Double Berry & Super Iced Grapefruit - Fem. [HPS150w] by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Mislim da ti ovo nisu nikakvi nedostaci hranjivih komponenata nego prejak intenzitet svijetla... Probaj lampu malo odmaknuti ili im zamjeniti mjesta ... Ali možda sam i u krivu ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ne znam,ne bih rekao da je prejak intenzitet svjetla,pošto se radi o ˝samo˝ 150w,a i nije neka temperatura ispod nje,par cm ispod lampe mi pokazuje 25-26 stupnjeva...nemam pojma,vidjet ću kroz par dana kako će se ponašati to žutilo,al do sad nisam primjetio da joj baš previše smeta,ide ona dalje,debljaju se vrhovi lagano. ;)
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
meni lici na magnezijum sto je i normalno u ovoj fazi cvetanja jer bijoza ima povecanu potrebu za njim i za kalcijumom,sad im fali svasta,a toga u planteli nema...nije neka frka uskoro ce kraj tako da rlx,samo nastavi kako radis do sad,da ih ne izbacis iz ritma koji su uhvatile :D
a ako bas oces,sidji do apoteke i trazi magnezijum sulfat(gorka so ili epson solt) kako god,jeftina je,jedna mala kasika na 4.5litre vode.mozes da zalijes a mozes i folijarno kad se svetla ugase.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
ma nije magnezij ni ista slicno.magnezij kada fali drugacije to malo izgleda ..obicno se nedostatak magnezija vidi po venama one prve izgube boju a kasnije i list ali nepozuti vec samo posvjetli.
A i dodavanje magnezija preko epson soli nije tek tako ...folijarno se dodaje samo u slucaju ako si siguran da je ph do tada bio uvijek izbalansiran,folijarno se problem rijesi u par spricanja ali eto postoji taj jedan preduvijet ;)


marihuana brate odalji malu malo sa lumenima nije ona tako bezazlena kako se cini ;)
opeko si ju barabo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
i ja mislim da nije magnezij u pitanju,jer se to pojavilo samo na ovim listovima što sam ih poslikao...odmaknut ću malo danas lampu da vidim kako će se ponašati,tj.dal će se proširiti ovaj defekt po lišću ili će ostati na ovome....e sad me zanima još nešto: jel ju pali temperatura lampe ili svjetlost? jbg,možda tj. vjerovatno je glupo pitanje,ali sumnjam da ju je previsoka temperatura skurila jer je u razini lampe temperatura 24-25 stupnjeva pošto je u samu lampu usmjereno 3 ventilatora (1x80mm 1x120mm i jedan mali stolni vent promjera 15 cm)?
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Jako su ljepe,hebacki je to lisnato al ima tu i dobrog heda,jos cekaj nemoj sad da krenu skare u akciju a mozda i mikrovalna hehe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Puff Puff Pass

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ha čuj,po jedan vrh će fasovati čisto za probu par dana prije harvesta... :vb_kez: ali strpit ću se do kraja pa ću uživati kad bude tip top...bome ima i lišća i heda,ali sad već vidim neke stvari koje bi drukčije napravio i možda izvukao više,ali bit će u svakom slučaju nešto. ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
bome je,malo su se i udebljale,nadam se da će još. ;) kako sam računao ostalo im je još 20-ak dana,ali sigurno ću ih morati produžiti bar tjedan dana radi raznih dogodovština prilikom growa... :) moram i filter napokon riješit,već se miris fino osjeti,a nikako vremena uhvatit...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
90.dan/57.dan 12/12:

DB:



SIG:



da je bilo sve u redu i da je jača lampa u igri,bile bi pred samim krajem,ali ću ih ostaviti dulje od propisanog.objema im je predviđeno oko 65 dana cvjetanja,što bi značilo da su gotove za 8 dana...pošto je vidljivo po slikama da još nisu zrele,ja ću ih još sigurno tjedan,a vjerovatno i dulje držati pod svjetlom izvan propisanog okvira.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hvala ti,ali ne mogu se složiti da su pretile,čak naprotiv...iako na slikama možda možeš steći dojam da su baš ono debele,ipak nisu,onako srednje debljine su...to pripisujem greškama koje sam radio prilikom growa,gdje sam ih nepotrebno stresirao i produžio trajanje growa,te utjecao na debljinu i veličinu vrhova...ali i ovako sam već sad zadovoljan kakve su,a još kad budu gotove bit će to pjesma. :)


edit: zipa 600 postova. :eyebrows: :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.