svakodnevno i napale su je neke smeđe mekane bube koje su se nakotile ispod donjih listova...njih smo potamanili milovanjem listova i sad je sve ok...Mala ima samo preflowere, negdje sam pročitao da bi mogla sad u full cvjetanje krenit - mislio sam je najkasnije u 8 mjesecu nekad presadit finalno i ubacit u box, odvegetirat pod 2 cfl još nekih najviše mjesec dana i naravno pod izglancanu HPS u cvjetanje. Nadam se da neće uć u cvjetanje još mjesec dana.
Toliko za sada.
Živili!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy and Z&N

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Draga vutrice sve je išlo super do sinoć a jutros sam zatekao biljku u ovakvom stanju. Kako je nagrabusila ne želim otkriti, ali možete i pretpostaviti po slikama.



Pola očerupana, a ostala polovica se jedva drži na kori glavne stabljike.



Nakon početnog stanja šoka zatečenom situacijom malo sam je privezao i tretirao kao da je klon - poprskao jadne listove vodom, improvizirao vlaznu komoru i sklonio u hlad.



Mozda još skinem ove veće izdanke i ostavim samo male pupoljćiće da lakse krenu, vidićemo kako bude....

Što je tu je, ne treba se sekirati, pokušaću je spasit...ako ne uspije - mozda je to samo znak da sam spreman za jesenski grow sa nekom provjerenom genetikom, najvjerojatnije LSD ili WW.
Živili!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Zao mi je frend...zalomi se svakome..lsd neznam kakav je ali WW toplo preporucam imao sam ju priliku probati i medu boljima mi je.:vb_wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.