Domaja 2017

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Prijatelju dobro da si ih iso zaliti, a i kisa ti je pomogla, jel su im se listovi objesili i hebeno su zedne.Sad ce pocet vrijeme sa vise kise pa vjerujem da ces ih trebat samo hraniti :thumb:;)
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
palo je dosta kiše u zadnjih tjedan dana te sam ih otišo nahraninit malo poslje kiše... rasporedeno im je oko 18l vode u koju sam stavio 10-15g kristalona i 200ml plantelle cvet..

Na ovoj desnoj su dvije grane se otrgnule napolai našao ih na podu , pa sam ih morao sa trakom i spagom dotegnuti na staro.. grane su dosta duge pa se bojim da ce pucati dosta zato moram to sve drzati pod kontrolom i po mogucnosti ucvrstiti ali ima tu grana previše ...mislio sam cak uzeti one vezice sto kad ih stegnes nema natrag jer ovo s izolirkom je jebada ziva

inače fino cvjetaju :spliff:
1_resized.jpg 2_resized.jpg 3_resized.jpg 4_resized.jpg
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
Zdravo ekipicaa :vutra:

Dolazim na plejs i imam šta za vidjet, desna curka lezi na podu .. to je inace ona biljka sto su mi pukle dvije grane proslog puta , a sad kad sam došao pukla je jer sam lst radio s nekom najlonskom spagom koja se urezala u stablo,, tako da sam to nekako zaljepio okolo s trakom nekom i ucvrstio za neka dva mala kolca,,jbga ništa posebno, al valjda ce izdrzati. Sad sam je vratio skoro na staro ali na slikama je sva izvitoperena i naopako izgleda xd

Ostale se drze zasad..i dobile u 10l vode razredene s 150ml plantelle i jedno 5g kristalona... i to je to pola litre plantelle potroseno vec i dalje peglamo bez gnojiva, valjd ce izdrzati :D

Već 10-ak dana je kišovito il oblacno s povremenim uletom sunca , nadam se da bude još sunca kroz sezonu :sun2:

Sad tek vidim da sam im morao neku mrezu staviti i ucvrstiti kak bog zapovjeda al sad je kasno i nemam keša ni za mrezu ni gnojivo xd

Gusjenica zasad nema , valjda ih ni neče uopce biti :)
all_resized.jpg f1_resized.jpg all1_resized.jpg aclos_resized.jpg fclos_resized.jpg rk cloas_resized.jpg
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
pozz ekipa :D

Kiša pada vec 15 dana svaki dan i nema sunca skoro nista.Stanje je loše. Budj je krenila na svakoj po malo , i ova desna je opet pala na pod. Jednostavno previše tereta ima i opet sam ju vratio ali sumnjam da ce izdrzati.

Da skidam kroz tjedan dana? Barem da skinem ove vece glavne vrhove da nevuče cijelu granu prema podu...

skino sam i koji vršcic pa cu probati kad se osusi da vidimo jel lupa :p

ocjenite sami :D

all2_resized.jpg ova lijeva izbliza

anesclos_resized.jpg srednja vrh rk close_resized.jpg far_resized.jpg
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
Znam da nije za skidanje , ali eto za 1-2 tjedna mislim da ce bit skinuto svakako barem ovaj gornji dio.
Ova srednja mi djeluje najzrelije zasad

Jbg out je to... mislim da malo tko ima sansu bas dovesti do kraja zbog budji, a da spricam kojekakvim otrovima mi bas i neodgovara, pogotovo sad pred kraj ;)

Ova lijevo je dobila novu frizuru i sad je nekako uspravljena da stoji u zraku, evo fotke
20170925_164529_resized.jpg
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Ovoj kojoj si napravio friz, sporedne grane budes naso na podu, osim ako ih nisi nekako i za nesto zavezo, a beri kad oces, jer kak pricas, ako je pljesan vec krenula, nebi vjerovao kako se brzo siri ;)
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
Kad je jedino rjesenje bila mreza ,al jbg aj ti znaj. Ne mogu ja to sad povezat ni da ocu jer je cijela u banani. Valjda ce ostati koja grana u zraku :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
Zdravo ekipica :p

Uhvatih vremena i otiđoh na sajt malo skidat plijesnive vrhove i pogledat dali ona slomljena biljcica stoji kako sam ju ucvrstio zadnji put.ali nazalost se taj dio samo osusio pa sam ga poneso kuči i budem napravio babl haš od toga.

