LED DoubleDairy By FatOne | LED | SOIL | HESI | Foto & Auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Dobro je ova sto nije niknula ne isusuje se ona, u propagatoru je dobra vlaga, preko 60% ali ne mjerim.
Ove izvan progatora u boxu se suse ko lude, no ne brine me to, moglo bi ispast pozitivno, brzo susenje u pocetku bi trebalo doprinjet brzem razvoju korijena, kasnije dok napravim slabiji %-tak kokosa u finalne potove nece se tako brzo susit ja mislim.
Ali mislim da cu stavit danas novu na klijanje u tersetnu tabletu, samo nemam pojma sto bih mogao. Htio sam ovaj Chem probat, ali ocito mi nije suđen iz ove ture :D
Imam jos gorilu od dinafema, gorilu blue od adv seeds, i ostatak lindinih nesto banana, nicole, sunset itd. Vjerovatno Nicole pa da vidimo sto je to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258

Update № 2


8. dan

Date: 09.12.21
Temp [Vlaga]: Tek prebacene u box nema jos ocitanja dok ne ustimam sve, jer nema ni ventilacije jos.
Režim svijetla: 24/0
Ukratko: Ludnica, root aphid kupljen s tera magmom.. hbg sto sad presadio sam u mix poth-tera magma-kokos 50-20-30. Zeus na cca 60w s 50cm visine napravio manekenke samo takve, svaka ima 7-8cm.. ALi i slabo se razvijaju zbog aphida, ne znam sto sam ovoliko cekao.. Problem oucen jos neki dan.. @Pantagan nisam imao mogucnost s onom forom sto si mi rekao tamo, reci za neopitroid. Koliko da zamjesam? Imam sve skupa 100L zemlje u potovima. Jedna primjena dovoljno? Da ispricam i potove rastvorom, box itd?

E da chemdawg bi mozda i niknuo da ga aphidi nisu pojeli... izvadio menku iz zemlje a ono mali idiot izađe iz menke i seta po prstu.... NIsam stavio jos nista klijat u zamjenu, sutra cu.. dok rijesim ove u velikom boxu. Ko zna mozda i njih sve bacim u pm ako ne krenu dalje. Bebe su to a root aphid je opasan nametnik ocito, a ja sam ga podcjenio.

Photos

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Znači zatezat ćeš luk i strielu kao amor stabljika dolje, grane u krug? Manekenke jesu ali su u pelenama, sad će one krenut biti sve ljepše ali ljepotice trebaju i sna i odmora... :wave: :razvaljen:::respect:
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Sve je jos privemeno na slikama, radijator jer je 12°c u prostoriji, a nema ventilacije pa mi je neisplativo grijat prostoriju. Spavat ce one samo dok ih okupam da se rijesim aphida.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Hvala kolega, ja sam nesto manje vode ljevao. Tj dok nisu potovi procurili onako posteno, to mi je dalo znak da je sve namoceno. cca 2-3L po potu. Zamjesao sam 3 velike zlice u nekih 15L vode. Nista pratim situaciju pa cu ponoviti.
Juce zalio vec mi danas biljke bolje izgledaju :D
 

Palma

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.02.2021
270
1.480
143
34
Kod tebe stalno borba sa nečim. I ja sam iz terramagme što sam kupio u bauhausu dobio fungus gnatse i od tada izbjegavam kupovati zemlju koja stoji vani na otvorenome.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258

Update № 3


19. dan

Date: 19.12.21
Temp [Vlaga]: 24-25°c (Temp substrata 20-22°c) , vlaga 20-30%
Režim svijetla: 18/6 - Snaga upitna a visina od oko metar.
Ukratko: Zemlja nikako da se osusi ali evo ga nakon 9-10 dana, danas zalivene svaka sa 1.5L + root + pzyme + SV. Sljedece bi trebalo biti taman kroz 4-5 dana. Kako su olupane s pitroidom krenule su, ali nekako kasne s obzirom na starost ali cini mi se da nebi trebale jako podbaciti, isto tako aphida vise nisam vidio ali pitroid je pri ruci ako uocim kojeg. Foto biljka ce biti ovdje sve dok ne pocnem s mainlaningom na njon onda je selim u mali box. Kod autosa cu krenut LST kroz koji dan, ali cini mi se da cu ih ostaviti same bas dok bi trebao biti uz njih i trenirati ih.

Photos

IMG_20211219_195259.jpg

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258

Update № 4


29. dan

Date: 29.12.21
Temp [Vlaga]: 26.9°c u visini biljaka (Temp substrata 20-22°c) , vlaga 20-25% (temperaturu u boxu odrzavaju samo folije)
Režim svijetla: 18/6 - 49w - 35w - 49w, Sveukupnih cca 135w udaljenost oko 70cm
Ukratko: Ide polako, neke jos muce aphidi cini mi se, pa sam ponovio zaljevanje neopitroidom. Između toka je bilo prije 5 dana 2L s full root, pzyme supervit. I odrađen LST taj dan kod vecine, 2 autosam sam topirao, i topirao sam foto biljku. Ona je tu u boxu kojih 5-10dana max i ide u svoj box. Sve u svemu dobro to ide koliko se brinem oko njih.

