Domajin dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....bas steta, taj skank je mogao sacekat jos dva tjedna a ti nemas pojma sta si izgubio u tih dva tjedna........
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
samo strpljivo next time...sad imas vise klorofila neg thc-a
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
nije ni meni jasno zašto nakon toliko raznih situacija kad su ti se biljke mislile odužit za pažnju koju si im posvetio da odu prerano pod nož...:icon_rolleyes:

više srece i strpljenja drugi put:watchplant:
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
šta će dobit....mačka u vreći.....majstoru se neda čekat pa i nije za ovaj hobi i točka.....uglavnom bez veze si potrošio pare, živce i ono najbitnije vrijeme ...ajooj :) baš si lik ;D
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
E ovako jos neam fotic ali par hedica posuseni u mikrovalnoj su bili exstra,ko neki haze.Okus je vocni ali jos je prerano da pisem jer nije suho.Dolar da mi se cekat ali ja imam neke svoje filmove.Nisam ne strpljiv mogao sam cekat bar jos mj dana onda bi to bilo to,ali ja sam zadovoljan.Kolicina mi se cini oko neki 150 gr vec sam dosta i popusio,ma nema veze drustvo sad sam jos bolje opremljen za iduci grow s kojim nece bit zajebancije....
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
sve ce ti biti "ko neki haze" jer si prerano pobrao,trebao si stavit na 10/14 još tjedan i posušit bar dio kako treba pa bi dobio bar približno dobar dim,ovako pušiš "ulicu" a izjebo si se ko magare....to je samo moje mišljenje nemoj uzimat k srcu ništa...sretno i spretno drugi put
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Kazem ti da mi nije zao tako sam htio,nema tu nist lose za mene znam da je ranije ubrano i sadio sam vec dosta puta ne mora mi nitko pametovat kad da skinem biljke.Ovo je samo moja odluka i ja sam zadovoljan s njom.
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Bilo je neki 100 do 120gr,posusena u ormaru tek se krenila curat.S obzirom da imam jos za 2 frule mislim da cam mogu dat smoke report.
Okus je ok,sativast na sve tri.Jedna je imala rad od koje budes gladan ko svinja,ali bas ko svinja.U nekim trenucima osjetis kao da si dobio neku energiju pa mozes ko lud recimo trcat,vozit bicikl ili sta vec.Neko vrijeme nema higha ali se poslje javlja,a nakon 3 4 frule se zabijem ko svinja.Druga je bila jako posebna,mogao sam ljepo spavat ali sam moro pusit u velikim kolicinama da imam odgovarajuci high,a trecu necu ni opisivat jer je bila smece.S obzirom kad su ubrane i s cim je hranjene ja zadovoljan.Znam da je moglo bolje ali tek sad krece avantura.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dinosaur

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Sta reci sem rep+, uzivaj, kakvo je takvo je a vidim da si zadovoljan:dada
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.