Downhill

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Downhill je nesto prejebeno, jos ak se napusis pa te krene prati paranoja, ALI TO NIKOME NE BIH PREPORUCIO, jako je opasno, jedan pad i baj baj...
drago mi je cuti da ima MTBajkera ovde ;)
 
08.12.2007
19
0
0
39
vidi cuda da i odi neko spomene downhill..bas me iznenadilo : )
samo vozite to je super..

neznan kolko se ozbiljno bavite voznjom, al imate utrku u sarajevu ovaj vikend, pa ako koga zanima.. http://www.1stdhoffensive.ba/
ovo im je prva utrka i bilo bi lipo doc i dat im podrsku sudjelovanjem
ja bi isa al mi vozilo trenutno ne radi, u komadima je..

a ove godine u hr stvari se micu sa mrtve tocke, imamo cetri dh trke, sta je daleko iznad prosjeka zadnjih godina..
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Bavio se do prije 2 godine negdje, kad sam skoro slomio kicmu (kojih pol minute odma nakon pada ne osjecah pola tijela, a 3 iduca tjedna sam doslovno bio kripl, nisam mogao trcati jer nebi mogo disat dok trcim, cijela utroba me bolila pri kretanju i disanju, a kad bi skocio imao bi osjecaj da mi je ostrica maca zabodna dijagonalno od ramena do kuka i bolilo je onak, uzasno). I tak. Bilo fora al me proslo, a i kosta pun***** previse, radje otputujem negdje. Sad se furam neuredjenim i polustrganim da bombom po gradu :D
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
svaka vam cast... mene paranoja pocne prat kad bzvz uzmem bajk i bacim đir po gradu napusen... al gledo sam na tvu, likovi su preludi nekad mi je tesko povjerovat kojom brzinom se spustaju kroz sumu ili na stazi.. :)
 
17.07.2008
31
1
6
43
a ne bavim se bas downhillom,imam hardtail pa ga koristim za zajebanciju po shumi..inace vozim i ovako po gradu,al to mi nije neki gust,nema do prirode i onda jos nesto zapaliti na putu:sun2:
 
15.08.2009
1
0
0
37
ja se bavio cross countryjem i stvarno mi je preludo bilo
vozio sam ja i freeride ali sjebo kičmu pa sad samo ovako malo iz prikraja promatram i navijam za ekipu iz kluba(al barem imam malo više šanse d azapalim vuju ^^)
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Bicikla i marihuana - idealna kombinacija, downhill kao takav nisam probao, barem ne za stvarno pošto imam tvrdorepog srednje klase a takav nebi dugo izdržao. Šuma, makadam, priroda općenito moj je teren. Nema ništa bolje kad se popneš na kakvo brdo i onda gore zapališ pa kreneš u panoramski spust, vjetar u kosi, marihuana u plućima, pojača doživljaj. Sjećam se kad sam se prvi (i jedini do sada) put popeo na Velebit pa onda 15 km spusta, serpentine, pogled na more i otoke, neprocjenjivo, naravno punim plućima:joint2:. Nije loše ni zapalit po selima, odeš u neku pripizdinu i od dućana do dućana, pive, spika sa mještanima, možeš i duvat pred njima, većina ne kuži o čemu se radi pošto ionako pušim duhan. Tako jedan đir od 50-80 km završi da se vratim mrtav pijan.
 
15.07.2011
14
0
0
31
Downhill najjaca disciplika biciklisticne voznje po meni. U mom kraju svake godine bude Downhill trka i odlicno je fkt.

Ko se bavi time , neka samo opremu licensiranu uzme i sve ostalo ide glatko..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Sunce vam vase ....ja sam matori jarac, al da nisam spustio bi se i ja imam i sa cim.Za sada mozda samo Grmovscica,na proljece
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
a ove ostale MTBajk discipline? dirt, street, trials itko? BMX? ok bmx je igracka ali isto ima dva kola :Đ
 
25.06.2014
16
7
0
Ja sam primetio da kad vozim Uphilll a pre toga ispusim dzok, dok se popnem gore ono prestane da me radi :/ kako da kroz znoj thc izadje :O
Zato volim pre spustanja buxnu da ispurnjam, nikad me nisu hvatale paranoje, samo osmeh sirok, adrenalin i ostalo :D MTB + THC = kao sex :D
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
ja sam vozio cross country svojevremeno , dok je postojala Jugoslavija , pa SCG .
Downhill je adrenalinska ludost , nije bas sport , a kako kazu profesionalci - trka se na brdu dobija ;)

Dzok posle voznje za recovery , kad bih naduvan vozio poginuo bih negde garant :)