Domaćica in the woods, 1st time

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
ne znam zašto ne rade oni linkovi, meni sve normalno izgleda...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
ove od pola metra imaju 2 mjeseca... ko što sam i napisao, imam problema sa suncem, tj. sa sjenom, pa baš ne rastu munjevito brzo kako bi trebale...
 
30.05.2011
6
0
0
30
ma ne dobre su ti,ja imam dvije od preko mjesec dana i puno su manje od tvojih,al fakat,puno. sjebalo ih je presađivanje ,sunce,ph vanjske zemlje i tak,čak se jedna počela sušit,al ok je,više manje se stabiliziralo. i ok je dok ih nisu pojeli puževi ko prošle dvije generacije zasađene. imam i mlađe,od dva i pol tjedna,te rastu jako brzo.već su izrasle ko ove od mjesec dana,al zato jer nisu u zemlji nego u teglama u šumi tak da imaju povoljnu zemlju ;)
 
28.03.2011
30
5
0
44
moje su isto sve oko i preko pola metra isto stare malo preko 2 mj al su bile više od mj dana u čašama zadnji 20 dana kolko su u zemlji su utrostručile visinu od 38 komada pokazalo mi već 6 ženki i nekoliko mudonja ..sad ćemo vidit ovih 10 dana kolko će bit cura (jedino ak koj poslje hermić ne upizdi stvar) samo znam da rastu ko blesave na očigled sad ću ih ovaj tjedan drugi puta gnojit malo poticaja :icon_lol: pa ću stavit slike i ja malo ..:icon_lol:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Meni se cini da su premalene i lose razvijene za 2 mjeseca vegetacije. Znam da je bilo loseg vremena i tako to, ali svejedno! Nadam se da ce sad povuci malo bolje...Sretno!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
dosta su male... nekima u 2 mjeseca vege narastu ko zvijeri, skoro po 2 metra. to je zato jer su moje djelomično u sjeni, nisu cijeli dan direkt na suncu, nego samo par sati...

sljedeći put ću slikat pogled prema nebu, tako da vidite šta im smeta da rastu normalno...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Steta, stvarno se cini premalo svjetla. Znas da ce imat manje vrhove na kraju krajeva zbog toga!? Porezi "nebo" kolko se da... Sretno!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
evo opet da se javim...

ove moje biljke nisu normalne... 4 velike koje sam LST-irao su nabile zelenu masu za duplo, imaju lišća i sporednih grana pun k...., još kad uvene drvo koje sam prošli tjedan ogulio i kad budu dobivale više svjetla, rasti će ko lude... trebat će ih LST-irat još nekoliko puta...

na 3 male (kasnije sađene) sam napravio topping, i umjesto da se počnu granat one u 4 dana narasle u vis za 20 cm... valjda će i one počet uskoro sa grananjem.

sada sa sigurnošću mogu reći da sve sativa, ili barem većinskim udjelom jer neke imaju malo šire i zaobljene listove, a neke imaju skroz uske i dugačke...

kad sredim digitalac vidjet ćete slike u pravoj kvaliteti!


edit:

2 sata nakon mog posjeta desilo se najveće moguće zlo... padala je tuča. sa tugom u očima sam gledao kako se vani sve zabijelilo.

strah me je uopće ići na sajt da vidim šta je bilo s mojim ljubimicama. mislim da sam opsovao sve živo i mrtvo čega sam se mogao sjetiti...
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Jebiga... meni je tuča prije dva tjedna uništila dobar dio biljčica. Koji bed. Ali prerano je za žaliti dok ne vidiš kakvo je sad stanje. Držim fige da nisu previše stradale.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
jad i bijeda... ko berlin poslje 2. svj. rata... skoro sam počeo plakat. možda se koja izvuče, al to će bit hermići jer otkinulo je po pola biljke ponegdje. prevelik je to stres za biljke...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sulundar

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
tuga jeste,ali kraj nije! Imaju dosta vremena da se povrate!

