Domaja iz potkrovlja, pogonjena 400HPS & mnogo ljubavi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
čim muške odvojiš,napravi mjesta za jedan onaj stolni ventilator pa ubaci nek prži vjetar unutra,to če ti doslovno sve napasnike otjerat iz boksa i nečeš baš problema imat s njima,neče ti pljesnivit biljke,brže če transpirirat što če ti bit bolje jer češ češče poljevat tijekom cvatnje što je preporučljivo,vjetar ti je jako dobar za debljinu stabljika i čvrstoču grana,bit če ti pravilniji hedovi i tako...samo jedan od savjeta što ti mogu ponudit,i da nahvataj ti slobodno još bubamara,bilo bi ti lijepo da imaš jedno 20 ak koje če bit unutra konstantno hehehe!pozz
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Ventilator je unutra samo se ne vidi na fotkama, imam onaj "tower" vent koji stoji u kutu i ne zauzima skoro ništa prostora, vrti se lijevo-desno, zgodna stvar jer neznam gdje bih ugurao onaj klasični sa propelama. Napasnike nisam primjetio do sada, možda po kojeg kućnog pauka, one sa dugačkim nogama i jednom smrdljivog martina ali oni ne žderu biljku, barem mislim da ne.
Jučer sam upecao još jednu maru, sad ih je 3. Da nisam pogledao servantesa ne bih ni znao da su bubamare dobri čistači, kako ih već ima vani ubacio sam ih čisto preventivno, ako se nešto razvija a da ja nisam još primjetio one budu. Veli wikipedia da jedna pojede između 20-30 biljnih uši, malih pauka, mušica na dan.
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Ljepe biljke druže!
Nema se šta reči.Zanima me taj tower vent.Namjeravam i ja uzet takvog pa neznam kolko je funkcijonalan.Naime ja volim kad biljke plešu na vjetru.Kod mene u boxu biljke moraju da se gibaju za cjelo vrjeme dana.Pa me zanima dal taj vent ima tolku snagu?Sigurno su zanimljivi u malim prostorima.Nije ni moj nešto velik ak je uvjek đungla ko i kodd tebe.Tako da mi treba vent koji ima snage da to sve miče.
Bubamarice su odlična stvar!Kad ih nakupiš ljepo u box da rade svoje.Pa kad ti ne trebaju više,ljepo snjima u friz do drugog puta.
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Evo ovako izgleda, 15x15cm, postolje 20x20x, visina 50 cm, 90 stupnjeva , 3 stupnja jačine, idealno za u kut smjestiti, Alasaka, cijene se ne sjećam a čini mi se oko 150-200 kn. I da, puše ko mutav, na najjačem radi katrinu unutra.

z20ep.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Sumnjao sam još prije tjedan dana, onda mi se prije par dana učinilo da bi jedna mogla bit mudonja a danas na 21 dan cvjetanja sam 99% siguran da su sve žene, znači 16 od 16 su žene, 16/16 ŽENEEEEEEEEEEE:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027

a5b41d.jpg


Fortuna mi se nasmijala i evo, veli frend taj dan kada si sadio trebao si loto uplatiti.
A birao sam većinu nasumično iz jedne hrpe od preko 100 sjemenki.

20qyvyd.jpg


mrphk8.jpg


2052smf.jpg


2u53mrq.jpg


Sada mi je prevelika gužva, ciljao sam na 9 što sam odredio kao optimum mog boksa a startao sa 18, izbacio dvije odmah u početku.

Plan sa viškom je sljedeći, idu van bar 4 na balkon čim zatopli. A brzo će zatopliti jerbo sam na mediteranu.

Muči me što će dan 15 ovog mjeseca biti 12 h a krajem 4og čak 14 : 15 min, da nebi bilo povratka u vegu. Pitanje sam već postavio na jednoj drugoj temi ali ne škodi dobiti mišljenje više.
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
A kako stoje stvari s klonirnjem procvale biljke? Palo je meni već na pamet da kombiniram outdoor sa "viškom". Međutim imam previše prirodnih neprijatelja u blizini, obala je full turistička sa hrpetinom ljudi, zaleđe u poljoprivrednim parcelama ali isto privlačno za lutanje turistima, zatim stočari, berači šparoga i lovci koji briju po poludivljim djelovima. Sve ostalo mi je predaleko a i klima je već nešto hladnija. Kako i sam znam zapičiti po pustopoljinama koje mi se nude u blizini uvijek naletim na nekoga, na totalno žnj mjestima nađem patrone od jebenih lovaca, pa se odjednom samo pojavi par baba iz grmlja sa šakom punom šparoga. Neznam, još ću malo pronjuškati ali mi balkon bolje zvoni, znam da neće niko slučajno naletiti. Trava više nije nepoznanica i sve više ljudi je lako razazna pogotovo ako je divlja vegetacija više manje jednolična. Evo neki dan sretnem lijepu gospođu u pripizdini kako skače po kamenjaru i grmlju tražeći ljekovite trave.

