Domacica hibrid - Terasa grow - LST i jos po neko testiranje same dame

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
ne moras jos da gnojis, to sto je potamnelo lisce je znak da imas visak N, i da ne treba jos da ga forsiras...fali joj sunca,ali sta je tu je...
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Buraz, prvo nek ti ie srecan grov...

Drugo, sa ovih poslednjih slika deluje mi da ti je biljka prerasla saksiju.

Trece, ne da nema potrebe da gnojis, nego ces jos samo napraviti problema da stagnira nedelju dve u toj saksijici.

Cetvrto, sunca fali kolko oces, maneknka ce da bude...

Razumem ja da je za tebe ovo test, ali mislim da nisi svestan koliko rizikujes sa ovime na terasi, sto moze da ti napravi velike probleme u tvom' "mirnom" zivotu...

Ipak si naveo gore dvoje maloletne dece, ja se ne bih zezao sa ovime radi nekog testa!

Bolje pali tu svetlecu kutiju kad zaladni...
Ja sam pocepan pa ti spamujem, ali ti zelim sve najbolje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zl0

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
@changadmt Nisam rekao da je lisce pocrnelo, nego je dobilo nijansu tamnije boje. Znam ja kako izgleda lock.. A posle ove male doze je zivnula evo ti slika dole pa proceni sam. Ovo je samo TEST, ne zaboravi! Ne radim ozbiljan grow da pazim nesto preterano, ne zanima me kolicina, samo me zanima sta moze da proguta, kako se to odrazava na nju da kad aktiviram box budem jos iskusniji. Najtacnije receno "pumpam iskustvo". Mada ga vec imam dosta, ali od viska glava ne boli. Prosao sam dosta growova pa znam sta i kad biljci fali otprilike, ali se nikad sa gnojenjem nisam igrao, a to mi je sad u planu, isto tako me zanima i izgladnjivanje i nezalivanje i tako neke moje gluposti. :wave:

pokaz coveku.JPG
@Greenland Hvala drugar.
Drugo. Biljka ce svakako prerasti i 11 l kad je presadim i tu ce ostati do kraja.
Trece. Ovo je Test, sve znam, dobila je bas malu dozicu, ali hvala na savetu.
Cetvrto. Ja bih voleo da imam dugme i sklonim kisu, oblake i pritisnem dugmence i opa eto ga sunce, ali nmg nazalost.. :sun2:
Peto. Nemoj da se brines, na takvom je mestu da ne moze da je vidi niko i da gleda pravu u nju, a ni teleskop mu ne bi pomogao. No sikiriki.
Sesto. Bas si pocepan :lol: Nemam decu, to je kolega kore spomenuo, pomesao si me. :D
Jos jednom hvala druze moj dobri. Stay pocepan. :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ceracki Mustang

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Hahaha nemoj da me diras zvacu decu.Decooooooo ooooooo.Deca su valjada moja.
Ti ZIO treba da testiras samo jednu stvar.Da li taj tvoj prostor(krenuli smo sa suncanom terasom a sad ja neki prozor negde)moze izgurati cvetanje fotoperiodne biljke i treba da se trudis da ima sto bolje uslove.Ove ostale testove sto si naveo za svaku biljku drugacije al u sustini isto.Moze bez vode dok ne oklembesi lisce posle toga ga odbacuje i umire.Bez hrane kad ostane crpi iz lisca dok ima i onda opet umire.Neko preterivamje sa makroelementima pa posmatranje reakcije biljke mislim da nije za nas hobiste.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Corleonev

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
@zli.azra Nadaj se da jesu :lol: sala mala, nemam losu nameru :D
Salu na stranu, nisam se lepo izrazio, slazem se sa tobom sve i jesi u pravu, sve sam to preziveo. Hteo sam reci da vidim koliko moze biti zedna i koliko moze biti gladna, da vidim reakcije. Cisto iz zezancije, radi nekih svojih ludih ideja. Prostor moze izgurati sve lepo ja se nadam, kad bi me sunce posluzilo bolje bilo bi sve lakse. Sad je samo u drugoj sobi, jer na terasi ima sunca samo ujutru 1 max 2 sata i to je to od sunca. Ovde ga ima tokom celog dana kad se preseli sa terase ovde. :wave:
 

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
= UPDATE =
= DAN 28. =

Nisam nasao vise menkica, iskreno nisam se ni trudio previse, ali dovoljna je na kraju krajeva i ova jedna, ona bas lepo napreduje.. Neke slike sam nasao iz proslih growova i slike posle 2 meseca u teglama kao zavrsetak.

