Domaca Proizvodnja...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Pa kako bi se pravila ...naberi koprivu izreži stavi u kantu s vodom , možeš dodat i izmrvljeni češnj češnjaka ... i pusti da odstoji dan , dva .... onda procjedi i to je to ...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
mmm ovo je krasotica,nadam se da je ženka...jako je lijepa i zdrava!sretno
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ja sam koristio tu otopinu od kopriva i nije mi baš pomogla,najbolja mi je bila ona s glavicom češnjaka i nekoliko feferonki u flašu vode i dodaš žlićicu deterđenta antibakterijskog i to ti je ko bog,ostaviš jedan dan tako u flaši da se kuha na suncu i moš špricat,jako pomaže
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
nekužim pitanje,biljka ti je krasna,ali otopiona od koprive ne pomaže previše,ovisi kakvih imaš problem,jel imaš triphove,buhače,ili lisne minere ili šta te muči,najbolje je da uzmeš glavicu češnjaka i 4 feferonke suhe,i to sve izmiksaš i ubaciš u litru i po vode i na to dodaš žličicu deterđenta antibakterijskog,onaj za suđe je dobar,i to sve dobro smučkaš i ostaviš jedan dan na suncu,ili dva,i onda ocjediš i s tom otopinom prskaš,pazi samo da nije prejaka,stavi malo na jezik ako te peče,razrijedi!nemoj da previše grize jer bi tri mogla listove spalit,isprobaj prvo na jednom listu i pričekaj dan pa češ vidjet!sretno
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
eto drago mi je da sam ti pomogo,vidiš mene budalu okolo djelim savjete umjesto da sebi napravim malo pesticida i prskam svoje biljke,pune su larvi thripsa i buha i svega,jebiga kad su vani,teško je to kontrolirat al morat ču počet za ozbiljnijesretno s biljkom i jedva čekam da ju vidim
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Meni su sve outdoor procvetale pocetkom 7 a ne osmog meseca
 

black kobra

Banned
Banovan
20.06.2009
29
0
0
39
picture006dbc.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.