Domacica grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
Ime vašeg dnevnika: Domacica
Datum nicanja sjemenke: 12.02.2019

Početak vegetacije: 12.02.2019

Breeder:

Strain: Domacica

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training, Sea of Green (SoG), Screen of Green (ScrOG), Topping, FIMing, 12-12 From Seed

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W):

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W):

Nutrijenti: Verovatno cu uzeti obe plantele mada mi sad jos to nije potrebno

Ostala oprema: Dva kulera jedan da direktno duva u biljku a ovaj za ulazak svezeg vazduha

Dodatne informacije: Secate se mene,pre skorijeg vremena sam poceo prvi grow i totalno sam zajebao sve cackao sam mnogo semenku i jos je pojelo nesto pa je pozutela al pusti sad to vratio sam se da kazem sa pojacanjem imam dosta semenki neke domacice i pre neki dan odlucio da ih stavim na klijanje prva je vec u saksiji u boksu raste malo bice slika a sad mi je proklijala druga semenka pa treba da dobihe drustvo uskoro u produzetku dana. Sad sam izvetrio sobu otvorio box videla je malo zime i stavio sam vodu da korigujem ph cekajuci pola sata i ne znam dal da je prsnem malo sa strane da ne forisram zalivanje da bi koren poceo da se teglji za hranom i da raste ako kontate..pozdrav sad da ne pisem mnogo, i da box je homemade nemojte da mi se smejete zbog ovog venta al nisam mogo drugacije da ga fiksiramuglavnom vrsi posao

Slike boxa: 15502137218581084021285.jpg
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
@Aezakmi246 brate, ajde molim te premjesti taj što ubacuje zrak gore u vrh boksa da izbacuje zrak, novi će sam ulaziti kroz rupu, ili barem izbuši par rupa u vrhu boksa da toplina izlazi vani.
Tehnika uzgoja: Low Stress Training, Sea of Green (SoG), Screen of Green (ScrOG), Topping, FIMing, 12-12 From Seed
ove ostale tehnike ostavi za treći četvrti grow

u svakom slučaju sretno i dosadno do krajati želim
 

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
Sad da se setim kad sam prosli put merio dimenzije su bile kolko se secam 100/60/45 tako nes kad dohvatim metar napisacu tacno. Zemlja je terra osmocote
Za sad se ne pokazuje lose, evo cisto slike od juce i jutros da ne spamam za dzabe trenutno imam 4 led od po 9 w i jednu cflku od 25-30w jbg mislim da su to minimal i uslovi al ni ne trazim bog zna sta. :sesir::objesen:povecacu broj sijalica u cvetanju i promenicu spektar delimicno, uskoro cu kupiti i ostalu opremu za temp i vlaznonst, planiram da isprobam neke treninge na njoj pa cu videti sta bude dalje vi pisite vase misljenje i ako sam nesto pogresno uradio na greskama se uci:watch:
Screenshot_20190214-151034.jpg 20190215_073604.jpg
 

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
brate, ajde molim te premjesti taj što ubacuje zrak gore u vrh boksa da izbacuje zrak, novi će sam ulaziti kroz rupu, ili barem izbuši par rupa u vrhu boksa da toplina izlazi vani.
Na taj vent dole i izlazi vazduh a i ima malo rupica koje sam greskom napravio pa nek izalzi i tamo, sto se tice treninga upravu si ostavicu to za drugi put ima vremena, hvala inace na podrsci guram jako do kraja
Edit:moja poruka ispod lose sam odgovorio,i da rasveta je iznad 30 cm od biljke
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.554
233
30 cm od biljke
Taman ,budes vidio ak se izduzuje pa spustis jos malo,inace svi drze vent za izbacivanje gore, a pasivno dole. Ak joj ta ljuska ne ispadne ubrzo malo joj pomogni,njezno,njezno... Bas sam htio pitat di ces sa svim tim treninzima :) drzi se lst i to dobrog na 100 cm visine ,mozes eventualno topirat jednom ,nije neka nauka. Ok je to svijetlosti za neko kratko vrijeme..
 

