Domaja iz potkrovlja, pogonjena 400HPS & mnogo ljubavi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Iskreno ne očekujem nešto posebno, ovo je više proba, sutra je degustacija.

Edit: a vrag mi sad nije dao mira pa sam na brzinu dio posušio i moram te demantirati, sad sam na pola pljuge i ima kruva, trud nije bio uzaludan.

pps. uuuuuuuu ludilo, jako dobro, bolje od očekivanog, osjećam kompletni krvotok u tijelu, kužite me:icon_lol:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Da, javi!

Meni ovo izgleda dobro... :)

EDIT: sad sam tek vidio tvoj edit. :) Dobro mi je izgledalo...
Kolko je teska kockica, otprilike?
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Još je mokra kocka pa pari ko cca 15g a vidićemo sutra, po količini sad probanog izvukao sam bar 10 pljugi od nečeg što bi bio otpad. Što me posebno veseli:b_jump:, kad dođe prava berba biće 3x više tog otpada još bolje kvalitete....:181:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
:thumb: Bravo care. usput da ti pohvalim dnevnik zakon je.
volim pročitati dobar dnevnik još pogotovo ovako kad se prvi put nešto radi
poput tšija,i prezentacija sa slikama i objašnjenjm.ma skidam kapu.:assshaking:
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
bome lijepa kockica hasha..aj ba mi je drago da si zadovoljan :)
:)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Super prezentacija i svaka čast na vlastitom hasishu . Ali za ono što sljedi uzmi neki dobar filter od 50-100 mikrona (bubble bags , mrežica iz 4d grinder, sitotisak ), vjeruj mi bit će puno bolji od ovog . U ovom ima buno biljnog materijala i nije to ono što se može dobiti uz bolji filter.
Imao sam i ja ovakvih pokušaja na početku i nije mi se svidio miris , konzistencija ,izgled niti gorenje .

rep+ za prezentaciju , Svaka čast !


edit:
Za gumby metodu ti isto treba dobar filter .
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
bravo, bravisimo... nego reci jesi kasnije stavio u pečnicu da se stisne haš ili samo onako si ga pušio?
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
riblji brate cenim trud ali to sto si napravio ima premnogo biljne mase, a premalo trihoma. probaj da nabavis bolju opremu, i sto rekose i ljudi pre mene, nemoj koristiti ono najvece lisce, nema koristi od njega.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
A ti si radio hash 100 puta pa znaš?
Riba svaka čast, za prvi put je svemirski!
Nemoj se tu obazirati na neke komentare od PRO uzgajivača da ti treba ovo, da ti treba ono, oni su malo zavisni :D
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Ovo je bila proba, prvi put, normalno da idem sa škartom, također nemam sve što trebam da bih išao sa pravom stvari samo tako. Ipak ispalo je bolje od onog što kupite na ulici i smeđe je boje.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
nisam zavidan ni najmanje, bas naprotiv, veoma mi je drago sto su ljudi kreativni. i nisam bas 100 puta ali sam pravio iso hash 4 puta do sada, 1 prosejavanjem, i 2 puta sam pravio hash ulje. govorim mu da ne pravi moju gresku, i ja sam prvi put rokao sve, i lisce i granje, ma sve zivo.
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
...sutra su dva mjeseca od cvjetanja, istina drugi mjesec je okrnjen za koji dan ali to je to, berba će pasti uskoro...

11vjntf.jpg


..pitanje je samo dana...

mr9r2r.jpg


Vrhovi su posmeđili nekih oko 20-60% kako kod koje.

2w38d29.jpg


Berbu možda presječem i u par dana razmaka, mikroskop nikako da stigne iz kine, vjerovatno ni neće. Ići ću na golo oko.

2n8pglj.jpg


Kristalizacija na oko vidiljiva već duže vrijeme

3326vbn.jpg


or85dt.jpg


Zadovoljan sam, samo kad se sjetim početaka oko nove godine.
Grow se malo i odužio vremenski, skupiće se i 120 dana do kraja.

Ovih dana pušim one izbačene kao manje potentne, dobro rade svoj posao, cijeli dan sam laganini high, računam da ovaj full grow time bilje mora bit bar 30% bolje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fukmondo and ZOKI

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ja bi to pustio još 10 do 15 dana...ako ikako možeš,ostavi još.
Bez mikroskopa,po pistilima odredi zrelost. Kad su 70-tak posto tamni,onda je vrijeme za berbu. Tako ja radim jer nemam mikroskop.
Inaće,prekrasne su,stvarno prvoklasan grow :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Riblji specijalitet

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ovo je odlicno samo nastavi tako imas jedan rep za dobro jutro :)

sad kad budes pravio has napravi odmah od mokrog lisca taj ce biiti prava bombona :)
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Tempiram berbu za negdje oko uskrsa, taman će se zaokružiti 70 dana. Žurbe nema, par dana mi ne znači ništa za čekanje, moram isprati pomalo i gnojivo, zadnje gnojenje sam imao prije 7 dana. Par obilnijih zalijevanja do uskrsa i onda tjedan suše pa cap cap.
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Stigao je mikroskop kojeg sam proklinjao neki dan. Iako sirov izgledom, kao da je sastavljen iz kinder jajeta, stvar funkcionira. A vidi se iz aviona da ga je kinez složio.
No dobro, odmah sam prolistao servantesovu bibliju da znam usporediti.
Kako stoji u bibliji, posmeđeni trihomi su taman prešli vrh potentnosti sa THCom, prozirni su pred vrhom potentnosti a oni milky bijeli - blago krem su na traženoj točki usijanja. Kuglica na vrhu trihoma je tek blago nagnuta. Kako sam letimično pregledao grow vidim da ću prvu berbu imati za oko 7 dana a drugi krug za nekih 10-12-14 dana. Da se sve to procijeniti i golim okom po boji vrhova ali ovako dobiješ pogled unutra - u dubinu.

Zatim sam malo pogledao i bliže lišće, pa zatim fen list i na kraju stabljiku. Kako ima trihoma sa glavicom koji su puni THCa tako ima i onih koji izgledaju kao dlačica i nemaju kuglu na vrhu. Ti su gotovo bez THCa. Kako se od vrhova ide prema listu pa stabljici tako sve više ima "dlaka" a manje onih sa kuglicom.

Zaključak je da i iz tog "otpada" možete nešto dobiti, pa čak i od stabljike iako nezamjetne količine. Zato nemojte bacati ništa (osim same stabljike) nego probajte napraviti hash kao i ja. NIje sad neko ludilo kvaliteta ali je bolje rješenje od posezanja za dilerom-lopovom-mutikašom-lažljivcem.

Ipak ljudi ulože trud i čekaju mjesecima na kraj, pa zašto baciti nešto što se da iskorostiti.

Evo buba u uho pa probajte.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.