dosla cica na kolica...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.01.2016
2
9
3
36
Pozdrav totricavuašima .
Ovako da se i ja ukrato predstavim nakon 8-9 dana citaja vaseg foruma. Jos sam zelen sto se tice foruma ali cisto eto tako da se pozdravim sa ekipom. Ja sam elektricar inace pa se nadam da cete uzivati gledati moj grow kada se vratim kuci. Trenutno sam na brodu radim, doma sam za mjesec dana pa krece. Nasao sam vas trazeci na gogletu rasvjetu za indoor, kad gle vi prvi ponudjeni, i tako otvorim ja vutra.org i vise ni ne izlazim iz te stranice hehe. Sve sto trebam imam ovdje na forumu a sve od opreme imam na dbro hehe i mjesta u koferu. Cisto informativno sadio sam par puta u zivotu i cibio doslovce lisce jer nisam ni znao sta je kif na biljci uzgojenoj tj nikad nije izdrzala do faze koju gledam na vasim forumima , ili jednostavno ono ulica daj sta das super mi je imam para platim i aj zdravo, vutra odradi svoje.A grow kao grow nikad me to nije previse interesiralo jer sam u jednu ruku znao da bih mogao biti pohlepan po tom pitanju kao sto sam nazalost pohlepan kad je rjec o konzumaciji. Ali eto dodju godine doodje i disciplina nadam se, a dodje i skola... sta ce mi neko albanusu prodavat vise luuuuud sam. Pa sam se ja eto odlucio okusati a sve mi se cini i malo dokazivati sa automatikom svega toga procesa posto sam ja elektricar i meni to predstavlja izazov. Kolko pusim , pusim 14 godina , sta pusim , sve govno koje mi prodas haha, ali sada je doslo vrijeme da se opametim. Pa eto kao sto rekoh cisto da se za sada predstavim forumu iskreno i bez preuvelicavanja, ja sam ovo pusio ja sam ono..., a nadam se da cete me gledati sa zanimanjem i moje pizdarije i izmisljanja tople vode poucen vasim forumom kad dodjem kuci a do tada imam jos mjesec dana citanja i studiranja tudjih savjeta i gresaka.
L.P. iz dubai'a haha stay high , ja se snadjem tu i tamo vise sa tsijem jer mi je lakse unijeti na dbro..
 
07.01.2016
2
9
3
36
Bas to... ne znam iskreno, nije mi se ni dalo zbog mog posla, bio sam kratko doma uvjek u zadnjih 8 godina, a i ono kao sta cu se zajebavati kao, imam love,ne treba mi taj stres, ako mi treba sredim si jer sam jedan od onih koji ce naci u 3 ujutro ako treba stvarno, vidim da ne volite da ih se spominje pa i necu haha, pa kao sto rekoh i govno ali cu naci hehe. I na kraju kad zbrojim to sve, sam skuzio da sam ipak jaaako glup i da ipak nemam toliko love hehe svaki dan komad, ili sakicu tjedno i da u biti naaajvise love potrosim samo da bi ti doticni uzivali u mojoj zelji za pusenjem, a i sad sam duze doma po tri mjeseca otprilike, taman nadam se ako nista drugo cura zavrsi, ja sve nastimam na automatiku njezino je samo skare u ruke i stisnuti ON button.