dosao nam terorizam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
ROX potpisujem svaku tvoju rijec. Inteligentno i elokventno.
Evo jos malo prikladne muzike...


Elemental - Ne vjerujem

Televizija nikada ne laže
ako je bilo na TV, to je istina, tak se kaže
Povijesne knjige su objektivne
Nema jednostrane istine, sve su to ispovjesti divne.
Novine su izvor vijesti, al kasne jedan dan
Radio pušta reklame, mora bit financiran.
Mi šmrčemo žutilo, svaki nanos na nos
pa je danas glavni štos s kim se jebe madam Pokos?
Emisije showbiza su važnije neg svjetska kriza
Piskarala zanima tko se domogo novih sisa.
Uz oči širom otvorene mi smo narod slijep
Kupim novine za tri kune da mi drek stane u džep.
A televizija? Svi su nekom pristrani
Na korak smo do istine, al se osjećamo posrani
Danas sam bacila radio kroz prozor,
sloboda medija, kako hvalevrijedan prizor
Meni su valovi postali previsoki za plivanje
U moru informacija, odabirem utapljanje.

I stojim u redu i plaćam račune
sigurnije je tako nek se neki drugi bune
I stojimo u redu i plaćamo račune
Poslušan narod ovaj, voli glumiti pijune...

Ne vjerujem u svaku riječ što podvaljujete da me zavarate
ne vjerujem u svaku laž što od vas čujem vjerujte ne vjerujem
Ne vjerujem u svaku riječ što podvaljujete da me zavarate
ne vjerujem u svaku laž što od vas čujem vjerujte ne vjerujem
...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
da, događa se, definitivno se događa nwo. pomalo me i fascinira način kako je sve lijepo zamišljeno, ništa silom, mi ćemo ih moliti da nas zaštite od terorista, preklinjat ćemo ih da nam oduzmu svu slobodu i privatnost koju imamo. događa se nešto što je davno zamišljeno, i plašit će nas tako dugo dok ne popustimo. Kladim se da će doći uskoro vrijeme gdje će na tebe gledati kao budalu i paranoika ako se nećeš htjeti čipirati. pretvorit će svijet u kokošinjac i mi ćemo ih moliti za to.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
^ja mislim da treba po jedan policajac u svakom domu. tek cu se onda osjecat zaista sigurno.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Još nisu našli neoštećen pasoš kraj auta pukija? to je sto posto bila al-qaida, žele nas sve potamaniti. ja isto neću biti miran dok bar jedan policajac neće ići na jedan dom, i što prije moramo ući u nato i eu da se ujedinimo i da nas zaštite protiv tih zlih terorista. treba kamere postaviti na svaki ugao grada i dat ću čipirati svoju djecu da znam gdje su ako ih otme zli terorista. ma kakva sloboda i privatnost, odričem se svega, molim vas zaštitite meeee beeee
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Bravo rox svaka cast

Nije to nikaj strasno... neka dodje jos rijaka u grad
pa da se malo i ovi reketari i slicni "zanatlije" pocnu bojat hodat ulicama
a ne samo ljudi koji imaju za pljugu u gacama i boje se oce li u zatvor na po godine

sve ovo sto se dogadja danas
se desavalo i prije
mediji bezveze napuhavaju
al svi ljudi u drzavi kontaju sto se tu desava
i znaju sto je mafija
tak da raja nece popusit pricu o terorizmu
nit ce je iko htjet ganjat dalje

jer hrvatski profit od turizma lezi na cinjenici da terorizam kod nas NE POSTOJI
tak da nemate frke oko terorizma momci
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Prosjecan covjek je ovca i popusit se sve sto mu se servira u novinama i na tv-u. Ako ga na sve strane bombardiraju da se radi o terorizmu, ako Mesic i Sanader kazu da je terorizam onda je terorizam. Ako kazu da je mafija, onda je mafija. Ako ga uvjere u to da mu je zivot ugrozen on ce vrlo rado dat svoju slobodu da ga zastite.

Istina je relativan pojam. U demokraciji je istina ono sto kaze vecina, nebitno da li je to tocno. Dakle ako vecina kaze da je kanabis zlo i posast onda je kanabis zlo i posast. Ako vecina kaze da je ovaj atentat terorizam onda je terorizam. A vecina svoje informacije dobija od masovnih medija koji su kontrolirani od onih koji odlucuju sto ce bit istina. Vrlo jednostavno.
Hvala bogu na internetu.
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
kLick je napisao(la):
Prosjecan covjek je ovca i popusit se sve sto mu se servira u novinama i na tv-u. Ako ga na sve strane bombardiraju da se radi o terorizmu, ako Mesic i Sanader kazu da je terorizam onda je terorizam. Ako kazu da je mafija, onda je mafija. Ako ga uvjere u to da mu je zivot ugrozen on ce vrlo rado dat svoju slobodu da ga zastite.

Istina je relativan pojam. U demokraciji je istina ono sto kaze vecina, nebitno da li je to tocno. Dakle ako vecina kaze da je kanabis zlo i posast onda je kanabis zlo i posast. Ako vecina kaze da je ovaj atentat terorizam onda je terorizam. A vecina svoje informacije dobija od masovnih medija koji su kontrolirani od onih koji odlucuju sto ce bit istina. Vrlo jednostavno.
Hvala bogu na internetu.

Aj onda definisi mi onda to shto se desava sad.ako to nije terorizam ili mafijaski obracuni onda ne znam sto je.ne mora to niko da ti kaze to je tako
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Ja mislim da je problem-reaction-solution. Eliminacija s jedne strane i uvodjenje novih mjera s druge. Plus plus situacija. Mozda mafija, a mozda netko treci. Terorizam sigurno nije. Sad dal sam u pravu ili ne tko zna.
To ne mjenja cinjenicu da ce tv i novine odlucit sto je istina.
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
"Kamerama do sigurnijeg Zagreba"
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/10/30/0358006.html

U Zagrebu se namjerava postavit novih 300(!) kamera. Na sajtu gore nije recen tocan broj, al je to zato danas Bandic na tvu vrlo svecano objavio. Takodjer do kraja iduce godine planira se otvaranje 5 novih policijskih postaja. U Zagrebu i Hrvatskoj opcenito fali policajaca (mislim da sam na tvu cuo brojku od 3000) tako da se ocekuju nova zaposlenja. Pa eto, ako ovdje ima netko nezaposlen sa zeljom da postane murijak sad ima idealnu priliku. =]

I ne zaboravite da vas Veliki Brat gleda, uskoro sa 300 ociju vise.
 
13.10.2008
40
2
8
33
Earth
gle to nije terorizam, to je cisti atentat!
terorizam je kad se bomba il nesto slicno podmetne tako da stradaju neduzni ljudi a ovo je bilo ciljano...

i mislim da se samo oni koji imaju veze s mafijom i slicnim pizdarijama trebaju bojat...
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
pa to je sigurno cim imaju i te neke vece ovlasti i cim ima vise policije znaci da ce se vise ljudi i uhvatit... samo je pitanje U CEMU ce ih uhvatit...
jesu ubili nekoga
ili su si rjesili za frulu...
a sad koji slucaj je lakse rijesiti pitam se ja....
ja mislim da je njima svejedno samo da se popravi statistika....
optimisticno mislim da moze samo gore.