Domacice :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Koliku cu stetu napraviti tim putem?Koliko cu izgubiti na massi i kvalitetu?Ako bi ubrao za 20 dana.Znaci bice joj 70+ dana cvijetanja.
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Po meni neces izgubit puno jer je 10 tjedana dug period. Ako ih bas nikako nemozes odgurati do kraja onda beri, ako ne pusti majku prirodu da odradi svoje ;)
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Laidback je napisao(la):
Ma napusit ces se, ne brini...


Haha!Pa znam da hocu ali hocu da dobijem sto je vise moguce.Evo maloprije sam bio na site-u kad ono zlo! Cjelu noc je bilo nevrijeme(jak vjetar i kisa) kad Hope savijena do zemlje...Hedovi mokri i nemoze se vise ni ispraviti nazad.Podbocio sam je nekim stapovima,sad je malo bolje.Neznam hoce li se ispraviti?Steti li joj to? Sta da uradim?
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Postoji li ista sta bi mogao sad da uradim da se ne krivi dalje i da je pljesan ne uhvati?Sunca nema nikako,znaci nece se sama osusiti.
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Jorge cervantes preporuca vrhove posjije svake kise dobrano protresti. Kao to je najbolji nacin rjesavanja viska vode da se plod ne upljesnivi.
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Dragi moji vutrasi hvala vam na svemu.Sve sto sam napravio je zahvaljujuci ovom site-u. Zelim da izrazim svoju iskrenu zahvalnost svima vama koji ste mi pomogli bilo to informacijama savjetima... moj harvest je odradjen. Preuranjeno je ali zbog izvanrednih okolnosti morao se hitno odraditi.Sinoc smo uhvatili likove na siteu, mobilnim telefonima su svjetlili u mraku trazeci ih. Zbog straha od policije i njih-da ne izgubimo sve,jutros smo sve sasjekli.Bio im je 60 dan cvjetanja otprilike.Evo par slikica da vidite kako je to sve izgledalo.Sa Rose ima bas mnogo a hope je bacena jer nija bila ni blizu kraja cvjetanja :( Za koji dan cu staviti i smoke report.Peace

woohoo:maryjane:

- ovo je otprilike sve

zadnji put u komadu
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ljepa biljka, al vidit ces kolko je to malo kad se osushi skroz

Steta za situaciju, ljepo bilje je to bilo

Al da ces se udimit, bogami oces
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Ma nebi radila nista 100% tek je pocela cvjetati.Nisam je htio ostavljati tamo,jer nemogu strazariti kraj nje.Kako mislis da ce biti malo kad se osusi?Pa ima je puna kutija od cipela...Znam da ce izgubiti na tezini za 80% ali cemo imati bar 150grama min.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Nisi trebao baciti hope...Ako ti odgovara mixanje s liscem mogao si je iskoristiti za to...A i sigurno je bilo malo tiejdzsi..steta...a inace lepa hedovina...
I da,bice puno manje kad se osusi i mrsavije...ali ce svejedno biti lepo... :)

I dogodine da sacekamo koji grow od tebe...srecno... :)
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Hehe.Pa nije hope imala bas puno,vecina je bacena ostavio sam samo ''vece'' budove.Ali njih sam ostavio na siteu da se suse.Zato i mislim da nema nista od toga.Ovako vlazne marihuane ima oko 300grama. - i da mi ostane 100 grama,sretan sam.Za prvi grow u zivotu odlicno.Zaljubio sam se u growanje,osjecam da je to moj zivotni poziv :icon_mrgreen:
1.Pitanje: Da li je uredu da susim hedove u plasticnim kanticama? Imaju mnogo rupa okolo da se zrace.Oblozio sam papirom iznutra da izvlaci vlagu.I svaki dan je zracim dodatno. Hoce li to funkcionisati? Da se nece ubudjati? Jedva cekam da probam rad.Pozz do smoke reporta.
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
imaš od stonera jebeno objašnjeno sušenje negdje na forumu pa se baci u pretragu...
prvo ih okreni naopako, onda ih staviš u onaj škartoc iz pekara i prodrkaš ih svaki dan te nadalje u staklenku pomogućnosti s onim hermetičkim poklopcem!!!
bravo braco supač ti je to ispalo after all...
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Vec neko vrijeme mislim postaviti smoke report ali u nisam u stanju ...:spliff: Sve je dobro proslo,imao sam problema sa budjanjem pa sam morao odstranjivati dosta.na kraju je ispalo oko 100grama suhog. Dim joj je dosta blag za grlo,ukus nije bas nesto posebno, mirise fino slatkasto :) -ali rad je cudo.Pravo tripove puca,zatim oduzima djelove tjela :facesjump: -vise vuce na stone,nista slicno nisam vario prije. Loodo je.Svi koji su probali bili su odusevljeni i razvaljeni. Slike nisu kvalitetne ali hed je lijep i mastan.





- za sve smokere XD


Zadimljeni pozdravi do sledeceg uzgoja.Peace.Pozdrav svima