Domaja 250W HPS-test grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Što su ti tako sjajne biljke?


Znam da je rečeno da je od gnojenja, ali jeli se vratilo u normalu nakon flushanja?
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Ivach je izgleda probao da napravi plasticno cvece ;)
Interesantan fenomen, bas me interesuje kako ce se zavrsiti
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
iskreno strasno puno djubriva a krenulo je tako dobro a jos iskrenije nije ovo ni malo lose seci peri i pusi :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ne rezat ih necu, nakon 4 i pol mjeseca strpit cu se do kraja da vidim sta bude......nakon ispiranja su poceli zutit listovi i pocela se punit vidno bolje nego prije al ocito to nije to....

.....sve je bilo ok dok ju zadnji puta nisam presadio a nakon presadivanja nisam isprao biljke onda su listovi postali plasticni pa sam nakon 10 dana isprao i nakon toga gnojio fosforom skoro nikakvog pomaka pa je nakon toga usljedilo jos jedno ispiranje prije 10 dana i od tad se vidi neka razlika da su bar malo krenule za razliku od prije.......

.....kad sam tolko gurao to onda necu odustat 2 tjedna prije kraja pa sta bude bude.....sad samo cista voda i pustim bas da se zemlja dobro posusi i onda zalijem ponovo.....ako nastave zutit i punit hedove ostavljam ju jos 2 tjedna i to ce joj bit taman 75 dana cvjetanja nakon tog 2 dana mraka pa pod noz......pa cemo vidjet kaj smo dobili.....
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
zlo&naopako je napisao(la):
Vidim da si u zemlju za palme presadio...moj savjet,iako su dobro podnijele,je da više ne radiš sa tom zemljom,nego samo ovom za cvjetajuće biljke.Ja sam sad posadio u compo za ruže i nije mi bilo baš svejedno,ali super su biljke u njoj narasle,tako da može i ta,samo nemoj ovu za palme :)
Eto,toliko od mene,pozz :)

Što se tiče composane za palme ja imam suprotan feedback! Prisustvovao sam pri korištenju te zemlje i samo nje, u tri growa od početka do kraja, od vege pa do cvijetanja i duvanja i nikad nije loše reagirala mada je bila presađivana i po tri puta tokom rasta. :)

Al su svakom slučaju vrijedi probat sa ovom za cvjetanje i ruže. nakon toliko pohvala :popworm:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ja sad zadnji put kad sam presadivao presadio u composanu za cvjetajuce bilje.....
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
ta je medu boljima..za cvjetajuce,za ruze...tu koristim..i rezultati su odlicni...ivach,upravo to kaj velis..isteraj do karaj..sta bude,bude..a steceno znanje tokom ovog growa ti nitko ne moze oduzeti,tako da sam siguran da ce sljedeci grow biti odlican:thumb:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Najveći zajeb ovog growa je trenutak kad su sve 3 odlučile da budu cure, da je tu uletio jedan mudonja ( kao što se očekivalo) vjerujem da bi bio konačan rezultat puno ljepši i unosniji. No i ovako to izgleda fantastično dobro :thumb:
Ivach ti si napravio sve što je u tvojoj moći, jako dobar dnevnik, i evo ti od mene rep +, mislim stvarno da si ga zaslužio. No najveća nagrada će ti biti idućih mjeseci kada češ sretno uživati u plodovima svog rada. Čestitam još jednom i nadam se da češ na jesen otvoriti novi dnevnik s tim sjemenom šta ti je u pripremi. S iskustvom iz ovog growa vjerujem da češ razvaliti i bit će to gušt za čitanje i gledanje, baš kao što je i ovaj dnevnik bio :leafblunt:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....hvala na repovima i lijepim zeljama, ja se samo nadam da ce to sjeme u pripremi proklijat i rast u nekom PC boxu pod HPS 70W prije jeseni a da ce na jesen sa nekim zanimljivim sortama rast u modificiranom boxu i malo vecem od trenutacnog......
 

boky

Banned
Banovan
23.07.2010
4
0
0
38
Brate bar 30 lit tegla ako su već zajedno i ovako će biti guža u fazi cvijetanja
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....prijatelju ajde citaj od pocetka pa ces vidjet da su u tegli od 30 lit i one ne da su u cvjetanju nego je harvest za max 10 dana......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Ivach je napisao(la):
....prijatelju ajde citaj od pocetka pa ces vidjet da su u tegli od 30 lit i one ne da su u cvjetanju nego je harvest za max 10 dana......

Može neki photoupdate, baš me zanima jesu li se još šta napumpali vrhovi?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....bude sutra il za koji dan, jesu malo al neznatno kak bi trebali.......
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
4herbs je napisao(la):
Evo ti par slika da paseš oči da vidiš moje kusheve od zadnjeg uzgoja!









Eto da poslušaš savjete i da ne sjebeš grow :)
Nadam se da češ i ti ovakve sebi brat burazeru!i da češ meni poslat jedan za probu!hehhee
:)

prelepi kushevi. svaka cast 4herbs. od mene imas +rep za njih
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo update za putnika=)......74 dan na 12/12 jesu napredovale al neznatno kak bi trebale.....







 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ma uzas=)....al nema veze.....ipak je to bio test grow......sad drugi puta pametniji sa necim provjerenim, samo se preko ljeta bacamo na PC posto nemam trenutno uvjete za nesto vece......

....bit ce jos update sa slikama harvesta a poslje i smoke report pa da i to stavimo pod zakljucane dnevnike......
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Neka, brate, šta je tu je...pametniji si i iskusniji za sljedeći indoor grow...

A ako ces ici na PC, obavezno HPS unutra...ako imaš big box, može i 250w sa cooltube unutra

drž se i uživaj i u ovakvoj vutri, koja ce ti sigurn biti posebna za pušit.

živio
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....trudio sam se nabavit big box al bezuspjesno tak da sam nabavio serversko kuciste 60x25x45 i unutra ide HPS 70W, frendu sam je preporucio i kupio ju je al nikad bacena u pogon nazalost......tak da ce uskoro svjetlit kod mene......=)

...a kompa kak bi naguro u big box 250W, meni na 50x50x100 ponekad temperatura stvara probleme a di nebi onda u PC-u.....iz tog razloga i prelazim na manji box jer kak su dosli topliji dani tesko mi je odrzavat temperaturu a nemogu pojacavat ventilaciju zbog steltha.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.