DP SnowStorm #2 & PS WhiteWidow Auto - 270W LED Full Spectrum

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.816
1.761
188
Pozdrav grow-eri. Long time no see :D

Kreće u pogon 270W LED panel o kojem sam radio DIY, a koji se može naći na ovim stranicama.

OPREMA:

Boks = 90 x 90 x 180 cm.
Ventilacija: ISPUH = 125mm TT Vent; MJEŠALICA = Honeywell; Pasivni ulaz zraka; PrimaKlima 100mm filter od aktivnog ugljena spreman kad zamirisi :)
Svijetlo = 9 x 30W LED Chip Full Spectrum (270W ljubičaste ludnice)
Zemlja = Plantela Balkonia
Tegle = 20L (2 komada)
Mjerni instrument = Mammoth termo-higro metar
Gnojivo = Plantela BIO (žuto pakiranje) - iako sumnjam da ću ga koristiti s obzirom na to da imam automatike
Grijalica = prema potrebi - ako bas bude vani -15°C

SJEME:

1 x Dutch Passion Snow Storm #2 - ukratko, to je Orange Bud u verziji automatika. Female je Orange Bud, a tatica je ruderalis. Od sjemena do harvesta predviđaju 10 tjedana (cca 70 dana) - visina oko 1m

1 x Pyramid Seeds Auto White Widow - ne treba posebno predstavljati ovu vrstu. Legendarni strain. Od sjemenke do harvesta predviđaju cca 60dana - visina oko 1m

Slike ću zalijepiti kasnije kad se boks "probudi".

Samo moram još ovo reći. White Widow sjemenka je proklijala u maramici, dok Snow Storm nije niti pukla. Svejedno sam ih isti dan obje stavio u zemlju. Danas ujutro me lijepo iznenađenje dočekalo. Snow Storm je vani, dok White Widow još uvijek nije. Nisam mislio da će tako teći situacija. Prema tome možemo zaključiti da Snow Storm #2 više voli zemlju od vlažne maramice :D

Panel je na 10cm od ruba tegli, a temperatura na tom mjestu je ugodnih 28°C, dok je općenito u boksu 25°C. Super sam zadovoljan kako toplina uzrokovana LED chipovima stvara ugodnu temperaturu u boksu dok je panel lagano topao, bez pregrijavanja. Vlaga je 30%-40% i svi znamo da je to tako... Ako bude potrebno, povisit ću vlagu.

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
1.762
7.171
258
Sretno @Kali dugo te nema pa evo docekali i tvoj novi dnevnik!! :thumb:.
Setup odlican bit ce zanimljivo pratit.. :respect: :joint2:

• Sviđa mi se
Reactions: iSensation

opa cupa

Urednik
Moderator
04.03.2012
6.034
19.969
398
Bas je dobro vidjeti dnevnik od starog majstora :) Pazi i kreativni je tu :banana123: haha

OP
OP
iSensation

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.816
1.761
188
Bas je dobro vidjeti dnevnik od starog majstora :) Pazi i kreativni je tu :banana123: haha
Majstora, 100% :D

Sretan ti grow zelim
Moram pitati,zasto tako nisko drzis panel?
Drzim ga nisko jer prostor oko boksa nije grijan, a LED super odradjuje i taj posao. Spustao sam toliko nisko dok nisam dobio 28°C ispod, a i zato jer mogu posto se ovo grije 100 puta manje od HPS. Kasnije kad se "djeca" razrastu, cu podignuti gore da bolje iskoristim duzinu i sirinu panela.

P.S. - sorry drustvo, slike ce biti neki drugi put jer sa mobitelom ovo nece ici. Previse je ljubicasto i malo se mobitelu mjesa! Moram nabavit pravi fotic.

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
863
93
35
Sretno Kali, pratim ovo. Imam u planu za iduci grow isto ubost led full spectrum od 150w za autose al prvo da tebe vidim, iako vjerujem da ce to sve ispast odlicno! :wave:

• Sviđa mi se

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.155
6.181
258
Ja isto zadnje vrijeme razmisljam o LEDu, tako da cu sa gustom ovo pratit.
Sretno i veselo :D

• Sviđa mi se
OP
OP
iSensation

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.816
1.761
188
Hvala svima koji su se prikljucili dnevniku.

Posto jos nemam fotic da slikam, evo malo teksta.

Obje su izasle van u ponedjeljak 18.01. i od tog datuma racunam vrijeme pocetka za obje. (iako je SnowStorm izasao dan-dva prije). Ono sto sam primjetio je da je kod obje biljke stabljika super čvrsta, ali to može biti i zbog blizine svijetla jer HPS nikad nisam mogao tako nisko spustiti. Vidjet cu sto ce biti kad odmaknem svijetlo.

Nadam se da sljedeci put bude u slika.

• Sviđa mi se
Reactions: Aleksis and MMSplit