Domaca Proizvodnja...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Valjda znaš da je to NEČIJA biljka,neznan kako bi se ti osječa da ti tvoju neko uzme:eek:hno:
Eto kad baš očeš komentar.
 

black kobra

Banned
Banovan
20.06.2009
29
0
0
39
da ali svako ko bi je naso uzu bi je
to je normalno mozda ce i moju neko uzeti kad je otkriju ako je otkriju
i nisam mislio na takav komentar
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ne zasluzujez ga i sam sebi serem u usta dok ovo pisem
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Neuzimaj tudje,mozde je necija sa ovog forum,mozda cak i moja,zato gaji svoje i tudje pusti na miru.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Aj aj decki smirite se malo, neka on cupa ko ga h.... ali mora se shvatit da je Blekkobra dite a ne covik od 25 god jer prema postovima i jebenom spamanju nema vise od 15 god a ako i ima onda je pobiga iz specijalne skole....nemoj se ljutit cobra:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
evo ja mogu reći da i ja nepoznam čovjeka i da nađem biljku i ja bi uzo,ali to samo da popravim kozmičku neutavnoteženost jer u prošlih par godina su meni ukrali isto tako nekih 20ak ženskih biljaka i ono otupio sam na ta sentimentalna sranja kao joj pa to je nečije i nije u redu da to diram,onak šta meni nisu barem jednu ostavili da imam...govnari smrdljivi,a dam se kladit da svi vi da nađete neku krasnu biljku punu vrhova,svi odreda bi ju pobrali zato prekinite glumit neke sentimentalne ljude i priznajte sami sebi,to vas čini ljudima a ne lagat same sebe i druge da bi netko dobio ljepšu sliku o vama i mislio da ste kul ili nešto tako,svi smo ljudi i podli smo ali zato ja mogu reč da nikad nebi uzeo biljku od nekog od vas!ali da neznam čije je boli me dupe iskreno,njegova greška što ju nije bolje sakrio!i sad molim vas prekinite ovu raspravu i dobro,nemožeš nekog banovat jer se neslaže s tvojim mišljenjima,budite ljudi i tolerirajte se:sun2:
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
kobro i dalje stojim kod onog gore,a herbs prijatelju popusio bi na kladi-ja sam naso biljozu,pustio da bude do kraja(da vidim jel "samonikla"),i covjek ju je odradio i skinuo!!!!
I JA SE NE LAZEM! JA DRUGIMA RADIM KAK BI HTJEL DA I ONI MENI...
 

black kobra

Banned
Banovan
20.06.2009
29
0
0
39
We_ComE_OnE nemoj da me peovociras?sto se tice te biljke ja je nisam ni ubrao samo je sliko ali cu je sada sigurno uzeti taj koli je zasdijo biljku na moje mesto na pecanju koje je sredjeno u fulu i tamo se idem svaki 2-3 dan sta je on mislio da moj tata da mu zaliva i ja jebiga i to je jedna obicna biljka sta se tolko navrnuli na mene
 

black kobra

Banned
Banovan
20.06.2009
29
0
0
39
ao je neko posadio tu biljku na moj posed neka je uzme i gotova stvar a mozda je i mo cale zasadio pa cu njemu uzet za koj dan ako je neko ne odnese i nepravite problem oko mojih godina
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
eco ja sam več reko svača čast ako nisi uzeo velik si čovjek.vjerojatno pratiš isusove stope one brije okreni drugi obraz ili tako nešto,ali ja se ne zajebavam tako,kod nas nitko nesadi za sebe nego za prodaju,nikad nečeš nač jednu biljku,nego plantaže u šumi i nema tu za osobne koristi,ja znam da bi svi tti likovi meni pobrali bez razmišljanja,znalo se desit da se nađe netko pošten,prošle godine sam čak sadio s jednim likom kojeg sam upozno,ja napravio sajt i nosim svoje biljke kad dođem na sajt ono neko ostavio biljke na mom mjestu,hehe zamisli ti to...na kraju sam biljku samo odnjeo i kad sam skonto čije je mjesto vratio biljku čovjeku i tako je to bilo,dok mene nisu na kraju pokrali...sve je to ok samo ti ostavljaj biljke i nek ti bude čista savjest ali ja koliko sam uzeo a koliko su mi pokrali hehe imam još mnogo da uzimam od takvih likova koji neznaju ni koja je muška ni koja ženska nego se bacaju u biznis i sade po šumi i ostavljaju biljke,vjerojatno ni neskuže da im je netko pokro nego misle da su pojele srne!svatko nek radi kako misli ali nisam ja ničija budala,ako netko sadi za sebe to se vidi,tu je jako jako puno brige i truda uloženo i to možda ni nebi dirao,prvo bi pogledo tko je posadio i sve ostalo a onda bi razmislio,i ok ja nikog ne osuđujem ali sađenje nije zajebancija i nema tu pravila,kad bude legalno onda neču uzet nikom,zato što ču moč mirno imat svoje u baštici i bolit če me tuki za tuđe biljke!
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
.......:clap::clap::clap:....
p.s.dobro nije bas da dam da me samaraju..isus i to..al znas i sam ..nema se tu vise sta za rec,sve receno
poz..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.