Domacica, prvi grow :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
rakija_srb je napisao(la):
samo rokaj :rasta1: koliko imaju dana ukupno?
Naravno :D ovako, leva je 35 dana stara a desna mislim da je 2-3 dana mlađa al i mnogo se sporije razvija no sinoc kad sam ih presadio dobile su svaka 10-12 litara prostora i već vidim napredak na desnoj, izgleda da joj je falilo prostora... samo što nisu bile odma pod svetlom nego na prozoru dok nisam nabavio opremu.. Leva je visoka oko 30 i nešto cm , za sada ima oko 15 cvetova pa da pitam nekog iskusnije ako zna :) Kada da ih stavim na cvetanje, tj dali su ovi cvetovi dovoljno zreli ili ih još moram pustiti da se razviju?



 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Meštre ako ti je tek 6. dan na 12/12 bojim se da će ti još sigurno 2 tjedna rasti ko blesave. Znaš i sam da bi idealno bilo kad bi grane gurao ispod mreže da rastu horizontalno što više, makar ih isprepleo, a poviše mreže samo vrhovi u istoj ravnini da idu. Ukoliko stabljika ne bi izdržala toliko savijanja (po slikama vrlo vjerojatno) - uvijek možeš dignit malo mrežu ili ih jednostavno vezivat za mrežu. Računaj da što je saviješ do pola cvjetanja savio si je - sredinom cvjetanja stabljika očvrsne i onda je samo (krc-krc) HST izvediv. Figurativno rečeno - sad je vrijeme da joj pokažeš ko je gazda! Pozdrav i sretno. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Frajer

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
usrname je napisao(la):
Meštre ako ti je tek 6. dan na 12/12 bojim se da će ti još sigurno 2 tjedna rasti ko blesave. Znaš i sam da bi idealno bilo kad bi grane gurao ispod mreže da rastu horizontalno što više, makar ih isprepleo, a poviše mreže samo vrhovi u istoj ravnini da idu. Ukoliko stabljika ne bi izdržala toliko savijanja (po slikama vrlo vjerojatno) - uvijek možeš dignit malo mrežu ili ih jednostavno vezivat za mrežu. Računaj da što je saviješ do pola cvjetanja savio si je - sredinom cvjetanja stabljika očvrsne i onda je samo (krc-krc) HST izvediv. Figurativno rečeno - sad je vrijeme da joj pokažeš ko je gazda! Pozdrav i sretno. :)

Hvala na savetu i informaciji, da, od kad su stavljene opet pod 12/12 jednostavno rastu ko lude, još su sinoc zalivene , ono sledeći dan kad ih stavljam pod svetlo ne verujem koliko narastu, iako mogu ja još svetlo podici a i njih spustiti (bar nekih 20 cm još :) bacam se na posao
 

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
Dogodilo se nazalost ono čega sam se bojao, neko od ukucana mi je otkrio drage biljčice, posečene (plačem :( ne doslovno ali sam pre sjeban sad što sam ih posekao-kao da sam ostao bez dela sebe) pratit ću vas i dalje a u biznis se vraćam kad budem sam svoj majstor :) pozdrav svima i sretno growanje :shit:
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
steta bro :/ radi outdoor makar neki imas jos vremena :) sva sreca moju ukucani znaju da varim pa mi cak i zalivaju biljke :)