"Domacica Bud" 190W CFL lesonit playground

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Superiška :drull:. Smoke nek sačeka bar koji dva mjeseca kjuranja jer nakon sušenja okus i miris su nedokučivi, a to je bit smoke reporta ;) .
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Ti ''sicusni'' ce te verovatno duplo bolje uraditi nego polovina ovog smeca kod dilera :)
Congratulations!!!
 
13.05.2015
38
162
33
Curing je poceo sinoc, danas u toku dana su otvorene tegle na 15 min, taman toliko da izmerim koliko cega ima :gled:

Sundjer 1 - sami vrhovi

1-1.jpg

Sundjer 2 - malo nize

1-2.jpg

Patrik - veci bud-ovi malih grancica

2.jpg

Lignjoslav - najsitniji cvetici

3.jpg

Ekipa na okupu

4.jpg

Ja sam sa ovom kolicinom miran do sledece godine u ovo vreme sto se tice mojih potreba, a verovatno i duze.

Jedini problem je sto mi se cela ova prica sa gajenjem svidja, jos kad se uzme u obzir to da je ovo biljka moje mladosti ... Postoji i takmicarski duh sa samin sobom, razmisljam kako bi sa sledecom biljkom pokusavao da dobijem vece i lepse hedove nego sa ovom. Mislim da sam se navukao na growanje :)

Ovaj dnevnik moze u zavrsene a smoke report cu dati za jedno mesec dana kad se ovo iskjura :gled:

Jos jednom hvala svima na ukljucenju i vidimo se uskoro u novom dnevniku!!!
 
13.05.2015
38
162
33
Eh ljudi, ja sam totalno za boravio na ovaj deo, nadam se da cete mi oprostiti...
Evo prvo cu reci da su mi one moje teglice trajale do pre mesec dana, sto znaci skoro 2 godine :)

Radila je lepo, u indica fazonu s tim sto mi se cini da nije dugo drzalo.
Kako god, za sam bio zadovoljan onim sto sam dobio.

Pozdrav za sve i hvala Vam jos jednom na pomoci i savetima!:spliff: