donja granica starosti (ex. "a?")

  • Začetnik teme San Pedro de Peyote
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Možda po zakonu da ali ne možeš ti nekom maloljetniku zabraniti pušiti travu kao što ni vama nitko to nije mogao! ::behehe
 
24.08.2005
2
0
0
po meni bi 16 godina bilo sasvim dovoljno... ~)

(iako kad pogledam mene i moju tadasnju ekipu, puno smo ranije poceli i opet nam nista nefali)
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
ma mislim da ne treba biti tako neozbiljan sa brojkama. Europska praksa je da se osoba sa 18 godina smatra mentalno zrelom i smatra se da se mozak osobe formira do 18-e. Ameri koriste teoriju koja kaže da je to sa 21.

Zato legalna granica treba biti 18. Na kraju krajeva ta ista granica je postavljena i za alkohol i za duhan na koji se èesto referira u raznim debatama o marihuani.
 
03.06.2006
22
0
0
Slazem se sa tim da bi dobna granica trebala biti 18 godina iako ja imam 16 jer su sanse nikakve da granica bude 16 godina....
Mogu se jos 2 godine skrivati po buksama.....
Ionako ce trebati dosta vremena dok se to ne usvoji, ako se usvoji, nadam se....
 
05.10.2006
0
2
0
ma ja mislim da s 18 ili da npr ides kod ljecnika i on ti da ljepo dokument koji potpises da si svjestan o koristenju vutre i njezinih utjecaja itd i to je to pa ti ljepo ljecnik odobri mozes li pusiti ili ne. mozda idem :eek:fftopic_ljut: ali je mislim da bi to bilo ok