Domacica CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.03.2014
50
29
18
koliko struje trošiš ? ako znaš..krenuo bih i ja u grow,box je spreman,biljke neka domacica,ali ubija :D trenutno na prozoru mj dana,,u interesu mi je sto veca usteda energije,nije mi bitna kolicina uroda
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Slabo za 17 dana,al nemoj se cudit ipak imas malo svijetla.Ta sativa ce ti cvijetat masu,neznam kak ces ti nju savijat i ostale stvari u tako malom prostoru,odnesi je negdje van pa nek vegetira narast ce u King konga.Ovako ces imat problema s njom,prevelika guzva ce bit.
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
je, imam vec planove za out, netrebaju mi jos ove dvije vani, zavrsit ce one svoje unutra koliko god teško,
dodat cu jos nekih 90W stednih uskoro kad opet dobivaju selidbu u novi box za kojih 15-20dana..

A za pušit će bit valjda, neću se ja ljutit ni za 10 ni za 15g, a bogami ni za 0, radije bi izguro do kraja,
a iz ovog growa sam puno naucio vec sada, koliko o indooru, a koliko o samoj biljci..
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
Pozdrav drustvo, samo da javim biljke su mi se pocele cudno ponasati
te sam shvatio da su bile bar 3-4 dana na 24/0... timerov prekidac se pomaknuo na uvijek on..
Vracene su na 12/12, sta ocekivati?
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Pocekaj, pa ćeš videt, ostalo ćemo samo nagadat.
U najslabiji opciji je da pohermi.
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
mislim da su drage pohermile, sad koliko ne znam, dal po svim headovima.. iz odredjenih razloga grow had to end..

=> => =>

najvjerovatnije trihomi nisu ni mutni ali nije bitno, gotovo je, to je jedan uspijeh, a drugi je iskustvo koje je stečeno za vrijeme ovog growa..

odlucio sam se za water-curing zato sto su hedovi nedavno prije branja gnojeni i cudno mirisu.. +nemam nikakvu potrebu za bag appealom i ako ce se lagano pusit to je to sto mi treba :))

smoke report kroz tjedan dana naravno.. i cujemo se zacas za out 2014
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and userNomore
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.