domacice 5-6, a bice i nesto s pedigreom (trazim preporuku)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

tatin

Banned
Banovan
24.08.2010
33
3
0
57
3 su vec u divljini, nekoliko cu jos pobacati ovih dana kad ojacaju, nisam mogao prije. Nego, da se pohvalim, iskrsnuo mi sluzbeni put u holandiju, nisam mogao da vjerujem svojim usima. Za neki autoflower sam siguran da cu da uzmem, ali molim preporuku za koju sortu da se odlucim jer sam pocetnik, a plus molim i za preporuku za nesto sto nije autoflower ali da je niskog rasta, da je lagano za uzgojit pozeljno outdoor ako nije kasno, i da udara po glavi jaaaako :)
 

tatin

Banned
Banovan
24.08.2010
33
3
0
57
pogledah taj ak47, djeluje kao da je ono sto trazim. Zanima me i ako neko ima iskustva sa njim, kako se djubri s obzirom na kratak zivotni ciklus? a zanima me i to koliko sjemenke mogu da izdrze u fijoci a da se ne sade jer kad vec idem u holandiju da se bar obezbijedim. Sumnjam da cu opet tamo uskoro...
da li je kasno za ak47 da se posadi sredinom juna jer idem u holandiju pocetkom mjeseca
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Nije kasno ni 7. mjesec samo ce urod biti manji jer ce biti manje vegetacije. Za outdoor ne trebas brinuti s gnojenjem... AK 47 je jak strain tako da... Kupovne sjemenke mogu stajati dosta dugo pravilno pakirane i skaldistene. One su dehidrirane da mogu stajati duze vrijeme. Samo nabavi sve sto ti pase i nemas briga!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
nije, tako se bilo koje sjemenke mogu spremat, samo ako su dobro osušene...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ne u zamrzivac nego u frizider u zmrzivacu smrzne na -10 a i vise u minus ide a u frizideru min +7 dole...
 

tatin

Banned
Banovan
24.08.2010
33
3
0
57
S obzirom na to da u amsterdam idem sluzbeno, znaci da necu biti sam. Idem sa dvoje kolega i to moze da mi bude problem. Da li neko poznaje amsterdam i to centar jer cemo sigurno tuda prosetati pa da mi preporuci mjesto za kupovinu tako da kolege ostavim u nekom kaficu ili restoranu a da ja pobjegnem na desetak minuta i obavim kupovinu? Hitno mi je, putujem sutra.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja sam bio tamo! Amsterdam ti ima nekoliko trgova... Glavi trg (Dam square) je najveci i na njemu imas SensiSeed, ali su dosta skupi. E sad, nisam trazio seedbankove pa neznam di su sve tocno... Samo za taj znam jer sam bio u njemu. S tim da imas i kanabis museum gdje isto tako mozes kupiti sjemenke od Sensi-a. Sretno i nadam se da ces se snaci.

EDIT: https://encrypted.google.com/#hl=en...gc.r_pw.&fp=ddf3b4615853df7e&biw=1280&bih=899

-nekoliko ih imas pobrojanih, a i na mapi ti prikaze, pa zapisi ulice...
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
na glavnoj ulici damrak od central stationa do dam squera sa lijeve strane ti je red light district,u njemu imas barem 2-3 seedsbank.sjecam se da je i museum bio tamo,mozda bas ovaj o kojem prica born.pa ih odvedi negdje blizu i trk u shoping..