Za hermice ne brini...moje biljke su ovce brstile,komsija ih kosio 2x i ni traga od hermija!
Preboleo bi i ti tucu(fight)...ne bi posle nje postao pederko,samo bi ocvrsnuo vise:)
Sretno u daljem growu:sun2:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
ostalo je na svakoj par jadnih listova, svi glavni vrhovi su pokidani jer su mekani... nema se šta ni slikat...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
pozdrav ekipo! dugo me nije bilo sa update-om... uglavnom, biljke su iz nule, totalne štete od tuče, narasle u prekrasne biljke, digle su se ko feniks iz pepela...

sada su velike po metar i izgledaju kao mali grmovi zbog LST-iranja.

ja ne znam jesam li jebeno lude sreće ili što, ali od 4 biljke koje su pokazale spol, sve 4 su ženske! sjeme sam dobio negdje, nije bilo iz paketa...

ostale su još 3 kasnije sađene i na njima još nema naznaka spola no mislim da će i one izbacit cvjetove kroz najviše tjedan dana...

možete zamislit osmjeh na mom licu kad sam išao od biljke do biljke i vidio da su sve cure.

počeo sam ih gnojit sa nekim gnojivom za rast i cvjetanje jer su počele pokazivat nedostatak nekog elementa. uzeo sam šipku od nehrđajućeg čelika, naoštrio sam je da ima šiljak na kraju i onda sam je zabijao po 30 cm u zemlju oko biljke i radio sam rupe u koje sam kasnije ulijevao vodu sa gnojivom...



evo slike kao što je i obećano!







cijeli sajt iz više kuteva...




jedna cura


za ovu još nisam siguran al bit ću za dan-dva...


listovi prve cure su jednostavno ogromni... (duljina moje šake je 20 cm)


ovo je još jedna za koju sam siguran da je cura


ista iz drugog kuta


za ovu nisam siguran al se nadam da će bit cura jer je jedna od ljepših


jedna od kasnije sađenih, ima samo mjesec dana....














nakon slikanja je sajt pokošen tj. škarama za travu sam uklonio sav ovaj korov oko biljaka.

MOLIO BIH MODERATORE DA MI PROMIJENE NASLOV TEME U: Domaćica in the woods...

evo da ne radim još jedan post, eto današnjih novih slika, slikao sam malo ženske stidne dlačice :D







jedna biljka nije baš bajno reagirala na gnojenje, a možda je to i od jake kiše koja je prestala pred sat vremena...
lišće se je tužno objesilo, ne sviđa mi se to...





mislim da sam imao ludu sreću da sam naletio na to sjeme, a imam i logično objašnjenje.

naime, ja sam sjeme nabavio od prijatelja koji je to sjeme nabavio od svog prijatelja. e taj njegov prijatelj je i sam uzgajao, a kako je on još veći amater od mene, vjerujem da mu se potkrao neki hermi koji mu je oplodio sve i dobio je hrpu sjemenja, i to ne bilo kakvog nego FEMINIZIRANOG... :D :D :D
od 4 biljke iz tog sjemena, 4 su ženske tako da vjerujem da je moje mišljenje točno, a najbolje od svega je to što imam još 10 takvih sjemenki doma... :)

još slika za gladne oči









ko što vidite, sve su ženski cvjetovi, i jedan podstanar, mrav ili nešto slično...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ili jednostavno imas srece pa si odabrao bas te sjemenke koje su ispale zenke.... Sretno ti bilo i nadam se da vise nece biti tuce!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
ima netko ideju zašto mi se na jednoj savijaju listovi? ima tu slike, 5. i 6. od kraja prema gore.. još se nisu oporavili, i dalje tužno vise. (ovo im je već 3. dan da su takvi)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
a dosad je bila normalna, samo zadnja 3 dana otkako sam je gnojio ima takve listove... tuča je bila pred 3 tjedna i više se ne vide nikakve posljedice...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.