domaja09 slike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.01.2010
16
2
0
37
ma ja bio vise neg zadovoljan,do drugog outdoora ja sam miran!!!!!!!!!!!!!!!!!!!neg imam video,jel ista stvar kao kod slika?moze ko pomoć?
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Hehe ,imaces i za dve godine . Dobar posao , imas dosta vrsta tamo . Mozda sledeci put da ih malo razredis zbog sigurnosti
 
23.01.2010
16
2
0
37
ma,nema brige posto zivim u fukojebini!!!!!!a sta se ticalo mjesta naso sam idealno mjesto,tak da nisam imo beda.sikara,stelja od 2metra.i da se skužimo nije komercijala,sve to moje,samo moje!!!yes yes:icon_lol::icon_lol:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Brale svaka čast za biljke....
Pozicija ti je idealna a vidim ima i zemlje kako treba..
****r si ti i dobro si to uradio ako ti je prvi put hehehe
Nisko raslinje kao kupina i drača pa i ostali nametnici po prirodi slični njima su idealni da se sakrije marica .
Probaj sljedeću turu kad budeš radio negdje zabosti između kojeg kamena recimo pa vidi kako se te ponašaju za razliku od ovih koje su imale ljepo zemlje.
Ja iz iskustva znam da budu bolje biljoze koji je razlog tom baš neznam milsim da je radi vrćine od kamena ljeti pa utječe tako na biljku,smješno možda zvuči ali ima nešto....
Sretno ubuduće !!!!
 
23.01.2010
16
2
0
37
zanimljivo...,a slusaj kopao sam rupe u zemlji,doma sam mješao kupovnu zemlju sa stiropolom i sitnim pjeskom,sve to nosio na sajt,a sadio sam na sajtu sve,poceo u 5mj,zavrsio u 6mj',a imao sam kad su na kraju sve procvjetale,oko 60%muški biljoza.
 
04.04.2008
16
1
3
35
svaka cast... svidja mi se...
daj mi samo molim te reci omjer kollko je uspjelo? s obzirom na kolicinu sjemena, neproklijalog, muskog itd... da znam kolko poprilici trebam stavit na klijanje da mi ispadne 10ak ženskih