Dota 2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.06.2015
9
1
3
27
E ovako igram vec 5 meseci otpilike i ne mogu da preststanem toliko je zarazna igrica i na chat-u pisemo o vutri i svemu ostalom odlicna je igrica probati svako ko nije
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Navečer za rekreaciju trava i dota. Godinama već, kao šta će i danas biti, već je dogovor pao. Skupimo se na skypu i trolamo i igramo cijelu večer... Čak i fredovi dolete do mene sa laptopom pa je lan party all night long . Ne sječam se da sam upalio igru a da nisam pušio, to jednostavno meni ide jedno uz drugo. To je meni ispušni ventil...
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Da, samo šta igram pro support :thumb:. Samo boots i mind game, controla mape to mi je najače za biti razvaljen. Ali mid sam igrao najviše, i offlane dosta jedino carry ne igram baš, za to je zadužen moj frend. Ali support roamer to mi je u krvi :idea:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: malatruba11

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Dobar si. Ja se šalim da sam pro. Tu sam negdi i ja na 4k +... ali isto rank i nije neko mjerilo. Ako igras sa ozbiljnom ekipom i ozbiljne pickove da se dignit jos, ali šta kad dode do mene kolega koji je prelos pa spusimo po 5 zaredom, spustija sam mmr bija do 3300. evo sinoc dobili 4 zaredom i zadnju isto tribali ali zajebali jedan team fight i gg. Ali bilo je zabavno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ever_blazin

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
brate mili dotu sam magistriro ali sam presto igrat zboog hrpe klinaca koji se neznaju ni kretat po mapi a svaki gejm me spoji sa njih 9, nemres ni jedan gejm zavrsit a da nisi ubio 5icu đike, ali u svoje zlatno doba sam sirio guzove klincima sa invokerom, zivi mi bili
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
igra se igra, neka se igra, dobar sam onoliko koliko mi je team dobar, ni više ni manje; strašno volim supporte koji last hitaju i ne kupuju wardove, još više volim ekipu koja jungla a ne zna kako (pogotovo nakon 7.15 update) jako volim zlostavljati PA tako da ju nikad ne banam, hebe me Bristle jer onda moram ili Necro ili LC biti ali sve je to ok, ako je neko za partiju lako se dogovorimo, e da Ogre Magi je zakon, mmr nemam jer ne igram ranked, igre mi nalazi za manje od 1 min obično jer imam ljepe overall statse i puno preporuka
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
A pub gameovi znaju biti frustrirajući... ljudi ne igraju svoje uloge.

A i ljudi su iskreniji kad su sakriveni iza ekrana, pa onda pokazuju svoje pravo lice. I onda vidis da 50 posto ljudi su takva govna,a u "pravom životu" odlikaši sine. Znam se toliko naživcirat da bi glavu zdrobio ljudima... kad me pocne je*** neki idiot. Uff bolje da je daleko... :fuck: Najbolje mi je kad se skupimo nas 5 i svak zna svoje. E to je onda igra...

Za PA uzmem Winter waywerna, on mi je za sve te hard hitere (sven, troll, itd...) broj jedan, a i s njim sam vrlo uspješan. A sad je Witch doctor u meti za te bristlebacka i slicno, iako i monkey ga dobro drži na distanci. Često mi znamo otici Wd i shadow fiend na bristlebacka jer ga raisovi deru, nema reduction jer kao nema smjera i meledict. I onda Silver edge i gg...

A invokera sam igrao brutalno među prvim igračima dok ga još malo ljudi igralo, sad sam zahrđao skroz. Odigram ga tu i tamo, ali nije na nivou kad smo igrali lige i turnire... onda sam bio na vrhuncu karijere :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zakonbudova and .i.

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Točno tako, keyboard warriors, opake face iz tatinog i maminog podruma hahahaha, hebeš svu tu ekipu koja nikad skrivača na ulici nije igrala, ili grupa traži grupu i druge rl strategije, o šahu da ne govorim, u biti dota mi se sviđa baš zato što svako može srediti svakoga 1na1 samo treba poznavati protivnika, uvijek imaš neki cheap item koji razvaljuje bar 1-2 protivnika ali ne, svi trče za bkb mkb eye of skadi, dok oni to nafarmaju moj doom sa drums of endurance i alpha wolf aurom već ima 6-10 kilova... (naravno ako imam bar jednog pametnog u blizini)
 
16.12.2017
50
190
33
Location Unknown
Ne znam za vas ali do prije restarta ranka bio sam legend 2 iako nisam puno igrao u zadnje vrijeme.. lijepo je vrijeme vani tako da mi se realno i ne visi u kući pred kompom.. sad kad su krenule kalibracija dobijam takve retarde da je to neopisivo..
Kako sam krenuo brijem da ću kalibrirati herald 3 ili tako nešto
Anyway ako netko želi odigrati game-dva pm me pa se dodamo.

Stay high.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader