Domaja-MH 400W - 650W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Brale jesi imao problem sa temp.. kao i ja pa je zastala na par dana ???
Kandže na listovima su radi tog što je tvoj nicka name CanDza hehehe pa se primilo na biljku....
Bt će to dobro vidit ćeš isprei je malo i čekaj još dana bar 10-15 ja sam čeko do 90 i kojeg jbg.. radi tog problema sa temp.. i da sam je sjeko kad sam mislio debelo bi se zaje....

Sad će proljeće pa bit će lakše bar sa temp....

Sretno !!!!!!!!!!!!!!
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Pa necu da cekam 10-15 nego maximum kad vidim da je to to onda secem o5 kazem minimum jos mesec dana LoL ne znam ni ja sam videcu :)
A nije stala na par dana nego kroz ceo razvoj cvetanje pratile su ih malo nize temperature nego sto bi trebale,mada vegetacija je bila ok sto se tice tem. pocetak cvetanja spoljna temperatura je jako niza :S ali dobro drze se fino nije to toliko bad :( mogu ja to i gore hahaha :D
A nick pa zar me i ti prozva kandzom :eek:hno::eek:hno: :vb_whip:...:rofl:

Haze popravio sam linkove :) sada moz da zumas :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mjesecar

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
:sick:

:vb_whip: Palo je ispiranje zemlje,pot je od 12L ja sam isprao sa 30-tak litara vode PH-6.2 6.3...pasce jos jedno ispiranje pet dana pred kraj :)
p0z
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
62.dan 12/12


kandzice :icon_lol: s leve stane su listovi na dole jer udaraju u stranicu boxa,a ima tu malo i predjubrivanja mada isprao sam i ne djubrim vise
...


Posto ne mogu po pistilima da izvalim dali se blizi kraj umesto da bude vise tamnijih izlazi brdo novih i kalixi su poceli bas da oticu...evo najbolje sto sam mogao da uslikam trichome ako bi neko mogao da proceni stanje,kao da su jos uvek providno blago mutni ili ja ne izvaljujem :eek:hno:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
cccc al si se naoružao...brao brao
bravo i na fotić koliko je mp ? :p
Inače izgledaju ko da žele još malo...ak me vid ne vara, mogu da pomutne još malo
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Fala podrsci :) naravno ostavicu jos,slazem se s tim...kada sam cekao 3 meseca mogu jos mali delic tog cekanja =) a posle puhtanje.
Zaboravih da ispisem jos pre mesec dana sam izbacio 250w HPS ostao sam samo na 400W dovoljno je.
A aparat je neki Nikon 12Mpx....mada jos uvek ne znam s njim da slikam kako treba a i ruke ruke :D treskavica heheheh.
Haze mislis da ce jos,ja bi vole :D ne bunim se heheh samo sve mi se cini kao da trebam bar do 80-90 dana to da guram mnogo se oduzilo nadam se da ce uzvratiti sa finom kolicinom THC-a :)
Nego da secem sve ove velike fan listove dosta zaklanjaju ove donje hedice??A listovi su propali nekako su plasticni previse...
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
au stanje je opasno, blago tebi svaka cast
kada se moje curke da sazru, nestrpljiv sam
ja sam kido leke listove na svojim biljoza da donji hedici imaju vise svjetla
dali ih to cupanje listova sta remeti?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Na to ti ne mogu dati odgovor jer i ja sam ne znam jos uvek,koliko sam naucio od ostalih ne valja da ih seces,da kasapis hehe...ja sam jos pri pocetku isekao par fan listova,i pre par dana neke koji su propali.Utice verovatno sve zavisi od biljke kako ce to da podnese :)
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Biljozu su pre 2 dana napali spider mayts-i :shit:,nisam bas siguran da su oni ali po pregladanim slikama sa problemimam od doticnih meni je bilo slicno paucina izmedju grana i u toj paucini jajasca samo pri dnu gde skoro ima samo lisca i grana....pre 2 dana sam :watchplant: ali nisam skontao o cemu je rec danas pogledam znatno se povecao broj poceli su da se naseljavaju odozdo na gore.
Problem resih tako sto sam je :prof10: i manja je nastradala pre par dana :icon_lol: mozda su mogle jos nedelju dana ili cak dve maximum ali braon trichovi su vec poceli da preovladavaju...evo neka slicica top kole ostatak kroz neki dan,slabo imam vremena i skoro uopste nisam za kompom ne mogu sve da stignem :eek:hno:

:vb_whip:

Uglavnom ja sam kao zadovoljan...bolje ista nego nista ili "bolje vrabac u ruci nego golub na grani" :rofl:
p0z
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
++++++ Naravno da je zasluženo po svemu što sam dosad vidio naoružanje itd....
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Moram malo podeliti repice pre nego sto ti ponovo mogu dati...bice uskoro...
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Zahvaljujem na repini...upitnik nije sve naravno ovo je samo deo koji tezi 147g ovako svez,ostatak kad se sve lepo susne i kad istrimam,bice dosta za mene :) nego ja bi euforiu :D
KilDer polako nije frka oko te repine,kad bude bice :) mozda za neki sledeci put...
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Evo ostatka sve na gomilici od manje i vece biljoze...




Trenutno ima dovoljno grama :icon_lol:
Morao sam da ih secem i malo brze osusim ali nisu jos suvi dovoljno,grejalica je radila i duvala po njima dok su visili malo sam morao da ubrzam jer putujem veceras i necu biti kuci,dali ce se ubudjati u tegli jedino me to brine :eek:hno::eek:hno: nece imati ko da ih otvara i malo prerasporedi nadam se da nece doci do toga....
p0z
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.