Domaja-MH 400W - 650W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Bice drame kad posecem granje :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Hvala ko god je obrisao onaj post...bio je skroz nebitan u ovom delu a snupi da si se vratio malo nazad video bi pisao sam roman kako hladim prostoriju a ti me o5 pitas :(
Evo morao sam opet malo da cupnem :D jedna je namenjena tome druge dve ne diram,najmanju cupkam jedan hedic na nedelju dana :)

Eto susen je 2 dana danas je malo stajao ispod radiatora :icon_lol::icon_lol: sledi proba...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PimplaMan

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
kakvu to ventilaciju imaš da nemaš problema s temp., a misliš staviti dvije hps-ice. ja imam jednu a otprilike je prostor tu negdje, moj je zeru širi i temp. mi nije baš naj,naj. imam tri od pc-ija od 80mm koji ubacuju zrak dva takva koja pušu po boksu i jedan koji izbacuje kroz cooltube od 180m3/h

zaboravi pitanje
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Bice drame kad posecem granje

ahahahahahahahahhahhaha,predobro,meni bas church neku dramu piči.

Popunit ce se dobro ta sumica do kraja.
A sad probaj,pa se javi :D
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Eo na zahtev pimple....
nasao si mene da docaram-objasnim koji neam blage veze mutav sam sto se tice toga uglavnom koristim reci sto se tice jacine kamilica(kamila hahah)ili seno,ako je dobra onda je ok,a ako je mnogo dobra onda nemam reci livada u glavi :D ...mogu samo da kazem da nije stondusa vise vuce na onako lep za sada ne toliko jak high,rad kratak ili sam ja oguglao :D kratak ali u tom kratkom periodu fino radi svoj posao :) miris jako lep ostar i specifican vocni mix(banana LoL salim se),sto se tice ukusa jos uvek onako mlad,bljak to mi se ne dopada i malo vise ljutkast verovatno od loseg trima(listovi upropaste ukus dosta) i od djubriva i loseg susenja...sve u svemu zadovoljan sam veoma proba je pala samo eo vec treci puta u zadnjih 3 nedelje i to samo od najmanje biljoze nju sam odmah namenio nedeljnoj degustaciji :) sto se tice druge 2 nisam ih jos cupkao ne zelim jer hed ce biti na kraju verovatno 2-3 puta veci tako da mi je zao da upropastim to sada,kada sam vec skoro pred kraj ovog dugackog puta!!

Eo danas sam jedva izvukao iz boxa najvisu biljozu,jer je u tom delu gde se nalazi ne vidim skoro uopste osim donjeg dela i par hedova,taman sam iskoristio priliku i malo opalio koju slicku ....
Top cola macola ima 43cm na slici se ne vidi cela :icon_lol::icon_lol:
Evo izbliza na sta lici :vb_whip:
Ovo je sporedna hedina,ima ih 7 i jos dosta njih ispod ali nazalost svetlost slabo dopire do njih samim tim su se manje razvili i udebljali
Zadovoljan sam a mislim da su i one bar toliko koliko zadovoljene sto se tice mog truda oko njih :181:

p0z
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Do curanja ce se troduplat trajanje i jacina :D

To je neka sativa,ako se nevaram...koliko je misliš držat?


Meni mikrovalna sav miris uzme.Znam kad sam bija u Amsterdamu prije 6-7 g. tamo sam pusija masu vrsta i oni bas dobro znaju osusit i iscurat,mirise ajme ajme,i med je za pusit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CaNnDza

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Pa neam pojma iskreno da ti kazem koliko jos ima ne znam da sam narucivao menke pa ono da znam od prilike kad....ovako ce vreme pokazati mislim da tu ima jos dobrih mesec dana!
A to iz mikrotalasne kada izvadim pegla mi se baca :(( a i ispadne da se hed kuva jer on je pun hlorofila ili cega vec dok ne ispari on se krcka :S


Hehehe u pravu si :) kada je kriza lepo "iz dzepa 20 evra vadim znam jednu"....hahaha
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Da ćak zna onako lagano lagano davat po zapaljenom.A jbg,kad je kriza dobro dođe :D
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
fino bogami! ovakve sličice bi mogao cijeli dan gledat:icon_lol::icon_lol::icon_lol::crash:
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
E danas sam imao nezgodu sa biljozom,htedoh malo da pocistim box nakupilo se svega i svacega valja nekad da se ocisti :)
I jbg kao sto sam ranije predpostavio ako vadim biljozu koja je nalegla na stranu boxa da ce se prelomiti,to se i desilo nazalost :( a i nesto mi ne izgleda ok listovi su otisli u q..c,moje greske jbg.Ostala je vecina ali je glavni vrh otisao u out :D nema veze popusice se,obesio sam ga odmah i istimao druge mi nije bilo.




Ostaje mi sada dve ipo biljoze heheh,druge dve se fino popunjavaju i sasvim sam zadovoljan trenutnom situaciom osim ove jedne koja mi je od pocetka pravila neke probleme.
p0z
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Što učini brale ?????
Nemaš sriće jbg... bolje bi bilo da si neku čistačicu u minću spremio da čisti box onda šteta kakva god bude nije ni strašna hehehe.
Šteta stvarno bio bi to super dobar vrh !!!!
Pazi u buduće i sretno...............
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
da da preljepi "vrhić" bi to bio! šteta. jedino dobro od tog je da se stvarno dobro popunjavaju ,pa zato i puko.dobro sad si ga očistio, mislim da do kraja više nećeš kolko god prljav bio!pozz i sretno do kraja
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
hehehe upitnik dobra ti ta :D nasmejao sam se fino bas iako sam str8 hehehe...jbg znao sam da postoji mogucnos da pukne,nego htedoh malo da ubrzam rad hladno je da ne stoje van boxa krenem da vadim tu poslednju kad krc :D spustio se do zemlje cak,bas je tezak a bio bi jos tezi verovatno i puniji jbg kad sam nepazljiv...nece da se baci :D
Bobach hvala,nadam se da nece biti o5 nekih s..nja blizim se kraju napokon.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
brrrr...koja zima:vb_kez:
Dobro to izgleda,bit če za pola godine:)
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Hvala Green,bit ce nadam se,solidna kolicinica nego pitanje je kakva ce biti :D malo me zeza u poslednjih nedelju dana temperatura :( grejalica radi po ceo dan i noc,struju jedem ne koristim je trosim oko 2kW po satu hehehe.

Evo onog vrha sto se odlomio,pola mi je oteo drugar :D sada je u tegli,za nedelju dana proba.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kiLDer

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
57.dan 12/12

Manja nju sam malo obrstio :bis:



Nisam bio tu par dana,malo se sj..alo stanje...kandzasti listovi mislim da je to od neispiranja zemlje iako retko djubrim djubrivo se zadrzavalo i samo nagomilavalo(mozda,to je moja predpostavka neka :icon_lol:)
Jednu sam :prof10: mucilo je nesto,a ona je mucila mene iz dana u dan sve vise i vise samim tim sto je gledam kako propada(a mucilo me je i ono upozorenje umalo neposekoh sve i u pec odma :rofl:)iskreno i ne dopada mi se bas nesto tako da sam je uklonio nisam zadovoljan s njom a nije mi se dalo da cekam da pocne da izbacuje jaja,mozda i nebi doslo do toga ali ali :icon_lol:
To je to za sada,ima ovde jos podosta vremena da se ceka,kao i sto je Green rekao da nize temperature usporavaju sazrevanje slazem se s tim 57 dan a izgleda mi nekako jos uvek mlado kao da je tek na pola puta :eek:hno::eek:hno:




 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.