domaja hps 70w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Jbm li ga,nisam ih nesto mnogo zalivao gurao sam prst da proverim jel suva zemlja.Jedna od dve presadjene je krenula da raste,porasla je 3 cm od presadjivanja,druga stoji isto i susi se polako,treca koja nije presadjena stagnira.Ne znam sta vise da kazem,evo slika pa mozda neko zna u cemu je problem...
33bd01f.jpg
[/IMG] ovo je nepresadjena
34z0d2p.jpg
[/IMG]
10yqgkj.jpg
[/IMG] ovo je druga biljka joja je presadjena i stagnira
2dwgrc4.jpg
[/IMG]
mcrddy.jpg
[/IMG] zadnje 2 slike ova sto je pocela da raste i prestala da se susi
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
prvo sam pomislio da je visak vlage u pitanju sada sam gotovo siguran da je u pitanju zemlja ali moze biti i pijesak ako nije sterilan on zna spaliti biljku bas ovako kako to kod tebe izgleda.mislim da si sada zavrsio prvo polugodiste nazalost padas ja bi bio brutalan na tvom mjestu i krenuo sve ispocetka ostavio bi eventualno ovu zadnju.terramagma,composana nema trece i jos nesto izbjegavaj ta silna presadivanja ako ih sadis u male posude onda ih presadujes nakon dva tjedna i to je jedino i zadnje presadivanje ja izbjegavam i to pa sadim u velike u kojima su do kraja.moje skromno misljenje a sada te prepustam iskusnijima
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Problem je sto te zemlje nema kod mene...A moram prvo u manje da zasadim par komada pa ostavim zenku,kad bi sadio u velike posude mogle bi da stanu samo 2 biljke a pitanje dal bi bila jedna zenska,da imam fem seme posadio bi ja odmah u velike posude.Mali je boks to me najvise koci,a bice valjda nesto od ovih :)
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
Kolega to ti je stvar do zemlje,imao sam identicnu situaciju prije ~2mjeseca sto mozes vidjeti u mom dnevniku,probaj nac' neku kvalitetniju jer ce se izvuc ako ih prebacis ubrzo,a u suprotnom bas neznam sto ce biti s njima :/
sretno!
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
rekli su pametno, moj savet, mozes u jednu teglu 2 biljke, pa ako je treba poseci, lako je, neka ostane koren, umrece vremenom
Ja sam ubacivao po 4, pregradim sa plastikom, kada je posecem izvadim plastiku da se zivi koren siri.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
MrLaki je napisao(la):
Problem je sto te zemlje nema kod mene...A moram prvo u manje da zasadim par komada pa ostavim zenku,kad bi sadio u velike posude mogle bi da stanu samo 2 biljke a pitanje dal bi bila jedna zenska,da imam fem seme posadio bi ja odmah u velike posude.Mali je boks to me najvise koci,a bice valjda nesto od ovih :)

citam sinoc ponovo tvoj dnevnik imas Hps70w meni je ona favorit i bila bi mi dovoljan razlog da jos jedan put pokusam naci zemlju i slozim jedan mali box.nemoj odustati fali ti samo zemlja evo ja sam spreman poslati vrecu zemlje samo moramo naci nacin kako.pozdrav
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Hvala druze na podrsci :) Problem je sto ne radim pa me i finansije dosta koce,ovu zemlju sam kupovao na 4 km od kuce i nosio 10 l u rancu,bila je najskuplja koju sam mogao da nadjem 10 l 3 e.Ovo cu da drzim u boxu da vidim sta ce da bude,ali definitivno odustajem od ovog malog boxa i growa dok ne kupim sve sto treba.Narucio sam lakmus papir da stelujem ph vode,merac vlage moram da kupim,neke saksije i td.Uzeo sam prigusnicu i starter za hps 150 w,fali mi jos sijalica,par ventova,cooltube da napravim,narucim neko dobro seme i da nadjem negde terra magmu naravno :) Ova jedna presadjena se oporavila i porasle jos 4 cm,ali ove dve druge stagniraju i dalje...na 12/12 su vec neko vreme cekam da pokazu pol,nadam se da ce ova sto se oporavila da bude zensko...Prvi grow mi je uspeo samo tako dok mi ukucani nisu otvarali box i vratili ih u vege,a sad me namucise nanu im :)
 

petarpan135

Aktivan Član
10.01.2012
184
30
28
Prehranio si je necim,bolje odi u sumu i nakopaj humus,ako nemas kinte,moze to da se spasi.
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Jedna se oporavila konacno i nastavila da buja,druga takodje ali slabije napreduje,treca se skoro osusila ali dajem joj jos fore da oporavi.
2hguz9t.jpg
[/IMG]
bhxi7c.jpg
[/IMG] jos nije pokazala pol ni 1
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
i bolje sto nisu pokazele pol, neka se prvo lepo oporave, da, bolje je svakako sada, listovi cistiji, boja ok, lepo zategnuti
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Neka, neka malo dodju sebi, dobro Power kaze, I nemoj vise djubriti, barem jedno vreme...
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Necu da ih djubrim Bob,neka ih ovako neko vreme pa kad ogladne trazice same :)
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Danas sam uzeo lakmus papirice,ph vode je bio oko 8,sad su dobile prvo zalivanje sa smanjenim ph koji je bio oko 6,5(nisu bas tacni ovi lakmus papiri) I da danas je palo pokazivanje pola od strane 1 biljke i curica je,automatski sam se oraspolozio :) to je ova najveca koja se oporavila,tako da sam zadovoljan...bice slika kad se malo vise zabeli losa mi je kamera.sreca sreca radost :)
 
20.05.2012
6
0
0
40
E ja sam MrLaki ali sam prodao komp i ostao bez sifre pa otvorio nov nalog...ovaj grow je zavrsen,bile su 2 cure i oko 20 gr suvog na kraju.novi poduhvati su u toku ali otvoricu dnevnik o tome :) pozdrav
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
grow zavrsen,obe zenke bile na cvetanju do 03.05 ubrane i skoro da ih nema,nazalost slike nemam ali sta je tu je :) ako moze u zavrsene ako ne neka ga ovde
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.