Domajin dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Evo mene opet već sam vam napisao u unutrašnjem uzgajanju da sam dobio mutanta ali sam se prebacio ovdje jer bi želio da promatrate moj grow...Još nisam nabavio fotić al uskoroću.Sutra je biljkama kraj trećeg tjedna i danas sam ih zalio sa minus ph na 6.4. jer je voda kod nas ogavna,te sam na jednoj biljci napravio brutalni lst a na drugoj (deformiranoj) blagi samo sam joj raširio grane da se svijetlo probija.Jednu nisam dirao a četvrtu koja je najveća sam izmesario tako što sam joj sve veliko lišće skinio jer je tko brzo rasla da su se grane gušile ispod liščća.Prvo sam odcvako pola listova ali baš nije bilo uspijeha pa sam onda sve.Sad je malo okopnila al me zanima da li sam joj priredio previše stresa sa tim silnim cvakanjem,jer ako je bilo suđeno genetski da bude male ne bi baš bio radostan sa hermićem.Preksutra ću sve četiri zalit Plantelom list zbog priređenog stresa.Molio bi da mi odgovorite da li sam šta napravio krivo,iako imam iskustva nikad nisam dobio takvu biljku da joj se grane lome već u trećem tjednu možda sam vas prije toga trebao pitat ali šta je tu je.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Domaja the best je napisao(la):
...Sad je malo okopnila al me zanima da li sam joj priredio previše stresa sa tim silnim cvakanjem,jer ako je bilo suđeno genetski da bude male ne bi baš bio radostan sa hermićem.Preksutra ću sve četiri zalit Plantelom list zbog priređenog stresa.Molio bi da mi odgovorite da li sam šta napravio krivo,iako imam iskustva nikad nisam dobio takvu biljku da joj se grane lome već u trećem tjednu možda sam vas prije toga trebao pitat ali šta je tu je.

ma svasta si joj naporavio a ne samo stres, to se ne radi nikada, cemu sve listove, pa ko ce sad da glumi listove i obavlja njihovu funkciju... a ovo dalje bas ne kontam, zasto plantela zbog stresa, kakve grane se lome? fotke, fotke, fotke
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Pa piše ta Plantela djeluje anti stresno a listova ima gomila na granama samo sam joj pocvako veliko lišće koje nije povezano sa granama..Help šta sad da radim??
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
slike pa odgovori nemoj se ljutis ovako nema svrhe....
 
21.12.2008
79
3
0
51
Ma nema to veze sa listovima. Pa nije valjda stvarno sve lisce porezo. Koji lik ak je. Ja sam tako i sa svojima rezao sve veliko lisce,a ostavljao samo mlade radi vise svijetla i sve super bilo
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Ma sryy nisam budala da sve lišće porežem već samo veliko koje raste ne vezano sa granama a ne lišće sa grana...Biljka je topirana zato nije rasla u vis već bonsai...Sve grane su joj jako razvijene nikad takvu biljku nisam imao!!Znam šta radim ali što je previše previše je toliko lišća je bilo da su grane se gurale jedna uz drugu jer nisu mogle gore zbog velikog lišća..A nakon što sam je cropo tek je onda poludila i bacala te grane...Nemam trenutno fotić a jel mi bar možete reći jel samveliku gabulu napravio?
 
18.03.2012
18
3
0
31
Pazite sto ovaj otkačeni lik radi s biljkom, koliko joj je lišća iskidao, radi toga da sto vise svijetla prodire do dna biljke, jer listovi poveći listovi blokiraju svijetlo ostalim mjestima gdje bi biljka trebala cvjetove pustiti,ima različitih tehnika koje koristi od supercropa, do lst-a i jos nekih, pa pogledajte:

[video=youtube;o6goUwyrV1g]http://www.youtube.com/watch?v=o6goUwyrV1g[/video]
 

proGrower

Aktivan Član
25.01.2012
56
2
0
40
Jorge Cervantes is the author of more than 25 marijuana grow books in 7
languages. He writes for more than 20 cannabis magazines in 7 languages. Jorge
attends/speaks at more than 6 cannabis fairs every year.

i izdao je 3. DVD nedavno

sry za OFFtopic
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Idemo iz početka.

bongash je napisao(la):
U svrhu veće preglednosti dnevnika uzgoja, preporučam korištenje priložene forme pisanja dnevnika. Nije obavezno, al' bilo bi simpatično.

