dozivanje duhova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ja0

Aktivan Član
14.08.2007
102
8
0
44
evo ceprkam ja na netu kako se dozivaju dohovi a svi pisu da su ima parketi skripali a kada pitas kako se to radi kazu da je bilo davno..
skupilo se par nas pa nitko nista ne moze naci, a sada su brzo blagdani!!!
nego jeli tko to radio ako je kako ako nije tajna?????????
ekipo pomagajte!!!

unaprijed hvala
 
18.10.2007
12
1
0
35
ovo je mozda najbolje rjesenje...(onaj link dole) puno informacija, ali pise i ono najbitnije... uzmes papir i olovku ili dasku kako hoces nacrtas abecedu(a-ž) odgovore da i ne, hello i goodbye ili kako ces, slova da su ti dovoljno udaljena i da je sve to lijepo uredno, uzmete casu... lijepo se svi "koncentrirate", hahhaha, na prizivanje duha, ponavaljate u sebi ili na glas nesto tipa:eek: duse prizivamo te ili nesto u tom stilu i kruzite casom po tome, i kao pocnu dolazit slova...mislim da nije ucinkovito jer uvijek je feeling da netko gura tu glupu casu(tko sjedi za stolkom, a ne duh) aaaa :) ali nije losa zabava ak vas je dosta(4-pa na vise)...sto se drugih stvari tice dozivjela sam i dozivanje duhova di jedan lezi na podu a drugi stave ruke ispod njega, ful se koncentriraju i ponavljaju u sebi mantru pa ga duh kao podigne, ful smijesno ali onaj koji lezi ne poleti :)
http://www.museumoftalkingboards.com/

nadam se da ce pomoc sta ;)
 
18.10.2007
12
1
0
35
hhahah...a koji jezik bi znao duh osobe koja je umrla recimo na prostoru hrvatske, koja je i recimo bila hr drzavljanin sa znanjem jezika itd, jedino ak nije mozda bila nepismena?! pa nek priziva onda neki engleski duh. tko je rekao da znaju sve jezike svjeta... sta je uopce duh? i tko je rekao da duhovi postoje? ako cemo vec tako.
 
15.11.2010
5
0
0
33
forums.vutra.org
ja0 je napisao(la):
evo ceprkam ja na netu kako se dozivaju dohovi a svi pisu da su ima parketi skripali a kada pitas kako se to radi kazu da je bilo davno..
skupilo se par nas pa nitko nista ne moze naci, a sada su brzo blagdani!!!
nego jeli tko to radio ako je kako ako nije tajna?????????
ekipo pomagajte!!!

unaprijed hvala

prika.....eee...nemoj to radit! vjeruj mi!!!
imo sam jako loše iskustvo s tim o cemu sad ti pricas! fkt je to bilo davno,ali mi je jos ostalo u glavi.....jako mutno ali dovoljno da me podsjeti na to s___e!!!
pa smo ja i moja ekipa ( sad se nemozemo svi nac,pa je to sranje ) probali trazit po netu,pitat druge kako da to vratimo!!! nemam pojma....na kraju je i ostao tako! tuzno!!!! :(
zato se kani toga dok ti je na vrijeme! ne pokusavam te ja zastrasit s ovom ''spikom''...ti kako oces! good luck!