Malo ću proučiti outdoor sekciju foruma pošto nisam do sada baš puno čitao što se tamo događa.
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Ako zelis klonirati cvjetajucu biljku,mozes,nema problema,samo ako to radis pametnije je sto ranije u cvjetanju skinuti klonove jer ce im manje vremena trebat da poteraju korjen i krenu s vegetacijom...inace sto kasnije u cvjetanju skines klon to ce mu duze i trebat da potera korjen.. oko kojih 25-30 dana racunaj sigurno(to govorim kao medij za zemlju),malo strpljenja i sve ce biti ok,a ak skidas,uvjek skini 2-3 vise...da nebi bilo da racunas samo na jednog pa da se ne primi..cesto sam skido u cvjetanju i nema frke
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trebla

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
brate daj uplati taj loto. stvarno si srecan covek. cestitam od srca na tim silnim curicama.
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Sve ide po planu, vrhovi se polako pune. Iz boksa su izletile 4 radi gužve, za sada su na balkonu ili prozoru. One će uskoro platiti ceh, biti će test drive.
Režim svjetla sam promjenio prije točno mjesec, vidljivo cvjetati su počele nakon nekih tjedan do deset dana.

Ovih ostalih 12 izgledaju danas ovako:

24njt5h.jpg


nqxy4o.jpg


Ovako to izgleda kad ih malo razmaknem, zadovoljavajuće razvijene s obzirom na stisku koja je bila.
2n6adsp.jpg


I opet sve na skupu
vqibo9.jpg


Danas sam pošto je zatoplilo upalio vanjsku ventilaciju koja se pokazala kao žešći fail.
Biće bolje za drugi grow, još se igram i učim, opremam prostor... Ma dobro se zayebavam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
čestitam, sretan sam kad ovo vidim ko da je meni 16/16 ženskih naraslo! samo sad kvalitetno završi grow i to je to!

rep+ za cijeli grow!
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Kako ništa ne može biti savršeno a do sada je tako bilo (sve žene 16/16) pojavila su se dva hermija. Što mi je posebno krivo kod jedne najpotentnije.
A najgore od svega je što su se poneka jajca već otvorila i vjerovatno oprašila. Kako ne primjetih ranije yebemu mater.

35iu7gn.jpg


Prvo sam krenuo reckati a onda vidim da ih ima podosta.
Pa ništa, izbacio sam ih i idu u izolaciju a dvije od onih ranije izbačenih sam vratio nazad.

Predpostavljam da su kontaminirali ostale ženke. Što je tu je, podnijet ću pokoju sjemenku u hedovini, šta sad, neću plakati.

Stanje je sad recimo nepromjenjeno, pod lampom 12 a 4 su prozoruše. Na njih i ne računam, ubrzo će na klanje bez obzira što još nije pravi tajming, treba nešto pušit dok ne dođe pravi urod:icon_lol:.
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
nažalost izgleda da su te sjemenke vjerovatno od hermija, :balls:
svo zlo u tome hehe
virujem da će bit masne hedovine,
a ako i bude koja sjemenka briga te,
ne morat kupovat kod razno raznih dilera
je već ogromna stvar.. pa tako od harvesta do harvesta :bis:
samo ti njih dovedi do kraja lipo..
pa :prof10:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma boli teeee jaje bice semena i srecniji bi trebalo da budes ,, po meni i tako imas prepuno biljaka sad ce biti samo bolje a jossssssssss smeneke ,, sad niko nije siguraan kakvo ce biti al ipak ti javi mozda bude jos bolje.
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Ako mislis da se puno jaja otvorilo i oprasilo,mozes malo suzbiti broj sjemenki ako sto prije poprskas biljke vodom...ostala pelud nece oprasiti vrhove u svom obujmu..ali i decki su rekli,nije to nista pre lose..bit ce menki za sljedece grovove:)....samo naprijed,bice masnih vrhova:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.