Doziranje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.01.2020
0
0
1
20
Pusio sam tri puta prvi put me nije ni taklo drugi put msm da sam green outao s obzirom da sam povracao i kao da sam neku tesku psihodeliku uzeo(tripovi itd), a treci put meee neesto sitno uhvatilo nisam bas osetio
tkd me zanima koliko bih mogao da uzimam posto nemam iskustva
 

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
Mojoj ex-djevojci, sadasnjoj stanodavki, trebalo je vise od 2 mjeseca konstantnog "prepusavanja" da dodje na temelje. Stalno me pokusavala pratiti unatoc cinjenici da nemoze (duvam vec 20+ god)... what can I say; govorio sam joj da ne pusi toliko vec "pomale", da si odredi dozu kako nebi imala negativne efekte...
Svaki put bi joj pozlilo, povracala bi itd.... Nakon toliko muke (a i svaka joj cast na trudu! :D :thumb: ) sada je ok. marihuana joj je fakat pomogla pun penis (mogu to potvrditi buduci da zivim sa njom vec 6 godina i poprilicno sam analiticna osoba).

Anyways... doziranje. Nemoguce odrediti ponaosob. No moj savjet bi bio.... (pricamo o duvanju, right?) Smotaj si pljugu (po mogucnosti bez duhana) povuci dim-dva i ostavi pljugu u pepeljari. Ako za 10 min vidis da "mozes jos" zapali je opet - povuci 2-3 dima ostavi pljugu u pepeljari itd. Shvacas, right? Kad ti je "dosta" znati ces...
Uglavnom, imho, malo po malo! Mozda imas problema i sa samim pusenjem pa probaj druge oblike konzumacije.
 
Poslednja izmena:
28.01.2020
0
0
1
20
a koliko si uzeo prvi, drugi i treci put. zar ne mozes sam da odredis i jel ista vutra u pitanju
Prvi put je nas petoro nes malo vise od pola g pusilo
Drugi put petoro 3 g (kazu da je bio skank neki kao al sa sve sto je jace rlno kazu da je skank)
Treci put nas troje neku jacu pola g

Mojoj ex-djevojci, sadasnjoj stanodavki, trebalo je vise od 2 mjeseca konstantnog "prepusavanja" da dodje na temelje. Stalno me pokusavala pratiti unatoc cinjenici da nemoze (duvam vec 20+ god)... what can I say; govorio sam joj da ne pusi toliko vec "pomale", da si odredi dozu kako nebi imala negativne efekte...
Svaki put bi joj pozlilo, povracala bi itd.... Nakon toliko muke (a i svaka joj cast na trudu! :D :thumb: ) sada je ok. marihuana joj je fakat pomogla pun penis (mogu to potvrditi buduci da zivim sa njom vec 6 godina i poprilicno sam analiticna osoba).

Anyways... doziranje. Nemoguce odrediti ponaosob. No moj savjet bi bio.... (pricamo o duvanju, right?) Smotaj si pljugu (po mogucnosti bez duhana) povuci dim-dva i ostavi pljugu u pepeljari. Ako za 10 min vidis da "mozes jos" zapali je opet - povuci 2-3 dima ostavi pljugu u pepeljari itd. Shvacas, right? Kad ti je "dosta" znati ces...
Uglavnom, imho, malo po malo! Mozda imas problema i sa samim pusenjem pa probaj druge oblike konzumacije.
Hvalaa
Razmisljao sam pajp da probam pa ono sta mislite o tome
 

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
Hvalaa
Razmisljao sam pajp da probam pa ono sta mislite o tome

Same shit. Vrati se na moj prijasnji post.
Pusenje lule, jointa, tulipana.... w'ateva' je i dalje pusenje. Pusenje oslobadja reakcije kemijskih supstanci koje se mozda i ne aktiviraju na druge nacine.. Zato savjetovah da probas mozda neki drugi nacin konzumacije (sto bi bilo ulje, kolacici, bonboncici... hrana spremana na "maslacu" od marihuane itd).

Kako god... i dalje stojim iza "trial and error" metode. Duvaj brate (iako nije najpametnije) al' duvaj pametno. Dim po dim...
Nekome su dosta 2 dima, a nekome trebaju 2 jointa da se "napusi"... :wave:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Prvi put je nas petoro nes malo vise od pola g pusilo
Drugi put petoro 3 g (kazu da je bio skank neki kao al sa sve sto je jace rlno kazu da je skank)
prvi put si uzeo recimo 0.1 i kazes nista, drugi put si uzeo 0.6 i povracao uz tripove :) probaj ne manje od 0.2 i ne vise od 0.3. meni licno je trecina grama sasvim ok ako je vutra brendirana
 

kek

Aktivan Član
09.03.2020
191
849
93
A jesi li konzumirao alkohol prije, tijekom, nakon duvanja?
Jedino kada mi je bila muka i kada sam povračao je kada je frend došao da zapalimo a ja bio popio...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Snapzi