Domacica hibrid - Terasa grow - LST i jos po neko testiranje same dame

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
=:watch: UPDATE = 61. DAN:watch: =

Pozdrav vutro, biljka napreduje i jos je nisam presadio u vecu saksiju, verovatno u sledecem update ce se videti i nova saksija, a do tad je ovde, gnojenje na 5 dana po pola doze. Par listova je pocelo da zuti i posle par dana sam ih sklonio, pistili polako izlaze na svaku granu, ali treba jos malko vremena do aktivnog cvetanja. Nije sunce nilo velikodusno bas kako treba, ali dobro bilo ga je koliko i nije. :vozdra: Kako se vama cini?

IMG_2844.jpg :vutra:

9.JPG 1.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 7.JPG 8.JPG IMG_2844.jpg 2.JPG

Imam u planu da napravim cfl box za jednu ili dve biljke koje ce rasti najvise pola metra u visinu sa saksijom, nesto kao PC box, ali nije PC kuciste. Crtam skicu pa tamo kad krenu neke niske temperature da pocnem dnevnik sa tim takozvanim "PC boxom" od verovatno drtvera,lima ili cega vec, videcu. :cool23:
 

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
= :gled: UPDATE = 73. DAN :gled: =

Pozdrav vutro, ne stizem ni update napraviti od posla, smene su mi po 12 sati, ne znam ni ja gde sam, dobro stignem spavati. Naravno, saksiju kupio nisam, ali do sl updatea se nadam da cu presaditi, vezati i sve po pesu odraditi. A nije da nisam hteo. Bio sam da kupim, al nije radila prodza.. :(, gnojenje standard, po pola doze na svako trece, cetvrto zalivanje, jer je moram zalivati svaki dan ili svaki drugi kako kad.

IMG_2901.JPG
IMG_2903.JPG
IMG_2902.JPG IMG_2906.JPG IMG_2900.JPG



 

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
= :whato:: UPDATE DAY 120 :whato:: =
IMG_3168.JPG
IMG_3100.JPG IMG_3101.JPG IMG_3103.JPG IMG_3170.JPG IMG_3171.JPG IMG_3172.JPG

Pozdrav vutro, nije me bilo 45 dana.. Biljka je ocigledno u *****, ali bolje biljka u *****, nego ***** u biljci. Ako neko zna ima li joj spasa *(mozda je previse dramaticno)$ neka napise.. Pretvorio sam se u uvo.
 

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
Sta probati.. Znam, zapustio sam je, kriv sam, nisam vremena imao stvarno. Dal se nesto spasti moze ili je mrtva skroz? A i sunce kako sluzi.. Ne znam.. Imas ti power neki predlog.. Greota baciti je.. Ovo je kao da manekenka poznata, popularna i vi je samo bacite.. A mozete da je uzmete pod svoje i od nje napravite zvezdu.. Oce neko da pravi zvezdu od ove manekenke? Ja hocu!! :p:mario:::mario:::D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mala je posuda za toliku biljku, malo lisnate mase + napali su je spajderi. jedino da od tih vrhova napravis klonove pa da probas... samo trebace ti box da to zavrsis
 

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
A u onoj je bolje napredovala.. I nista joj nije falilo.. Kako sam je prebacio u ovo tako je pocela da se susi.. Mada i mene da je neko gnojio onako i ja bih se osusio ili bar bi dobio pivsku stomacinu.. Znas uzrok mrtvenja @PowerSeed ? Sta da radim da je spasem.. Ovde se vidi iskustvo, a ne zdravu biljku.. Lako je nju izgurati.. Ajde ovo ko spase, taj je pravi grower :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Znas uzrok mrtvenja @PowerSeed ?
znam
zapustio sam je, kriv sam, nisam vremena imao stvarno.
covece, pa paucina ti se navatala na biljci, i to ne paucina od pauka koji lovi muve vec od onih koji sisaju sve sto nadju u biljci. i sad neko ovde treba da bude madjionicar i da spasava tvoju manekenku. nek je spase onaj koji je i zaebao, al ima da se napati, presadi u novu zemlju i vecu posudu, tretira sa djubrivom kako treba, pruzi joj dovoljno paznje, sunca, vode i neminovno akaricida... da ce zavrsiti u outdooru nece, da li ce se uopste oporaviti, jbg, pozajmio sam magicnu kuglu panti pa sad ne mogu da bacim pogled... ja sam ti gore u postu vec napisao sta bih ja radio, pod uslovom da ima smisla zbog genetike ebavati se sa celom pricom. a sta ces ti dalje, pojma nemam. dok sacekas nekog madjionicara na forumu spajderi ce staviti tacku na i. sledeci put malo ozbiljnije pa mozda i ubodes bingo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zl0

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
ja predlažem
felco13..gif
 

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
E vi i vase kugle.. Sto niko ne izvadi kugu koja kaze da ce sve biti sve okej i da ce hedovi biti debline flase od koka kole.. Nema vajde od vas.. Vidimo se u nekom dnevniku sa barney bank drugarima :) A sto se tice ovog stalka za infuziju, videcu.. Ako uspem uspeo sam, ako ne, paa boze moj. :rasta:
:vutra: