Domaćica - outdoor 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.385
27.832
1.098
Trøndelag
Evo nasao sam te,pratim. Sacekaj da biljke porastu do rubova tegle pa onda presaduj steta da ih tako malene nesto unisti pa ces morati sve ispocetka.
Sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: World iz yours
03.06.2016
77
244
33
31
Pratim i ja...
Samo mozda prilikom presadivanja si mogao ili mozes kod iducega zatrpat zemljom do prvih listica... kad je ovako mlada a dugacka zna i puknut ili se savinut...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: World iz yours

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.385
27.832
1.098
Trøndelag
Uredu,ali racunaj da su im tako sanse umanjene. Napravi zastitu protiv puzeva,mrezica,puzomor etc.
 

World iz yours

Banned
Banovan
30.04.2018
23
15
3
34
Želim da podjelim sa vama grozno iskustvo.Naime imao sam nekih problema i morao sam biljku nosit dalje od kuce.odnio sam je na jedno mjesto i trebao mi je drug odnjeti sebi koji dan,medjutim nije odnio i neko je muriji prijavio i uzeli su saksije i poslali na vadjenje otisaka prsta.Tako da braco to se desilo jucer,znaci SIPA mi ulazi sigurno vcrs u kucu tako da admine moderatore molim te obrisi ovu temu jer murija kad bude pretresala uzece mi mobitel i nace sve dokaze ovde.Molim vas da izbrisete ovu temu radi se u sekundama.Braco pripazite se admine angazuj neke hakere moras zastiti forum.Ja se vec psihicki pripremam za batine u stanici.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k and Soze

World iz yours

Banned
Banovan
30.04.2018
23
15
3
34
Naucio sam lekciju u zivotu.Mislim da mi je drug smjestio i nije namjerno otisao po biljke.Svi se smiju a pogledajte jedno hapsenje SIPA-e pa cete se uozbiljit.Braco volim vas sviju.
 
03.06.2016
77
244
33
31
PIh... Sta uradi paranoja... pa ne salju oni to na forenziku sam tak... isplativije je napravit ceku onom tko dolazi po to.. sta ne mislis?

A i da jesu... ako do sad nisi davo otiske, nemasu sa cime da usporede....

Oprez je dobar.. ali nemoj da te paranoja uzima...
Admine moras uzet hakera i zastitit forum.. lol xD

Ajde javi se sutra da vidimo da si ziv ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

World iz yours

Banned
Banovan
30.04.2018
23
15
3
34
PIh... Sta uradi paranoja... pa ne salju oni to na forenziku sam tak... isplativije je napravit ceku onom tko dolazi po to.. sta ne mislis?

A i da jesu... ako do sad nisi davo otiske, nemasu sa cime da usporede....

Oprez je dobar.. ali nemoj da te paranoja uzima...
Admine moras uzet hakera i zastitit forum.. lol xD

Ajde javi se sutra da vidimo da si ziv ;)
Kakva paranoja bgte mazo otise dvije saksije na testiranje a pasos? A ti hazeri nabijem te.dodji malo vamo pa vidi nemoj tu pametovat preko interneta.Ja govorim istu sto je nazalost tako a ako mislis da se zajebavam idi ubij se
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Zar mislis da su ovdje ljudi budale da vjeruju kako ti SIPA trazi otiske na potu biljke koja nije jos izbacila niti drugi kat?!!!!
Daj se uozbilji...
Mene boli uvo za tvoj problem ali bez veze ubacujes paranoju i negativu na nasem Vutra org..raju pozitive,smijeha i prave energije..
Mir sa tobom:smoke::thumb:
 

World iz yours

Banned
Banovan
30.04.2018
23
15
3
34
Zar mislis da su ovdje ljudi budale da vjeruju kako ti SIPA trazi otiske na potu biljke koja nije jos izbacila niti drugi kat?!!!!
Daj se uozbilji...
Mene boli uvo za tvoj problem ali bez veze ubacujes paranoju i negativu na nasem Vutra org..raju pozitive,smijeha i prave energije..
Mir sa tobom:smoke::thumb:
Volio bih da lazem.Morao sam je ostaviti negdje ostavio sam je kod skole i nije doso jaran po to.Valjda je cistacica prijavila ili neko drugi.Neznam sta dobijam sto bih slagao de mi reci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.