Domaja-MH 400W - 650W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
AAAAAAAA cole fino si se ti izvestio mogu ti reci.Svaka cast.

Taman da me malo obskrbis pred zimovanje dobrom travaom,hahaha.

Poz
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
:thankyou: ZonoM,nema te nesto :)
Nego sta bi sa onim hesiem....matora bacila ono sto sam imao :D nije znala sta je a bilo je u flasi od coce i jbg ode da dodje :rofl:
A samo se pitam ko ce mene da krpi dok ovo ne dodje do kraja :eek:hno:,eo ostao sam suv bolje receno suv sam vec 10 dana samo sto sam razvlacio to poslednje sto je ostalo,ima jos za sutra i...:2flip:
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
52.dan veca --- manje mesec dana...vise i ne znam koji je dan kojoj ovo je odprilike :)



Ove dve i ona u pozadini su iste starosti,samo sto je ona iza u potu od 12l a ove su 3.5 ...
veci pot bolji napredak :) ali neda mi se da presadjujem ove 2 dok ne vidim dali su zneke u pitanju!
p0z

 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
cole to je dobar znak da moras uzgojiti vise bilja da bi imao a ne da tu padas u krizu kako nemas sta pusiti,dodji na dim.....a ove bilje izgledaju lijepo....
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
heheh lepo receno mjesecar :D
ne padam u krizu ima toga uvek na sve strane nego mnogo para za malo muzike :) ,a u pocetku kad imas gomilicu ono i ne primecujes kako se smanjuje tek se primeti kad ostane manje hedica i onda...jbg kad tad mora da ode :) inace zadovoljan sam koliko mi je potrajalo 60 mica hehehe :)
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Od sutra rezim 12/12 pa kako bude neka bude,presadio one dve ostale su znatno manje sve zbog kasnjenja sa presadjivanjem(u istom su potu od nekih 15L ) jos uvek se ne otkrivaju pol i ne brinu me,bitno je da sam za one dve u pozadini siguran da su fuxane :D
Zadovoljan sam za sada nemam nikakvih prblema nadam se da ce i nadalje tako ostati :)

Neki savet preporuka,ako primecujete neki problem!!!
p0z
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Lol ti si lood lik kakve stvari primetis :D to je stiropor verovatno!!!Neam kreca unutra bre ni boje,razleti se nekad stiropor iz saksije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nolle

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
a pa kad imas jake ventove,a i stekas se 100 dinara za perlit koji ti nece leteti po prostoriji...

letos sam imao nekakve bele pege po liscu izgleda isto kao kad se coletu razleti stiropor po box-u pa reko da nije to.
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Meni se sviđaju ove biljke !!!!
A kad procvjetaju onda ćemo vidit još....
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Jeste stekam se za 100 dinara pa nisam tolki slepac...zasto da uzimam perlit!?Samo da bi izgledalo fensi a uostalom stiropor odradjuje bar toliko koliko i sto leti ne smeta mi iskreno nisam ni primetio dok mi ti nisi rekao :) jebes stiropor meni je biljka bitna!!
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Hvala bro,nisam znao bolje receno nisam procitao ni trazio :D sada je kasno za perlit sto mi ranije niste rekli kada sam trebao da presadjujem :crash: a do sada sam vec 2 puta presadjivao!!Znacu za sl. put :) eo upravo sam podesio tajmer na 12/12...oduzila se vegetacija,a tek dok krene sve to da cveta i koliko ce trebati :eek:hno:
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
A jbs ga i to sto kazes no sikiriki hehehe...ali bila je nekako mala zbunasta meni bas simpaticna :D predpostavljao sam jos pre nedelju dana da ce biti mudonja,ostaje jos jedna pod znakom ?? trebala/o :D bi kroz par dana da pokaze!
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Kole ako budem cim budem dolazio za tvoj grad donecu ti malo nekog unka ,bomba je,al stvarno.Drugar odgajio,dobio jako malo al sam se ogrebo za par gramica.Nema me jer privodim fakultet kraju,samo mi jos diplomski ostao.Inace lepo to napreduje.

Cujemo se.
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ako ZonoM samo se faksaj tako treba svaka cast :) jebes gandzu i sve to sam ti lepo obezbedi sebe sa tim!!!
Nego bro treba mi Hesiiiiiiiiiiiiiiii :D mada imam ja neko djubrivo ali nije to to :)


Sto se tice plantova 3 su zne :happy031: i ona cetvrta se pokazala skinula je gace hehe...neznam sta da radim sa onom jednom samo na onom mestu ima kao na izgled jaje,ostali delovi mi ne izgledaju bas tako.Mozda je hermi ali sacekacu jos par dana samo da me ne ujebe jaje sam skinuo za svaki slucaj da ne dodje do katastrofe samo mi to treba!!!Pocele su jako lepo da miriskaju skoro pa nalik Euforii onako vise skunky dok ova grbava prava travcuga :icon_lol:
Neka slicica:

p0z :sun2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.