Domacica 2010

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Evo nisam postavljao dnevnik za ove biljoze, jer sam mislio da ce mi to biti maler kao i za one druge. :D
Biljka je zasadjena pocetkom aprila, seme je nepoznato, neko iz domaceg paketa.
Rasla je na staklenoj terasi ali sam sada resio da je prebacim napolje na cvetanje.
Radio sam LST ali sam sada sve to razvezao kao sto se vidi na slikama.
I sad me zanima koliko je pametno da je napolje pustim na cvetanje, i da li ce to biti stres za nju?
Kao sto se i vidi na slikama biljka je jako slaba, ali je puna malih budova, bukvalno na svakom mestu ima hedova.
I najbitnije pitanje, po vasem misljenju koliko jos treba da je pustim da cveta?

Tj to su 2 biljke u jednoj saksiji od 25 litara.

Ovo je slika cele 2 biljke.




Ovo je jedan od hedica i ovakvih ima na mali milion. :




Grancica malo mutna slika ali se vidi da ima svuda hedova.




Kraj jedne od grancica :



Budic:







Evo ovako po linkovima slike


I kako vam se cini.?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Kontrolirajte nakon stavljanja slika svoje postove,sad su slike male i jedva se vidi išta.Imaš još vremena editirati.Ne kopira se više thumbnail nego običan IMG link i onda se fino razvuče.
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Nije mi jasno kako, to sam video i na drugim temama da slike nemogu da se uvecaju pa sam zato dole ostavio direktne linkove, nemam pojma kako na imageshack.us sam isao na opsciju Thumbnail Size
Forums.
Tako sam i pre radio, ali sada vidim nece.
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
kad su slikane biljcice?
Izgleda kao da je revegetirana...i od milion tih grancica ce ostati samo nekoliko glavnih...dosta manjih ce se osusiti...

Ovo ce morati pod lampom da zavrsi!
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Danas je slikano,
Bio je u pocetku LST ali sam ga razvezao danas, pa izgleda rahiticno,
Zasto mislis da ce morati pod lampama,
Koliko bi jos trebalo do berbe?

EDIT:

Da biljka je mali tanka zbog toga sto je imala manje svetla nego sto je trebalo posto je stajala u uglu terase i zamracivao je super lemon haze. :D
Mozda su se oplodile pa sad stigne neka nova vrsta na svet. :F
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Jutros sam bio do mesta gde je biljka, i od sinocnjeg vetra se slomila jedna mala grancica..:((
Pa sam pocupao sa nje male budice i uzeo da ih skeniram. ;D
Ne kapiram sta ovde nije ok.?
Meni se iskreno cini da je sve ok, jedino sto skoro svi listovi imaju po 3 kraka, i evo slike :

http://yfrog.com/mrscan0001qj
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
poštovani uzgajivaču za osobne potrebe
imaš izraženu sativu koja je tek počela sa cvijetanjem a ovako LSTirana pa razvezana i pokisla ne može nikako drugačije ni da izgleda
ako budeš imao sreće s vremenom, krajem 10. mj. ćeš moć ubrat nešto kolkotolko iskoristivo
ali teško da će ta da završi u našem podneblju (osim ako ovo nije tropsko šipražje na slikama)
imao sam ja jednu koja je počela 1.10. da cvate jedne godine isto tako kao ti pa ti vidi...sretniji si od mene