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
Taman ,budes vidio ak se izduzuje pa spustis jos malo,
Ma da vec mi deluje da ide u visinu

Ak joj ta ljuska ne ispadne ubrzo malo joj pomogni,njezno,njezno...
pa probao sam pincetom jutros al ne moze..probacu sutra opet najlaganije hah

Edit:eek:pet ja brisem ovo nmz uzgred da kazem da je biljka dobila malo vise mraka juce jer sam zaspao i nisam joj ukljucio svetla al kolko vidim raste od tad i dalje, jedno pitanje samo posto sam je stavio na 18/12 i sad ide na 12/12 kako samo nekako da prebacim rezim da mi svetlo gori preko noci posto mi je box u sobi i zajebano je zbog svetla kada neko ulazi u sobu??bar za nekoliko dana pa ako se desi neki stres sta da radim ili da uklopim sa ovom novom biljkom sto treba da ide u box pa da na primer ima malo vise svetla danas ukljucim svetlo na primer u 9 i ubacim obe ?malo spamujem al jbg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Ovaj ventilator dole desno šta puše unutra...radije ga stavi gore i neka puše prema van, tako da topli zrak (Koji se sam diže gore) bude izbačen van, a svježi će ti sam ulaziti kroz ovu rupu dole desno kada makneš vent.

Sad vidim i drugi su ti napisali isto :rofl: ... ali samo da još jednu stvar spomenem, nije da želim ureknuti ali svaki puta kada je meni ljuska ovako ostala gore, a nije sama otpala nakon dan-dva-tri, ta biljka je uvijek bila kilava i zaostajala, ili uopće nije rasla...ne kažem da će tako biti i s tvojom, niti da je to pravilo, samo govorim kako je bilo iz svog iskustva.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i. and Aezakmi246

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Sretno do cilja.Neka me popljuje tko god želi ali za tako slabu rasvjetu mislim da ti je prevelik razmak do "cure".Meni izgleda da je to na nekih 45cm.Oćeš li stavljati neku reflektirajuću foliju.Jaki su ti kablovi za svjetla ali ako si dobro sve spojio ok.Tajmer bi bilo idealno da nabaviš što prije.:lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Aezakmi246

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
Ljudi uskoro apdejt skinuo sam joj jos nesto od opne sto je ostalo i evo prvih malih listica tu je i druga u boksu nadam se da ce izaci sutra. @Hammer 2 +5 bombi ma dere ona lagano na 30 cma od nje su svetla.
Neka pomoc ljudi brze odgovarajete posto m3ni vise odgovara da mi nocu radi osvetljenje kako da prebavim na drugi rezim mislim da sad produzim vreme svetla sa 12 na 24 na primer na jednu noc onda u osam jutro gasim i palim opet uvece ili sam muslio da promenim sa 12/12 kada formira neke listove
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Najčešći režim ako nije auto sorta u pitanju je 18h.dana tj.rada svjetla,6h.mraka.Tim režimom se obično ide dok se biljka ne razvije do željenog oblika.Kod domaćica neki kreću od starta sa 12/12.,da pokaže što prije spol.Produlji joj dan do vremena kada želiš da ti krene na spavanje:DKupi što prije tajmer da se ne zezaš sa paljenjem i gašenjem.
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
0,3 deci vode rasporedi na sljedećih 5 dana XD, velik je pot ako si dobro natopio dok je nikla miran si par dana sigurno što se tiče vode, samo malo malo malo malo jednom dnevno po površini
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Aezakmi246

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
samo malo malo malo malo jednom dnevno po površini
Ma da to i radim tako
Edit:evo sad sam malo razvretio boks i pogledao biljcicu prvi listici rastu izduzila se jos u visinu, al neka pusticu je nek raste pa cemo je posle tegljiti dobrim lst treningom. Ovo je mozda ne potreban razlog za brigu al mi je cudan ovaj drugi kotiledon ostao je nekako iskrivljen dole i malo je zut na vrhu al milism da to nije nista.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.