Dr. Danica Romac - Konzumacija marihuane uzrokuje nereligioznost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.571
358
kolka god bila nebuloza doktorka se izreklamirala pošteno i besplatno
trebalo bi joj poskrivečki sendvić malo s uljem namazat pa da vidiš onda razgovora i visoke psihijatrije.....a možda je to crkva narućila......pad prometa po crkvama pa se mora reagirat
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Nije si ažurirala znanje, bit će da joj update isključen u glavi pa još tupi zube na nebuloze. Treba ženu educirat, nije ona kriva, kriv je sistem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Jos par tema u vezi Danice i Vutrologije i nece biti nista drugo osim danice na Vutri :)

Danice, Danice! Od svog silnog pusenja po studenjaku ti ne zapali ni jedan dzidz, pa eto ti ga sad, umjesto obimnog mozga razvila si obimna usta i vragolast jezik. :)

P.S. Izvinjavam se Danici Romcevic ukoliko pri citanju ovog komentara dodje do ispravnog zakljucka.
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Genijalno, ge ni ja lno! .. šta doista misli da u 2015.oj može prodavati ovu spiku.. mozak joj je u 60ima.. uzalud joj trud jer smatram da nije ekipa na medicinskom fakultetu glupa, mislim, to su mladi ljudi, i uvjerena sam da dobro znaju da priča gluposti.. i da su se nakon izlaska iz prostorije predavanju rugali, a neki ošli udrit đox.
 
Poslednja izmena:
17.04.2015
9
24
3
Totalna glupost! No to smo vec zakljucili.

Koristim, religiozan sam i prakticiram svoju vjeru, ne idem u klubove jer su dosadni, zivim sasvim normalno, studiram, ne vidim kod sebe nikakve negative, dapace pozitivniji sam, opusteniji, smiren i sve funkcionira kako treba, bar sto se psihe tice.
Jedino zdravlje steka zbog cega sam i poceo kako s uljem tako i s pusenjem i tu vidim vrlo dobre rezultate tak da...
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
u pravu je zena, sta ste je napali?
evo kod mene otkad sam propusio ne delim
ljude na osnovu vere a moju veru koju sam dobio
sa rodjenjem tj koja mi je nametnuta sam zamenio
nekom novom verom za koju jos nisam smislio naziv
ali ako ostanem bez para ocu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.185
358
kolka god bila nebuloza doktorka se izreklamirala pošteno i besplatno
baš :)

haaha, dr. danica romac je na internetu skroz diskeditirana
najviše zahvaljujući sebi samoj
a potom i vutra.org
1. rezultat na guglu i dalje vodi vutra.org hahahah
da je još u svakom postu spomenuta kao dr. danica romac, ostali rezultati se na 1. str. ne bi ni pojavili, hahahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
200_s.gif
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
To je kao da kažem da oni koji uredno pišu domaći uradak su religiozni i rijeđe masturbiraju...

 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ovu temu pročitam kad imam začepljnje crijeva 10+ dana... momentalni eruptivni proljev.

Jasno je meni da ima ljudi koji su inteligentniji i manje inteligentniji, ali tako bi tribalo i raspodjelit poslove. Mislim kako ti ljudi uopce dođu na te pozicije... gori su ti od nje koji su je zaposlili.

Kao da kazem da oni koji više seru su manje skloni ne sranju... gadljivo:vozdra: