Domaja 400W HPS + MH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.05.2008
46
4
8
druze kolji to....i uzivaj, ja bas maloprije utusio svoje, haze sam jos malo ostavio a lemon skunk je gotov sad mikrovalna pa degustacija :p
 
31.03.2011
0
59
0
54
Priklano :)

Kenny Dalglish je napisao(la):
Haha baš me ovo nasmijalo, neka si ti njega kupio za berbu:)):prof10::respect:

Šalim se naravno, ima još growova pred tobom. Domaja od Domaćina:) Izgleda gromovito opako, javi rad svakako ,,,

zaslužen rep + :clap::clap:

Hvala. He :) to sa PH meracem nije toliki problem jer mi biljke nisu imale problema (vecih) a znao sam da mi je ova izvorska negde oko PH7 ali da je provala da ga nabavih na kraju to stoji ;)
E tacno da ima jos, vec sam stavio MH sijalicu, sredio/prebrisao box i 4 biljke vec iznikle :)
ALI
nisam dovrsio jos ovaj grow :)
odsekao sam biljke jos u subotu i okacio kod keve u spajz ;) jednu indiku vec pusim i udara ko blesava :) Osusim hed tako sto ga stavim na izduv boksa gde duva toplo :)
Evo ove sative bas pre secenja:

to mi je zasigurno najbolja biljka...
 
31.03.2011
0
59
0
54
Hvala Man :) srecnu zetvu zelim i dobar urod ;)

E sad
Doslo je vreme da zatvorim ovaj dnevnik :( osusio sam sve biljke isekao i zapakovao u staklene tegle hedovinu ;) susio sam ih 7 dana...Smek je savrsen :))) trava dojaja, MEDECINA, sta reci da nekenjam :) ali za pri indoor sam prezadovoljan i boks za uzgajanje mi je omiljena igracka.Nekako kad sednem sam kraj njega i drknem dzoint i gledam kako biljke rastu :))) odma sam dobre volje :p uzivam i uzivacu ceo svoj zivot u ovom hobiju...Nikad niko me nece spreciti u tome, ni murija ni *****-palac.Nikad nisam prodavao i sad me je boks spasao (bar na jedno vreme) druzenja sa dilerima.Kolicinu osusenu nisam merio ali nisam dobio sad bog zna koliko.Nisam radio LS na svim biljkama i urod je manji ali ne toliko mali da je zanemarljiv, cak sta vise, mesec-ipo dva sam miran a dotle ce izaci vec pola nove ture u boksu ;) Evo kako su izgledale indike iz boksa bez LS treninga:


suva hedovina, spremna za pusenje:







i tako, da nedavim vise, uglavnom ja sam zadovoljan :)
nadam se i vi ;)

i da kazemo ovo nije kraj vec pocetak ,) ali jedna fotka od veceras za kraj ovog dnevnika:



Pozdrav od Domacina i sve najbolje vam zelim :)

PS:posebno se zahvaljujem ovom forumu/sajtu i ljudima koji su ga pokrenuli i koji ga odrzavaju.HVALA :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fukmondo and Sekach

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Jedan ekspresni rep + za zavrsen grow... :thumb:

Vjerujem da si se ispraksirao u ovom prvom growu i da ce slijedeci biti bar dvostruko bolji... =)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....svaka cast za zavrsen grow, sad mozes uzivat u plodovima svog truda.....a iskustvo koje si stekao ti nitko nemoze oduzet......sretno dalje i rep+.....pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.