Photos

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258

Update № 5


40. dan

Date: 10.1.22
Temp [Vlaga]: 26.9°c u visini biljaka (Temp substrata 20-22°c) , vlaga 20-25% (temperaturu u boxu odrzavaju samo folije)
Režim svijetla: 18/6 - 49w - 35w - 49w, Sveukupnih cca 135w udaljenost oko 70cm (U malom boxu Zeus na 50cm i 50w)
Ukratko: Malo sam zapustio dnevnik, ali nisam nista previse ni oko biljaka radio u međuvremenu, dobile su punu dozu TNT-a sljedece ide flush pa krecemo s flower prehranom. Odlucio sam uvesti flush na prijelazu jer uvjek si napravim tamo u cvatu probleme, ovako cu imat cisti substrat za start cvjetanja. Uglavnom sve su krenule u cvat osim amnezije (ljevo dolje), ona je mala, ali debele grane uzasno.. Sto ce bit od toga vidjet cemo. Moby dick u sredini prednjaci dosta dugo vec, critical (desno gore) bi bio iste velicine da mu nije glavni vrh s nekih 4 noda otkinut.
U malom boxu ide polako i tako je bilo nesrece jedna grana pukla tako da imam neku neplaniranu formu ali ide to na dobro, tu ce biti jos nekih 2 tjedna na 18/6.

Photos

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258

Update № 6


51. dan

Date: 21.1.22
Temp [Vlaga]: 26.9°c u visini biljaka (Temp substrata 20-22°c) , vlaga 20-25% (temperaturu u boxu odrzavaju samo folije) temp zraka 18-24
Režim svijetla: 18/6 - 49w - 35w - 49w, Sveukupnih cca 135w udaljenost oko 70cm (U malom boxu Zeus na 50cm i 50w)
Ukratko: Same rastu doslovno, evo 10 dana nema updejta, a u međuvremenu sam samo jednom otvorio box. NIsam ih flushao, mozda sam trebao. ali aj. ovaj put samo 4L + zyme + cal mag, Proslo su imale 2/3 bloma sa punom dozom boosta. Idu sve osim amnezije koja ispada da je foto biljka. Masakar cu od nje napraviti, svakako ostaje u velikom boxu na 18/6. pa dok se napravi mjesta ide u cvat mozda i u veci pot tip 50L i ostavim joj cjeli box :)
U malom boxu smo jos u vege fazi kroz koji dan cu na 12/12 prebaciti.

Photos

IMG_20220121_134320.jpg IMG_20220121_140031.jpg

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Evo nekog apdjeta, vrijeme me stiska ali sve ide nekako, koliko sam dnevnik zapustio, gotovo toliko sam i biljke. Danas sam odradio flush koji sam planirao radit prije nekih 2 tjedna ali nikako ulovit vremena. Vise manje sam zadovoljan, jedino me linda opet razocarala. Do sada od posadenih 20 menki mozda je bilo svega 2-3 ljepih i kvalitetnih biljaka. Automati vole ostat mali, i vrlo su skloni mutacijama kojekakvim. Mislim da cu ubuduce ipak izdvojit vise za sjeme, jer svaki grow od drugih breedara budu i puno vece i opcenito boljeg zdravlja i razvoja.
Evo koja slika iz boxa s automatima, sutra ce na red doci foto biljka. Za nju nemogu rec da nije dobro ispala. Odradio sam scrog, i krecu lagano pistilice izbijati.
asd (1).jpg
asd (2).jpg asd (3).jpg asd (4).jpg asd (5).jpg
do kraja vikenda cu odradit normalni update s svim informacijama i boljim slikama :D
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
@Ven nije da nevalja, ali da sam tjedno ulozio koji sat vremena vise, izgledalo bi masu drugacije. Ovako mogu biti sretan da nisu sve bolesne. Jer imam skroz neuravnotezeno zaljevanje, nekad 4, a nekad 10 dana razmak. Sve u svemu odlicno izgledaju kakve su mogle biti.

@Hammer 2 +5 bombi Nisu mali, ali ostali su mi dosta manji nego prosli puta, no sto je tu je, bitno je doc do cilja kako kazes ;)

Update № 7


70. dan

Date: 9.2.22
Temp [Vlaga]: 24°c u visini biljaka (Temp substrata 20-22°c) , vlaga 30-45%
Režim svijetla: 18/6 - Moram panele podesiti jer su sad odokativno namjesteni. Uglavnom od sutra veliki box 90w-60w-90w (250w) na maksimalnu visinu cca 1m od biljaka. Zeus 100w - 60cm
Ukratko: Evo jedan normalni UP, malo sam se potrudio oko svih bioza, sve sam rastegnuo, poslozio da imaju majesta uz najveci petencijal za razvoj. Zeznuo samo sto nisam na vrjeme trenirao pa su mi se nabile poprilicno, isto tako los loli odraden i svasta nesta, ali bit ce ljepi vrhovi suguran sam. Kako sam ih flushao prije 5 dana zemlja je lagano i suha vec. Mozda ih zalijem sada, ali najvjerovatnije sutra, jer sutra bi trebao zaljevati i fotu biljku u malom boxu. Plan im je dati 2/3 doze Blooma, Boost i P+pune doze. Svima, osim amneziji, stvarno ne znam sto od nje da radim, ocerupao sam je cjelu dat cu Root i enzyme ovaj put i to samo 2L, drzim je dok ove ne zavrse. 70 dana a nema ni 15cm grane..

