Domaćica x8 i Quick one auto x3 prvi uzgoj 2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.05.2015
49
73
18
39
Pozdrav. Nakon puno godina konzumiranja odlucio sam se za svoj prvi outdoor grow. sjeme nije nista posebno, ulicna vutra koju sam pusio proteklih mjeseci. 3 sjemenke proklijale oko 1.5. I jos 3 nekih tjedan dana kasnije. Sve biljcice su sada u pitarima na prozoru i cekaju da malo ojacaju pa da ih premjestim na sajt pocetkom 6 mj. U pitarima je sada neka kupovna zemlja a na sajtu je sve prokopano i zemlja tamo izgleda dosta dobro pa cu nju koristit. Za sada cu probati bez ikakve kemije(gnojiva) a kasnije cemo vidjet. Sada cu probat stavit par slika. Svi komentari i kritike su dobrodosli posto mi je prvi put

Ja se ispricavam ali nikako da stavim slike kaze da je datoteka prevelika. Sve radim preko moba. Pomoc molim

editiraj prethodni post. nema potrebe za duplima...zzz
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
drzi ih preko dana na suncu a ne u prozoru, malo im je svatla u prozoru. ili nosi na sajt te vece pa zastiti nekom flasom dok jos ne ojacaju. sretno
 
13.05.2015
49
73
18
39
Update.
4 biljke stare mjesec dana presađene u vrt iza kuće. Vrt skriven od pogleda susjeda i posto ove godine nisam sadio puno povrća odlucio sam da nema smisla skrivat se po sajtevima. Svake godine u 4 mj ga okopavam i gnojim nekim stajskim gnojem.
Presađivanje proslo bez problema. Uspio sam izvuć kompletnu zemlju iz pitara pa mislim da nije bilo stresa za biljke.
Pepeo i pužomor kao zaštita od gmizavaca.
Evo i slike...
https://www.dropbox.com/sh/caxk0jwestcp4z2/AAADC7ssf9fp9cTpItALhGL9a?dl=0

Još 4 komada imam u pitarima. Njima treba još 10 dana pa ce i one u vrt
https://www.dropbox.com/s/a6yvg7z04z1j7l6/20150526_125318.jpg?dl=0
Kupio sam i plantellu list ako bude trebalo jer nije skupa i svi je hvale.
Imat ce sunca najmanje 8 sati.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Po blatnjavim iscepanim listovima mi deluje kao da je grad (tuca) olupao :whato::
Ima spasa,zadrzala je dosta lisne mase,mozes eventualno da je malo poguras slavolom i 1/3 doze plantele list :)