Domace bilje ::: 3x60w/400w HPS ::: LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18


Evo ga februar i jos uvijek su u cvjetanju, do duse jednu sam vec spalio. Prevario sam se sto sam pozurio sa klanjem, bilo je prerano za to. Mozda zato sto im je dosta hladno na terasi, 10-tak celzijusa, tokom cvjetanja. Ako mozete da primjetite hedove na fotkama 2 i 3 gdje bukvalno rastu cvjetovi iz cvjetova. Da li se to uvijek desava? I bas kada mislim da ce da zavrsi sa cvjetanjem i sve dobije braon boju ona procvjeta jos jednom! :D Potpuno otkacena trava. ;) Ova druga na slici broj 1 je nekako vise sativa, ima jedan hed i raste u visinu i masna kao djavo. Jos ih cekam da zavrse, sta vi preporucujete i ima li nekoga ko zna nesto o ovim, za mene, fenomenima!? :)
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
ijuuuu ju :D
Svaka čast Chmaka, otkačena je ona kao i gazda njen :)

Baš si potrefio dobro...:clap:

:maryjane:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
On sve kao, neće neće, pa onda pljas, sruši nas na guzicu sa slikama :vb_kez:
Odlično izgleda, nemoj nas sad opet zapustiti. :baby:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
U kompa preeedobro te tvoje domaje izgledaju.. Bit ce da si se zaklo kad si pusio to iz cega si sjeme vadio :D
I obavezno sad apdejtaj slike do kraja, bas me zanima.. pari mi se da ce to brutalno radit.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Odlićno izgleda!

Svašta sam vidio, na svašta naletio, ali ovakva domaja - za mene je nešto novo...hehe. Pazi da ti netko slučajno nije podvalio neki hibrid! To je opasno! :ludaci_lol:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ako su ovo ipak hibridi, to ce biti cudo... jer sam 100% siguran da sam sjeme nabavio na ulicama Podgorice i da je ta trava bila odlicna, ali ne tako puna trikoma plus presovana. :D Mozda je Albanka, ***** li ga, ali sigurno je sa Balkana. Nema kod nas u CG ljudi koji bi imali dobru genetiku i prodavali je standardno na paklice (pizove, paketice...) za 5 eura.

PS
Sta mislite, koliko jos do branja? Mislio sam nedjelju dana da ih zalivam samo vodom i onda da poberem...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ako si mislio ostaviti još tjedan dana onda sad cjepni neki manji vrhić...pa vidi :hehe:
Taman će ti za par dana biti suho, baciš u rizlu i procjeniš :)

Neće to biti to, ali dobit ćeš dobre smjernice :)

:maryjane:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Vec sam cjepnuo prije 3 dana i sada probao, odlicne su! :D Taman da ih isperem jos malo i da idu po noz.
 

rasmc

Aktivan Član
18.01.2008
76
15
8
46
Stari, svaka ti čast! Izgledaju odlično :hehe:
a sigurno i djeluju. Pozdrav!
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
mislim da ih ne bi trebao još skidat a ispiranje lagano pokrenut jer po meni imaju otprilike još 10+ dana za odradit. gledaj da ti najmanje 50% pistila posmeđe ( neki ostavljaju i do 80%)
:RastaBong:
he pokopat će te ove indike buahahahaa
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Jel si ubrao devojčice? Eagerly isčekujem poslednje slike u uspravnom položaju... Jako lepo izgledaju...

anyway,
chmaka je napisao(la):
...Bocica u sredini je Slavol, koji me odusevio. O tom proizvodu mozete procitati na njihovom sajtu...

Čuo sam lepe stvari o Slavolu, drago mi je se pokazao korisnim i u ovoj oblasti "poljoprivrede" :hehe:
Pozdrav and happy harvest!!!
:bong7bp:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Chmaka jako jako lijepo,svaka cast.
Pa evo ako te nemrzi da odgovoris...

-Ako imas evidenciju ,koliko su ti cure dugo na cvjetanju ?
-Koristio si Slaviol za gnojivo, koliko cesto si ih gnojio i koji je to NPK?

Pitam iz razloga sto je meni nakon 35 dana cvjetanja vec mnogo dlaka smedje,dali trebam biti zabrinut ili je to sve uredu?

Jos jednom pohvale !

Pozdrav
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
I napokon sam ih pobrao, bas danas. :) Ostavio sam ih zadnjih 48-72 sata bez svjetla u boxu, a nekoliko nedjelja prije toga sam ih dobro isprao. Toliko sam isprao zemlju da nije bilo nicega u njoj, pa su biljke u zadnjih nedjelju dana pojele same sebe (da se tako izrazim).


Sto se tice vremena cvjetanja, potrajalo je. Zbog cinjenice da je u boxu konstanta bila desetak stepeni, a cesto je znala da padne do 0! Ocekivao sam ih pocetkom januara, tada im je proslo mjesec dana. Ukupno su cvjetale skoro 2 ipo mjeseca pri tako niskoj temperaturi.

Slavol sam koristio od pocetka svjetanja, to je prirodno bio-organsko djubrivo i ono se u stvari koristi kao dodatak ishrani. Uostalom sve o proizvodu mozes pronaci na http://www.slavol.co.yu/ :D

Smedje dlake... :D Ove dvije indice sto su rasle do skoro u mom boxu (jedna koju sam posjekao prije mjesec dana i jedna koja je danas posjecena) su stalno nanovo izbacivale nove cvjetove i nove zute pistile. Taman kada sam mislio da su zavrsile eto jos jednog cvjetanja. ;)
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
nice , nice ...bravo :))

i sta onda ...koliko je bilo grama po biljci ? :)

ako si vagao tek ubrano i trimano ... :p


pozz
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Nisam, vagacu tek kada izadje sa susenja. Bice oko 100 grama ukupno... pretpostavljam. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.