Domajin dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
To su fotke od prije 5 dana ali cu jos dva da mi bude tocno 28 dana vege jer vodim dnevnik i zelim da mi sve bude glatko.
 
13.09.2005
58
2
0
Ma neka ih jos na vege dok ne stignes neku opremu za cvetiće (nije se lako na banderu popeti za HPS) :), šala naravno. Pratim i srećno druže.

---------- Post added at 21:51 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

Domaja kakve su ti ovo kutijice bele po box-u? pitam u nadi da su ti lampe na 12v, ako jesu posalji mi na pp proizvodjača i model. Pozdrav i srećno
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Da sam spretniji mozda bi i nabavio hps ali nisam bas:dog_walk2:kao sto vidis jedva svog psa vodim zapravo on vodi mene...Btw biljke sam stavio na cvijetanje pa ce mo vidjet kako ce to ic sa istim lampama...Iako to nisam nikad napravio nadam se da cu uspijet nabavit crveni spektar..
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Jeeeeeeeeeeee sutra dolazi hps 250w ipak ce flowering da ide kako treba....Stavim slike kad dode flower ne daj boze muda...
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Stavio sam hps i cim budem imao opet fotić uslikat ću sad to izgleda urednije.Samo sto grije ko lud,stavio sam biljke pol metra udaljene od njega pa cemo vidit kako to ide.
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Temp je dan 32 a noć 26 razmišljao sam uzet i uv sviijetlo pa nakon 3/4 tjedna cvijetanja ubacit i njega.Jer sam cuo da biljka baca više thc kao obranbeni sustav...Ak je to tako onda ga uzimam ako nije...Tu ste vi da mi pomognete jos malo i uzimam 5 fem Special kush i 5 fem Durban poison od Royala pa cemo jos se zabavljat...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ako stavlješ UV lampu, nemoj da svjetli stalno kao hps. Dovoljno je u nekoliko navrata na sat vremena upaliti. Ili jednom na 2 sata recimo, negdje u sredini "dana".
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Znam to za uv hvala vam svima evo predflower i od oka mi izgeda zasad tri ženke a ona deformirana mi je izbacila zelenu točku bez pistilisa.Još je rano ali ćemo vidjet.Baš sam se nadao da će to bit ženka ali još nije kasno..Ne daj bože hermića,biće cvakanja muda...
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Evo izgleda da sam imao pravo deformirana je mudonja dok su druge tri žene:) Mudonja iščupan cijela kuća zamirisala...Šteta što je baš ta mudonja..
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Naišao sam na problem jer imam hps 250w i ne mogu napravit dublepotting jer bi spalio biljke a ne smijem ih više terat gore i ovako mi je na knap visina zbog hpsa.Dali da ih onda ostavim bez više zemlje ili kak da to napravim ak je moguće jer je korijenje već dosta izbilo.Hvala za savjete.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Nadjes saksiju veliku kao tvoj box-s i sve zajedno presadis u jednu veliku ( za kanabis su uvek bolje dublje saksije nego sire, koren kanabisa voli dubinu, tvoj problem visina ). Ni ja ti nebi preporucio to jer sam protivnik da u jednoj saksiji bude vise biljaka ali uvek ono ALI ti imas problem sa visinom i meni je jedino sto pada na pamet to sa jednom velikom. Koliko sam video ostale tri su dame?
Kazes ostalo tri, napravi jaci LST time dobijas mesta u visinu. iako se nebi trebalo raditi u cvetanju ( hormon cvetanja jako osetljiv ) ali tebi zbog visine nepreostaje nista drugo. Ako nenapravis LST zabice se u 250HPS i ima da ih sprzi. Polako svaki dan malo po malo savijaj na dole.
Obavezno jaci ventilator izmedju HPS-a i biljaka.

Sretno dalje

ps.: Dnevnici zive zbog slika, ti si postao pre deset dana. Pa za deset dana biljka moze i do 20 cm da naraste u optimalnim uslovima.
Radi boljeg pruzanja pomoci slike su cudo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.