---oo---o---oo---

Dnevnik uzgoja: ___________ by:__________


Ključne informacije u dnevniku uzgoja


1) Razina iskustva. Koliko dugo se bavite uzgojem, koliko odrađenih ...

2) Lampe. Napišite koje lampe koristite za uzgoj, koja marka, vrsta i snaga u W.

3) Posude/vaze/pitari/saksije. Dimenzija posude, volumen, oblik.

4) Mješavina zemlje (soil mix). Koliko čega, omjeri, kakva zemlja ...

5) Ciklus zaljevanja. Koliki su vaši intervali, koja količina.

6) Gnojiva i prihrana. Koja vrsta, koliko, kad, gdje, zašto.

7) Vrijeme uzgoja: Koliko dana od klijanja

8) Vrijeme cvjetanja: Koliko dana od početka cvjetanja

9) Berba i zaključak. Slike berbe, zaključci ... eventualno smoke report.

Eto, to bi bile neke generalne upute za pisanje dnevnika uzgoja, ako netko ima nešto za dodati ili ispraviti neka se slobodno javi.

:icon_arrow:

Ovako kako si ti počeo je totalno bzvz. Daj neke informacije, kakvo svjetlo, iz tvog nicka zaključujem da je domaja u pitanju,al ipak si mogao napisati uvod kako spada. Naslov je katastrofa...
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
ZLO jesi zlo....hahahahhahahahahahahahaha....sori na offu ali prekrvav si...hahahahahahahhahahahahaha.......eee nemogu se prestat smijat hahahahahahahahahahahah
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Za Zlo 5.god growam indoor Osram cooldaylight 32w x 10,četri posude po osam litara,zemlja je Terra magma u dva a u druga dva Plantela balkonia,svaka tri dana zalijevam sa litrom ipol sa ph 6.4.na sve biljke,gnojivo za vegu je Plantella list a za cvijetanje Asef i Plantela trabs 6.6.12.,tri tjedna su od klijanja još samo tjedan vege,a iduće će bit kasnije...Btw biljku koju sam rascvako oporavila se bolje nego što sam mislio što ukazuje da niste imali pravo...A cvako sam je isto kao i ovaj lik što je cronic stavio klip....Tak da ako ste me pogrešno shvatili da sam i lišće sa grana pocvako,prevarili ste se...Još nemam fotić da uslikam al trudim se nabavit...........
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Domaja the best je napisao(la):
Za Zlo 5.god growam indoor Osram cooldaylight 32w x 10,četri posude po osam litara,zemlja je Terra magma u dva a u druga dva Plantela balkonia,svaka tri dana zalijevam sa litrom ipol sa ph 6.4.na sve biljke,gnojivo za vegu je Plantella list a za cvijetanje Asef i Plantela trabs 6.6.12.,tri tjedna su od klijanja još samo tjedan vege,a iduće će bit kasnije...Btw biljku koju sam rascvako oporavila se bolje nego što sam mislio što ukazuje da niste imali pravo...A cvako sam je isto kao i ovaj lik što je cronic stavio klip....Tak da ako ste me pogrešno shvatili da sam i lišće sa grana pocvako,prevarili ste se...Još nemam fotić da uslikam al trudim se nabavit...........
Joj brate sto nisi uzeo sebi hps od 250w imao bi vise lumena od tih 10x po 32 w stednih... i ostalo bi ti para jos da kupis i CT i jos dijelova nekih... A svako ima svoju vrstu uzgoja neko skida listove neko ne.. ja ocito nisam za skidanje, radije bi pustio da priroda odradi svoje dok list ne pozuti skroz i izgubi svoju ulogu tokom razvoja biljke.. A zelim ti sto vise hedova i da bude sto veca biljozaaaa :)))) Sretno...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
moras shvatiti da ne mozemo da nagadjamo kako to izgleda, dakle moras postaviti fotke da nas upoznas sa trenutnim stanjem pa idemo dalje
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Joj ma znam trudimse nabavit fotić a hps od 250w ću dobit za tjedan dana da odradim flowering....Tnx na savjetima...
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
E sryyy svima ali jednostavno neam sreće imam fotke na mobu a neam kabal za usb...Biljke su u odličnom stanju al neću vas više navlačit jer neam fotke pa kad nabavim kabal ili fotić vam se javim....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.