domaćica prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.04.2016
3
0
1
31
dragi forumaši lijep pozdrav
jos davno prije sam znao ovako svrljati ovim forumom, pa eto, napravio sam račun započevši svoj prvi grow.


slike su stare tjedan dana
dakle, imam dvije biljkice. ne znam jesu muske ili zenske :/
sad me zanima da li da joj skratim vrh odmah tako da ide u širinu ili ne?
 
Poslednja izmena:

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Ne valja nista. Evo za pocetak ako si otvorio dnevnik, otvori ga ko covek, imas temu gde pise kako se otvara dnevnik, znaci zemlja, djubrivo, saksija itd... E sad konkretno sa slika, male su ti posude, a cak ni one nisu pune zemlje, ove su prakticno prazne, i biljkama ti ocigledno fali svetla. Prvo napisi koja je zemlja u pitanju, ako ne valjda da ti kazemo, pa ces onda u tu koja valja, mozda i tvoja valja jos ne znam, presaditi i to u vecu saksiju :)
Edit: evo da ne trazis https://www.vutra.org/threads/važno-kako-otvoriti-i-voditi-dnevnik-uzgoja.12626/
 
10.04.2016
3
0
1
31
Ne valja nista. Evo za pocetak ako si otvorio dnevnik, otvori ga ko covek, imas temu gde pise kako se otvara dnevnik, znaci zemlja, djubrivo, saksija itd... E sad konkretno sa slika, male su ti posude, a cak ni one nisu pune zemlje, ove su prakticno prazne, i biljkama ti ocigledno fali svetla. Prvo napisi koja je zemlja u pitanju, ako ne valjda da ti kazemo, pa ces onda u tu koja valja, mozda i tvoja valja jos ne znam, presaditi i to u vecu saksiju :)
Edit: evo da ne trazis https://www.vutra.org/threads/važno-kako-otvoriti-i-voditi-dnevnik-uzgoja.12626/
hvala ti na odgovoru.
dakle, ne znam koja je zemlja. zemlja je mamina a mama u njoj razno sadi razno cvijeće i slično. a budući da ne znam nista o uzgajanju, sve sto ti mogu reci je da je crna.

nadalje, bilje sam prije par dana presadio zasebno, svaku u svoju kutiju i nadopunio ih zemljom, to cu slikati danas pa objaviti. i zanima me koliko velika posuda treba za njih
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Posuda sto veca to bolja, a ispod 10-12litara ne bi trebao ici a idealno bi bilo veca.. Otvorio si dnevnik u unutrasnjim dnevnicima, jel imas neki growbox ili ce ovako na prozoru da zivi? Nemas dzak od te zemlje? Planiras li neko djubrivo, kakvom vodom zalivas...I dalje nisi napravio lep dnevnik a okacio sam ti temu gde pise kako treba da izgleda, iskusniji groweri nece bas da pomognu kad vide da se taj kome treba pomoc ne trudi ni sam, sto bi se oni trudili... :)