Domaja "Spajdrmen" outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.06.2019
8
4
3
33
Domaja 15.ti dan

281557
20 metara od biljke sam vidio sape od medvjeda i od divljih krmadi sto su izrovili zemlju.Imao sam tri biljoze danas sam isao na sajt i nasao samo jednu i vidio sam da je neko presadio sebi 2 biljke.Zemlja je katastrofa cekam koji dan kes i kupicu zemlju u poljo apoteki i presaditi je u kantu od jupolke
281558
 

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Pozz :D

Iz sigurnosnih razloga ti preporucam radne cipele i duge hlace. Zajebano kad se udaris krampom u nogu pa moras iz gerile bjezat kuci da se premotas jer nisi ponio zavoje. Desilo mi se par puta, ne daj Boze nikom.

2. Biljke su ti premlade za presadivanje. Velike su vrucine plus nametnici, tako male biljke se slabo primaju. Moraju bit stare najmanje 3 tjedna a ja preporucam mjesec i po dana kada udu pred flower pa vidis spol tak da ne nosis muske u divljinu.

3. zemlja ti je bananko banana ali proseci se malo sumom i nakupi sumske povrsine zemlje, ocisti od granja i korova i tu utrpaj u rupu. Kopaj najmanje 70 cm duboko, jer imas ilovacu koja ne drzi vodu i nece ti rasti po susi a ak iskopas jako duboko boli te dupe mos na more pa se vratit najesen nece im nista biti

Sretno!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Volimmarijanu
12.06.2019
8
4
3
33
Mislio sam uzeti jupopku kantu i da uzmem u poljoprivrednoj zemlju.Saspem zemlju u jupolku i uzmem zeleni sprej i ofarbam jupolku i zastekam je na neki drugi sajt.Nema nista gore od kopanja rupe.Inace ovo je selo gdje ima vutrasa puno,meni je neko ukrao dvi biljoze,mom drugu je ukrao 6,prosle godine mi je komsiji ukralo biljozu u oktobru pred berbu koja je imala 3metra visine i sigurno kilu marihuane na sebi.Imam ovu jednu i namjeravam da joj se posvetim u fullu.
DA LI MI JE KASNO PROBAT NABAVIT KAKVO SJEME OD SKANKUSE PA I NJIH DA POSADIM ,JESAM LI ZAKASNIO???
 
Poslednja izmena:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
A što je ovo ne kužim, dnevnik nije sigurno, jesi morao otvorit temu.... Zbog čega, u čemu je poanta? Zašto "Spajdrman"?
. Moraju bit stare najmanje 3 tjedna
Ma šta, o čemu ,??.. Čuj "moraju"? Nema veze s zdravim razumom.. :))

poljoprivrednoj zemlju
Kad si mislio uzet zemlju, pred branje?
Oprosti zbog ovog posta ali prika... :confused:
Ako želiš nesto imat na jesen za dimit preporucam ti da klijaš nove pod hitno i da ne bi isto zavrsile čitaj malo forum, uzmi mentora..
Sretno
 
12.06.2019
8
4
3
33
U garazi kod kuce sam naisao na neko gnojivo sto mama stavlja u cvjece.Pa ako se neko razumije da kaze valja li ovo hoce li biti korisno.Cjena na njemu pise 4,50KM,to je oko 2 eura ko nije iz bosne.KADA DA POCNEM GNOJITI SA OVIM?Evo slike
281870
 

Prilozi

  • 2019-06-15 20.05.58.png
    2019-06-15 20.05.58.png
    1 MB · Pregleda: 5

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
A što je ovo ne kužim, dnevnik nije sigurno, jesi morao otvorit temu.... Zbog čega, u čemu je poanta? Zašto "Spajdrman"?

Ma šta, o čemu ,??.. Čuj "moraju"? Nema veze s zdravim razumom.. :))


Kad si mislio uzet zemlju, pred branje?
Oprosti zbog ovog posta ali prika... :confused:
Ako želiš nesto imat na jesen za dimit preporucam ti da klijaš nove pod hitno i da ne bi isto zavrsile čitaj malo forum, uzmi mentora..
Sretno
Haj ti e prije nego vrijedas objasni kako zasto bi stavljao mlade sadnice od 3 tjedna u gerilu? Imas kakav dokaz da daju dobru robu na kraju sezone? Pun mi je kufer ovakvih sta pojma nemaju a trolaju po forumu.
 
  • Angry
Reactions: Jojoman

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Biljka od 6 dana posadjena 16.04 IMG_20190420_183026.jpg
2mjeseca nakon IMG_20190609_193826.jpg ovo je moja biljka, meni je pun kufer onih sta pametuju bez pokrića i nemaju sliku svoje biljke nego pišu samo da nesto napišu.. I nemoj vrjeđat jer bi mogo letit s foruma frajeru ;)
Zaobilazi me u širokom luku od sada nadalje, ili ikaci slile svojih biljki. Da ne bi rekao da je to slucajnost evo joj i sestre, druge od 6 dana IMG_20190420_183152.jpg i 2mj poslje IMG_20190609_193912.jpg
Ako itko trola ovdje na forumu onda si to ti
mi je kufer ovakvih sta pojma nemaju a trolaju po forumu.
@Volimmarijanu oprosti na spamu
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
De kralju sliku biljke pa cemo ti pomoc koliko mozemo.. Ono gnojivo nemoj jos davat, bar dok ti biljka ne bude 30dana stara.. Ako mozes stavi odmah nove na klijanje jer ces tesko nesto izvuc iz one sta ti je ostala.. Sij nove, pomoći cu ti da otvoris dnevnik ako treba, a ako ti treba savjet i pomoc oko uzgoja i pripreme uzmi ili mentora ili se javi meni na pp, pomoći cu koliko mogu.. Ispricao sam se na spamu vec ali lik me je prozvao kao sta vidis javno pa sam mu javno odgovorio
 
12.06.2019
8
4
3
33
De kralju sliku biljke
Op op.Ovih dana radim i dodjem mrtav umoran kuci.Nisam je obilazio od onog dana sam ovo objavio.Sutra joj idem kupiti zemlju u poljo apoteci pa cu je presaditi.Spremao sam se za outdoor ali krenulo me bas lose.Ukradene mi dvije biljoze a sjema sam imao na izvoz a sad samo jednu sjemu skankuse,stavio sam je na klijanje molim boga da proklije.Pozz
 
  • Haha
Reactions: Karissimo