SLIKE 28. DANA. Razgranala se fino za uslove koje joj sunce daje, ja sam zadovoljan.
1.JPG IMG_2487.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG

SLIKA TRIMANJA, izgleda onako nj, i mislio sam da ce slab rad imati... Kad sam zapalio... Posle petog dima sam legao i odspavao 4 sata popodnevnu "dremku" ubica, jos jedan dokaz da marihuana ne mora da izgleda i mirise onako kao sto to zna Vanila Kush da bi bila ubica jaka.
POZL.JPG
SLIKE BIVSIH BILJAKA
IMG_1205.JPG IMG_1317.JPG Ove dve su ovakve hedove imale posle 2 meseca u tegli
IMG_1322.JPG Isto opasna stvar.. Dosta jak miris a rad traje oko 3 sata konstantno uz izostrenje zvuka, vida i opasno zatvorenih crvenih ociju.

SLIKA GDE JA I AUTOTATIK BILJKA SPREMA PORODICNU VECERU SA MNOM
IMG_0935.JPG evo i njenih hedova IMG_0957.JPG dobio sam oko 40 grama suvog. Od toga 30 je odstajalo 2 meseca u teglama pa i nesto jace. Opasna stvar..

:vutra:
 
Poslednja izmena:

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
= UPDATE = 43. DAN =

Veliki pozdrav vutro. Uradio sam dva gnojenja po 1/3 doze od poslednjeg updatea, lst sa vecinom grana i po savetu @Greenland -a pravim od grana da idu u levu i desnu stranu da bi mogla da ostane na prozoru do kraja gde jedino i ima sunca. Uradio sam i jedan toping isto po savetu dobrog drugara greenlanda. Malo se izduzila vise nego sto je trebala, ove glupave kise i oblaci sprecavaju sunce da posluze mene i biljku al sta je tu je. Taman kad bude dosla u cvetanje nece biti kisa i oblaka, tako da ce imati konstantno sunce. Planiram da je presadim u vecu saksiju, jer sam skapirao opet uz pomoc greenlanda da je saksija od 3l :fuck: I danas, malo pre sam uradio lst sa glavnom granom, malo jace sam je zategao ali nece joj skoditi valjda. :wave:

IMG_2717.JPG
Dva lista su se iskrivila od pritiska, jedan udara u prozor, drugi u zavesu pa su se malo izdeformisali, nista strasno.

IMG_2719.JPG IMG_2718.JPG
IMG_2721.JPG
IMG_2722.JPG
IMG_2720.JPG
Biljka na slikama izgleda dosta cudnije nego uzivo. Uzivo je mnogo veca i zelenija, lepsa boja. Imajte to u vidu, mnogo je lepsa i veca uzivo. Pozdrav vutroljubitelji :sun2:
 

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
Cekaj kad aktiviram box neki sledeci grow da vidis sta umem da napravim :D
Ovo je prvi "out" koj radim i mnogo se drugacije biljka ponasa nego pod lampom, al fino i to treba proci :thumb:
 

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
:sun2: = UPDATE = 52. DAN = :sun2:

Pozdrav vutro, biljka je sve veca i veca, ocekujem u sledecem ili onom tamo updateu cvetanje, a i sunce je napokon tu. Od proslog osvezenja, dobila je jedno gnojenje pola doze i to za cvet, odlucio sam malo je na test staviti i koliko vidim lepo je prihvatila to. Moram je svaki dan polivati, jer pije kao blesava a i vrucine su pocele pa brzo i ispari. Sad je vec ozbiljno prerasla ovu saksiju, ali mislim da je necu presadjivati, nemam vremena ni saksiju da odem da kupim, zato i ne mogu da izguram update na vreme, a hteo sam na 7 dana da bude to fino uredno, al jbg druzba druzba sluzba sluzba. Ali videcu, voleo bih da jos malo izraste, neka mi napise neko da li mogu tamo u cvetanju da je presadim u vecu posudu ili ce to biti stres za nju u tom periodu. Stay high, peace! :wave::cool23:


IMG_2791.jpg
:vutra: IMG_2774.JPG IMG_2775.JPG IMG_2776.JPG IMG_2778.JPG :vutra:
 
03.06.2016
77
244
33
30
Hej... sretno prvo da kazem... drugo... ako si brijes na paranoju i bojis znatiZeljnih ociju... kupi plasticno cvijece kad bude dovoljno velika, i pokaci po njoj... neka izgleda kao bogumila ako treba... brijem da bi se i murja zajebala time xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zl0