Vrijeme je zadnja 3-4 dana suncano i nema padalina što im jako godi.
all_resized.jpg

Plijesni najviše ima na ovoj srednjoj ljozi i sto mi se dalo sam skinuo ,a nešto i nisam jer ima je svuda po malo nemoš to sve skinuti baš. Dok je ovako suncano ih ostavljam, pa čim nalete kiše odmah skidam ove deblje topove da sam miran, a ostavljam popcorne na dozrijevanju , tako da će harvest biti u dva navrata.

Sad da malo opišem mirise i biljke.

Biljka iza i biljka ljevo na slici su iste sorte, Pyramid anesthesia navodno .. indika dominant.. I hedovi su tvrdi ko kamen , te miriše nekako zemljano . ovu iza što sam i slikao sam dosta prorjedio fan listova jer je pregusta u nadi da ce biti više zraka a manje pliesni, dok sam drugu ostavio kako je. anes (2)_resized.jpg anes_resized.jpg anes sclo_resized.jpg

Biljka u sredini je finog vocnog mirisa te hedovi nisu bas tako tvrdi nego su vise prozracno lagani , a opet se skupilo više plijesni nego na anesteziji. rk klos_resized.jpg

Biljka desno koja je pukla, izgleda i mirise vrhunski barem ovi hedovi šta su ostali. far close_resized.jpg

Čekamo finiš
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
Ljudi moji danas sam capnuo pola svake biljke .jedino onu polomljenu nisam jer je ona ionak ostala vec bez polovice.

Sve glavne budove sam srezao, a popcorn i ostale ostavio.

Evo situacije :
anes_resized.jpg anes.clos_resized.jpg

ovona slikama iznad je anestezija od pyramid seedsa , ove dvije biljke. Jebena genetika , nl x black domina , Vrhovi su jako tvrdi na dodir i naprotiv tome plijesni skoro da i nema , mozda 5posto


rk_resized.jpg rk clos_resized.jpg
Ovo je srednja sativica, vrhovi su dosta lagani i ima vocni šmek. iznenadilo me dosta plijesni ,sigurno oko 20 posto .. znaci svuda ima po malo plijesni na skoro svakom vrhu , tako da bude čiscenja

far_resized.jpg far.clos_resized.jpg
A ovo je ona polomljena, i mogu vam reći da me pravo iznenadila, budji ima tek koji vrscic, ma ni 5posto budji, a vrhovi su Još tvrđi nego od anestezije. nemogu vam opisati tako nešto jos nisam imao .. ono bag appeal 10+ i ima još da dozrije i bude prva liga

Trimanje listova je odrađeno na sajtu i mogu preporuciti svakome isto jer biljka dok je na zivotu ima uzdignute listove tako da je barem meni puno lakše tako... Dok ovako kod kuće uvijek zajebancija em se priljepe listovi za hedove i nejde tako brzo.

x_resized.jpg

Ostatak biljaka budem pokupio za 10ak dana ovisno o vremenu. Takodjer i gusenica nema... tek nekoliko komada sam vidio , za razliku od prijašnjih godina.


Eto to bi bilo to zasad , Pozzz ekipaža :D
 
Poslednja izmena:

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
Zdravo ekipo :vutra::wave:

Dosla kiša pa sam i ja ošao u vrt da skinem popkorne šta su ostali na dozrijevanju. ima svega malo plijesni malo cistoga, ali ja sam zadovoljan.

Godina je bila izvrsna što se tiče desetog mjeseca , stvarno sve 5 ,sunce, kiše taman koliko treba, gusjenica nigdje...

Da sam znao kak ce biti nebi skinuo onako rano onaj prvi dio , al ajd znaj :D

Nemam slika od suhog ,ali potrudit cu se pa staviti kad budem imao vremena. Bitno da je zimnica tu :banana_rasta:

Evo nekoliko slika od danas :
clo_resized.jpg anes klos_resized.jpg faraon_resized.jpg close1_resized.jpg rk_resized.jpg rk klos_resized.jpg

:mario::