Domaćica, CFL 92 W, LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Summer ツ

Aktivan Član
10.07.2014
68
195
33
32
Ma znam i nisam rekla da ti ne vjerujem, vjerovatno je navedena netocna informacija u onoj temi. Trenutno imam druge troskove i nikako da dode ph metar na red ali bit ce ako ne u ovom, onda u sljedecem growu.
U svakom slucaju hvala na ispravci, svakako korisna informacija :)
 

Summer ツ

Aktivan Član
10.07.2014
68
195
33
32
46. dan cvjetanja



Dobila (napokon) punu dozu plantelle jucer i nije se zalila :) a prije toga jos jednom zalivena sa h2o2.
Na ove zute vrhove listova vise ni ne obracam paznju, vjerojatno je problem u PH.
Musica sam se rijesila (barem se nadam) nisam ni jednu vidjela vec par dana.
To bi bilo ukratko, do sljedeceg puta ;)
 

Summer ツ

Aktivan Član
10.07.2014
68
195
33
32
Iznenadena sam kako se to sve razvija, unatoc tome sto je u pocetku tako sporo rasla, pa onda sta sam joj sve priustila od slomljene stabljike i spaljenih listova sa zaruljama pa i ovim spricanjima i zalijevanjima sa svacim zbog musica - ali neda se ona, moj heroj hehe :)
 

Summer ツ

Aktivan Član
10.07.2014
68
195
33
32
57. dan cvjetanja, 67 na 12-12
Dala sam joj jos jednom punu dozu plantelle prije 6 dana, a prekjucer napravila flush.
Muku mucila da ju izvadim iz boxa, zavezana je okolo naokolo i za box posto su joj se grane toliko savinule da je bilo pitanje vremena kad ce puknut, a na kraju sam odustala pa stavila kantu ispod nje i zaljevala :)
Mislim ju ostavit jos otprilike 2 tjedna, a nadam se da ce mi tokom tog vremena i mikroskop stic pa da mogu pogledat trihome.
U slucaju da ne dode, probat cu posudit neki bolji fotic pa to poslikat.

Evo je, sad vec poprilicno stara dama :)

 

Summer ツ

Aktivan Član
10.07.2014
68
195
33
32
Hvala ljudi, a moja dlakava dama je danas dogurala do kraja. :)

Ovako je biljka izgledala nekoliko dana prije branja:



Nakon toga, jos par suncanih dana, 2 dana u mraku i pao je harvest. Ukupno 70 dana cvjetanja.
Skinula sam grane s biljke, poskidala vece listove i objesila vrhove natrag u box. Neka se suse lagano 2-3 dana, onda sljedi zavrsna manikura. Manji vrhovi i trim spremljeni, pa cu se iskusati u pravljenju bubble hasha :)





Pozdrav svima koji su pratili i hvala onima koji su nesebicno podijelili svoje iskustvo i znanje samnom. Naucila sam puno, i vec sad znam sta bih promijenila sljedeci put. Moze pod :lock:
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
chestitke na 1. i sretno+uspjeshno zavrshenom indooru.
+ moootam rechi koliko mi je drago vidjeti kako je sve vishe zhena/cura u ovom hobiju
admini..dajte neki gif/smaj u stilu girl power hehheheh
 

Summer ツ

Aktivan Član
10.07.2014
68
195
33
32
Da, bio bi red da napisem neki smoke report. A i jos par rijeci sto se growa tice ... :)

Skinula sam biljku, ciljano, da dobijem sto vise head high effect umjesto stoned, jer sam htjela dobit neku vutru za preko dana.
Susila se 10-tak dana + curing nepunih tjedan dana, bit ce u tegli jos sigurno, ali strpljenje me napusta i izvadih ja komadic cvijeta da zapalim.
Miris je vrlo intenzivan, cak i kad se tegla otvori osjeti se u cijeloj sobi, onako slatkast, ugodan miris, podsjeca me na neki skunk koj smo znali zapalit ovog ljeta, mada to nije to, ovu sjemenku sam imala godinama spremljenu ;) Ne grebe za grlo, savrseno. Povuces par dimova i nakon nekog vremena pocne radit, baca na komunikaciju, nove ideje na pameti, imas osjecaj da vrijeme jako brzo prolazi, na momente se smijemo do suza..
Opet, sve se to svede na lagani chilling, i nesto slatko je must have naravno :D
Ali...moze proc za preko dana. Na kraju svega, ja sam zadovoljna. Gust je zapalit nesto svoje po prvi puta.
Planira se sljedeci grow, a s obzirom da sam tokom ovog i naucila puno toga, vrijeme je da ovaj put eliminiram greske pa da bude jos bolje.

Pozdrav ljudi, jos jednom hvala svima! :love001:
Stay high :leafblunt:





Edit: vjestice, malo nas je, ali u pravu si - bit ce nas jos vise i bio bi red da se nesto napravi, ajmo admini :thumb: :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Nisam cestitao na uspjesnom growu, pa evo onda sad.....cestitam :)
Budich izgleda bas fora ovak naradjast....
nadam se sljedeci grow vidjet neko brendirano sjeme i hps...makar tebi ide jako dobro i sa cfl-kama :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Summer ツ

Summer ツ

Aktivan Član
10.07.2014
68
195
33
32
Hehe nisu CFL-ke za bacit, zapravo moje misljenje je da su i idealne za manji prostor, kao sto je i bio onaj moj manji box, zao mi je sto nisam uspjela od pocetka do kraja tamo izgurat, jer mislim da sam dosta lumena gubila u ovom velikom ormaru.(da ne spominjem kolko sam puta zarulje namjestala, premjestala, okretala, itd) :)
Planiram uzeti HPS, pa uskoro cu i ja valjda nadodati koj komentar o tome. Do tada, sto se mene tice, ovaj dnevnik moze slobodno i pod kljuc, a novi stize uskoro.

Hvala na cestitkama ljudi. Lijep pozdrav svima uz jutarnju :kaffeetrinker_2: i :joint:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.