Domacica 100w CFL/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Evo posto dugo nisam radio update red bi bio da nesto napisem.Weedic je kriv :rofl:

Bijoze su u cvetanju 60 dana,stim da su provele vise od 30 dana cvetanja pod cfl-om u saksijama od 2l i to je licilo na sve,samo ne na cvetanje :) pre bi se reklo vegetacija na 12/12 hahaha.Nisam vise mogao da ih gledam kako se muce pa sam uzeo hps 100w i sklepo box 50*50*120 znam da je idealan za 150w, al nisam imao kesa,presadio ih u saksije od 12l dopunio teramagom.Zalivanje je islo na 4-5 dana, (plantela 10ml+slavol 20ml na 2l vode) jednom samo voda i tako u krug.

Da ne duzim mnogo Dzejn je indica i pri samom je kraju,dok je Meri vise sativcuga i tek je na pola puta...flushane su danas sa 40l obe,zadnjih 2l korigovan ph i dodat hidrogen.Dzejn je dobila i malo meda,sledece zalivanje melasa pa nozic :)




box hps+homemade reflector vent



30 dan "cvetanja" CFL



Danasnje stanje posle flusha


Dzejn




Meri



Dzejn trihomi



Planiram da odradim jos jedan grow u ovom boxu u pitanju je skunk-nl i jack herer.Oni su trenutno u vege boxu pod 6 cflki.o tome u nekom drugom dnevniku :)

Pitanja,sugestije,kritike,komentari, etc dobro dosli :)
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
jebno, stari, fino se se apgrejd'o lol
sa one kantice na 100W hps u ormaru... zavidim ti, al na dobar način ;)
al na sativari ti zavidim na malo manje dobar način hahaha ;)
U svakom slučaju, pratim i sretno!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Dzejn je zavrsila karijeru, sad ostaje Meri da se siri sama u boxu :)



granje koren hedici




final product hedic


Neki smoke report cu dati kad to malo odstoji u teglama i dobije onaj pravi ukus i miris.A pravo da vam kazem non stop sam naduvan i od moje i od ulicarke pa nisam u stanju da procenim sta je sta :D Sad sam vise preokupiran novom turom u vege boxu i njima dajem svu paznju :)


http://www.youtube.com/watch?v=WeYsTmIzjkw

onaa onaaa onaaaaaaaaa :bananica
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
11
Obzirom da nam je setup sad gotovo identičan, osjećam se odgovornim da dam komentar. :)
Odlični rezultati sa samo jednom malom lampicom. :thumb:
Sviđa mi se što sad imaš dvije različite biljke "na meniju" za laganu konzumaciju.
Sretno do kraja sad sa Mericom, veselim se budućim uzgojima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Evo posle 98 dana cvetanja i 48h mraka, Merica je zavrsila karijeru :D













Od trima sam napravio malo cannabuttera cisto uz kaficu :D



E sad, ostao sam duzan smoke report za dzejn,iako po listu i brzini cvetanja lici na indicu,ni u jednom trenutku nisam osetio stond ili ti zakucavanje sto me je cudilo.Miris je nekako vockast rekao bih mesavina pomorandze i anisa.Rad je high i telo i glavudza, veoma inspirativna i motivaciona,za nas umetnike dusu dalo :D jedna buxna 100tka me drzi u proseku od sat ipo do dva,pri spustanju glava je bistra,nema kljucanja nikakvog,pojacan apetit,ne suse se usta toliko,i primetio da sam da trne zadnji deo glave tj onako bridi,u seksu se dobro slazemo :D

Ostajem duzan smoke report za mericu i neku fotku posle susenja pa da ovaj dnevnik privodim kraju.Sto se mene tice ja sam zadovoljan za prvi indoor ikada :) Naravno jedno veliko hvala glavonjama sa foruma koji su imali strpljenja za moja pocetnicka zapitkivanja etc :D Al evo isplatilo se!

Ganja4life!
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
mnogo ti je Meri bolje ispala, vidi se da su hedovi nabijeni i tvrdi(ispravi me ako gresim :D),
a i boje su bas super, lici na skank sa ulice :D bravo ti ga bate :D
ENJOY
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
U pravu si merica je dosta tvrdja :D maslac radi ko lud, nocas nije bilo spavanja xexexex. moja je greska skino sam dzejn dosta ranije nije se lepo ni napunila al sta ces,na greskama se uci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.