domacica prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.04.2009
26
0
0
38
Dobro da nisi rekao da sam retardirano đubre koje se ne sjeća da pita google, jer sam več izgooglao...
No radi se o tome da ja nemam naviku tek tako naivno vjerovati svemu što netko kaže o svojem proizvodu, pa stoga pitam da mi odgovori netko tko se u to razumije bolje nego ja.

Dakle, dali ti taj podatak znaš zato jer znaš dokle sežu vrhovi ljubičastog spektra ili zato jer ti je reklama nametnula tu informaciju?

Dali će se još netko, molim Vas, oglasiti?...

Iskreno se nadam da si u pravu Marine, jer bi mi to onda bilo idealno riješenje...
I oprosti, molim Te, ako sam Te uvrijedio, uistinu mi to nije bila namjera...
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
maliAgronom je napisao(la):
hej,evo jedan update nakon sto godina.napraavio sam box dimenzija oko 60 x 60 visine 160.unutra je hps 400w,koja ludjacki grije pa mi je temp boxa 37 kad ga zatvorim.imam 4 venta od kompijutera koji rade na 12v.2upuhuju,2 su unutra.aje molim vas neki savjet sta od ventilacije jos da ubacim.

meni je temp oko 30, ali mislim da je 27 previse, napravi si cool tube. . stvarno mislim da to nije problem izvest. .

nabavi komad oluka/žljeba i slozi si cool tube, to stvarno nije problem ;)
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
i imas u pevcu za uzet onu cijev rebrastu elasticnu za nekih 3o-4o novaca i to povezes na rinu (reflektor) i kontam da bi to to smanjilo temp drastično...
inače meni je biljka bila i na temp od 40c i nakraju se ipak oporavila (al sam moro prekinit gro iz drugih razloga) inace mislim da bi normalno dovrsila cvjetanje... meni je temp do 30 i biljama je super... naravno da je bolje niza temp malo al ni ovo nije za bacit :XD
javi sta smislis
pizz