domačica,domaja...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Radi se bogami na i sa domajama na veliko. U postupku je registrovanje nekoliko domaja.....
Ukrstijo sam nekoliko domaja x domaja,domaja x strane genetike... Kod nas su dominatne sative ali dobijo sam nekollicinu zanimljivih indica. Moram istači jednu sa područja Kosova-Gora(okačiču fotku)
Takodje je dosta vodečih breedera-uzgajivača zainteresovano za nasu genetiku :)
Dosta smo jih sami sjebali jel su se same oprašivale.. Tu smo svi mi,da stvar promenimop na bolje.

MORAM PONOVO PRIZNATI,DA SAM BAŠ PONOSAN,VESO NA VASIM USPESIMA....
Promenilo se dosta na bolje u zadnjih nekoliko godina- HVALA VAM!!!

BIG UP BALCAN!!!


domaja dan 19 , extra sladko i dobro ide na THC inače sam oprašijo donje grane od NL,Skunk#1 i dve različite domaje
btw nase sative puno brže sazrevaju u usporedbi sa Azijom,srednjom i južnom amerkom...



domaja X super skunk
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ipak sam ja samo hoby uzgajivač
problemje sto ne mogu uzgojiti toliko biljki koliko bi bilo potrebno- a ne ja sa 5-6kom...!!!!!!!!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Kamen po kamen - palaca!

U kromanjonskim balkanskim uvjetima u kojima groweri iz spomenutog kraja egzistiraju vise se ni ne moze uciniti.. Ali doci ce i nase doba.. Kad tad. A dotada guerilla i polako prema naprijed.

Tak da ne krivi sebe, kriv je sistem.

V for Vendeta.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
gargamel je napisao(la):
ne kaze se badava susjedova trava uvijek zelenija.
pogle kak je u sloveniji zeleno...

samo sto je sadi Balkanac :)
mnogo me ljudi pita,sta znaci slo-Era :) slovenacki Ercov

banana hermy je vrsta dvospolnika...
 
09.04.2008
7
0
0
51
Dobro izgledaju ove domaje i ja bi je probao :D trebam nešto albanke da kupim :D

@tripco več sam ti na icmagu odgovorio al mislim da je ovo prava tema. Što ja znam za slovenijo ovde ne postoje nikakve landrace, nema ih više. Bile su prije 50 godina al danas ih nema :(
Sve što dobiješ sada ovde su ili američko/holandski hibridi ili hibridi sorta koje su donesli hipiji 70ih godina sa putovanja, tako da dobiješ decu od afgana, mexika, kolumbije, nepal, pakistan, afrika ...
Što ja znam radili su i sa thai i indija sativama al ne završi ovde zima je prebrza. Danas u sloveniji se sadi više ili manje hibride iz seedbanka, najviše fem sjemenke a meni se to ne sviđa al svako ima pravo da sadi šta hoče :D

Al imate pravo treba sačuvat što je naše

:smoke18:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
sadi Era domaje u Sloveniji :)
kao što reče drug drug iz Slovenije,tesko je več nači čistu domaju-sve se pobrkalo ,izmešalo...Ja sam inače u 2004 naleteo na dve dobre domaje u Prekmurju i Savinjskoj dolini.. low THC,clear high,sladak ukus-sativa
 
09.04.2008
7
0
0
51
Imaš pravo težko je nači čistu domaju kod nas ih nema, al ako si dobio u prekmurju super. Ja živim u primorju iznad monfalcona i tražim ovde več 15 godina neku domaju, probao sam več neznam ni koliko domačica al na kraju su bili sve neki skunk based hibridi, nije imalo veze sa čistim sativama. tako je kod nas, a verujem da se može nač nešto u drugim krajevima slovenije, jer koliko je mala puno je različita i sigurno postoji neki hipi koji čuva ovo zlato.
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Trebalo bi pitat starije ljude... npr. u mom kraju se naveliko proizvodila konoplja, tako da je dvorište mog djeda i bake prepuno sprava za obradu i dobivanje konopa.