DOMAJA - PRVI GROW [2017]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
telefon sa dobrom kamerom i auto fokusom resava stvar, cini mi se bolje nego lupa. sliku posle prebacis (ali da se vide trihomi na njoj) na komp i uvelicas :) zasto se stavlja med i voda?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
melasa ili med, sa secerom hranis mikroorganizme u zemlji, a oni te nadare sa izmetom/vitaminima/hranom za biljke, secer biljka ne moze direktno uzimati preko korijena, znaci to ti sluzi samo za hranjenje mikroorganizma u zemlji.. tako meni objasnjeno neki dan ovdje na forumu, i kroz malo guglanja.. to je to..
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Dana 199 (22.10) :let:

Harvest :makaze:

Odem 19.10 onako otisao proseto zalijem sa 1l vode sve uredno, nisam nosio mob.

22.10 odem da vidim da li se moze lupom vidjet trihomi.
Kad ono imam sta vidjet, 4 vrha ostalo i par sporedni.:whato:: :eek::watch:

Krenem slikat nece kamera da radi... Uzmem sto mi se nudi i kuci. :joint:

Sta je tu je otrimam, osusim tegliram, nakon teglirana 3 dana soba mirisala na ganju :drull:

Sledece godine idem u novu anvanturu sa vise iskustva, vise biljki, boljim sajtom i malo boljom opremom, znam gdje sam grijesio tako da se nece ponovit vise.
Drago mi je sto sam probao svoj plod, razlika od ulicne domaje i moje domaje je velika, zna nekad bit i ulicarka dobra i miris i aroma i dim al da li je scim prskana, gdje je drzana, itd to se ne zna. :joint::banana_rasta:

Zadnji put gnjoena:
zalio sa 6l vode i u 2l vode stavio 20ml Green Graden 4-6-6 i 20ml slavola i od tad priroda je uradila svoje.

Posto mi je bila pokvarena kamera nisam htjeo bez slika zavrsit dnevnik. Al eo moro sam, ganju sam ispusio, prije par dana, a mobitel danas stigo novi.
Uskoro smoke report :spliff:

Hvala svima koji su podrzali i pratili ovaj dnevnik :respect:


I VOLIM TE
✌☮
:vutra:
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Smoke report:spliff:
Nema se puno sta rec posto je domaja al evo malo da napisem posto sam obecao.

Izgled:hedovi nisu puno tvrdi, masnije u zivotu dirao nisam,
boja tamno zelena sa nekim plavim odsjajem i naradzastim/crvenim pistilima.
Miris: jak, i dosta me posjeca na limun.

Okus: jako ugodan i ne grebe za grlo i pluca, ostaje neki vocni ukus u ustima.

Rad: pa nakon pola frule pocinje da dize raspolozenje, blaga euforija i krece lagano da susi usta ali ne puno, tjera na smijeh iako nista nije smijesno, jako je drustvena i uz ovu sortu se moze pricat satima, sorta je bas za zapocet dan i koristenje u toku dana, naravno nije bas za buljenje u TV mada se moze, vise je za neku aktivnost i druzenje. Ne udara puno u glavu. Oci su normalne malo se ucakle ali su strasno normalne bez crvenila. Nakon 2H poci da spusta, odjednom presjece i kao da nisi ni pusio frulu.