57. dan

Linda seeds - Nicole
Parametre ne mjerim.
Odradio sam neplanirani SCROG, ali ispali se. Ne uravnotezena zaljevanja i tako to, ali puca od zdravlja. 17 dana od flipa, brojit cu cvat od sutra. Sutra 5L + Supervit, PowerZyme i zadnja doza roota

Photos



IMG_20220208_223318.jpg
Auto AK Linda
AK LInda (1).jpg AK LInda (2).jpg
Amnesia auto mutant - Linda seeds
Amnesia Auto Linda.jpg
Banana Puncha Auto Linda Seeds
Banana Punch Linda (1).jpg Banana Punch Linda (2).jpg
Critical+ Linda Seeds
Critical+ LIdna (1).jpg Critical+ LIdna (2).jpg Critical+ LIdna (3).jpg
Moby Dick XXL Dinafem
Moby Dick XXL Dinafem (1).jpg Moby Dick XXL Dinafem (2).jpg Moby Dick XXL Dinafem (3).jpg Moby Dick XXL Dinafem (4).jpg
Mali box - Linda seeds - Nicole
Nicole (1).jpg
Nicole (2).jpg Nicole (3).jpg Nicole (4).jpg

Have a nice day!

Stay High & Keep Growing.

 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258

Update № 8


73. dan

Date:12.2.22
Temp [Vlaga]: 20-24°c u visini biljaka (Temp substrata 20-22°c) , vlaga 25-40%
Režim svijetla: 18/6 - 90w-60w-90w (250w) cca 1m od biljaka. Mali box - Zeus 105w - 60cm
Ukratko: Sve ide svojim tokom, sad kako sam posvetio malo vise paznje ide bolje. MobyDick cini mi se da zavrsava tako da ce dobit flush opet i dok se osusi ide dolje, ali moram naci microscop prije toga da vidim i trihome sto oni kazu. Okinuo sam probni vrhic i ljepo vozi. Ostatak ekipe ostaje dosta ovdje, sljedeci ide dolje critical, pa AK, ali oni ce ici do 100 dana najmanje, dok banana i do 120 cini mi se, ali cu u međuvremenu startat 4 foto biljke za sljedeci grow, jedino znam da ide CBD Jack herrer - Linda, a dalje cemo da vidimo neku gorilu i jos nesto. Amnesia nesto kao da je krenula nekud, ali nece biti nista od nje najvjerovatnije. Zaljevanje kod njih ide sutra 4-5L enzymi i supervit.

60. dan

Linda seeds - Nicole
Parametre i dalje ne mjerim.
Zaljevanje bi trebalo ici sutra, ali substrat nije suh pa cu odgodit nekih 2 dana. Sljedece na redu 3/4 bloom, 1/2 boost. Volio bih prakticirat 2-3 flusha u ovom growu ali moram smislit nacin odvodnje jer je biljka nisko, i nemogu je vadit van boxa. Trening ima svaki drugi dan, namjestam vrhove da budu u visini nekoj, za sada ide sve kako hocu. Mozda je jos jednom prorijedim jer ima zeru vise nego sto bih htio.

Photos

all.jpg
Auto AK Linda
AK LindaSeeds (1).jpg AK LindaSeeds (2).jpg AK LindaSeeds (3).jpg
Amnesia auto mutant - Linda seeds
Amnesia.jpg
Banana Puncha Auto Linda Seeds
Banana Punch (1).jpg Banana Punch (2).jpg Banana Punch (3).jpg Banana Punch (4).jpg
Critical+ Linda Seeds
Critical + LindaSeeds (1).jpg Critical + LindaSeeds (2).jpg Critical + LindaSeeds (3).jpg
Moby Dick XXL Dinafem
MobyDickXXL Dinafem (1).jpg MobyDickXXL Dinafem (2).jpg MobyDickXXL Dinafem (3).jpg MobyDickXXL Dinafem (4).jpg
Mali box - Linda seeds - Nicole
Nicole-LindaSeeds (6).jpg
Nicole-LindaSeeds (5).jpg Nicole-LindaSeeds (4).jpg Nicole-LindaSeeds (3).jpg Nicole-LindaSeeds (2).jpg Nicole-LindaSeeds (1).jpg

Have a nice day!


Stay High & Keep Growing.

 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.