LED Dr. Grinspoon - Zelja jednog covjeka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Pozdrav drugari :respect:

160-i dan doktoru kojem polako zuti listovi pokazuju da dolazi kraju::listomahanje::

Prije 5 dana prebacen na rezim svjetla 14h mraka, 11h svjetla. Ocigledno ga je to poguralo i mogu reci da se nazire the end ove avanture. Izbijaju nove pistile ali to je za njega karakteristicno tako da necu to ni uzmati u obzir sto se tice harvesta. Zadnji put je dobio 3ml/l bloom-a i sa tom dozom je zavrsio svoju fazu gnjojenja, dodat cu jos dva puta melasu i dva puta samo vodu i to bi bilo to... znaci jos nekih 15-ak dana je do rastanka doktora i mene:)

Evo jos par slikica pa se vidimo kroz dvije sedmice sa harvestom i odjavom doktora iz njegove "sluzbe" :thumb:


IMG_20200314_193010.jpg IMG_20200314_192947.jpg

IMG_20200314_192953.jpg IMG_20200314_193001.jpg

IMG_20200314_193041.jpg IMG_20200314_193021.jpg

IMG_20200314_193030.jpg IMG_20200314_193052.jpg


Do posljednjeg javljanja, zivjeli:respect::vutra:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Svaka ti čast na strpljenju,no stari meni ovo izgleda kao da nikada neće iscvast jbt,kao da ima još duplo toliko cvjetanja.. ::umirem:: :gled::gled:. Neznam al treba se klonit tog straina def.. :(
Ovako sa slike bi trebao izgledat zrel doctor,ali bro po tvojoj trenutnoj fazi ja ne bi rekao da će to uskoro tak biti.. dr-grinspoon.jpg
 
Poslednja izmena:

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
@satarush @Saša443 hvala drugari :thumb:

@Mad Rabbit to bi tako izgledalo stari da imam pravi feno ali nije tako, nazalost:)
Zakacio me drugi fenotip kao i kod drugih dnevnika, stranih. Nisam nijedan dnevnik pronasao gdje je neko dobio bas takvu biljku :zvezda:: ali po onome sto sam vidio i procitao, vecina biljaka izgleda kao doktor i nijedna nije izgledala da je gotova al je ipak bio harvest:D pistile izbijaju kao da je tek pocelo cvjetanje al to je njegova karakteristika.. Sa svim svojim karakteristikama doktor je "jedinstven" strejn ali zaista treba strpljenja i pratiti potrebe ove biljke al kad se to uspostavi, onda je easy. I naravno, vrijeme je krucijalni momenat, ko nema strpljenja i prave zelje, treba da bjezi od doktora kao dzavo od krsta;)
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Hvala drugari :thumb::)

@beštija nepopularan sam standard postavio izgleda jer samo si ti izjavio da ides u slicnu borbu, mada tebi nije ni prvi put:respect:ali ne odustajem ni ja jos od doktora, idu dva "brza" growa pa cu krajem godine ponovo u druzenje sa ovim strejnom:D

@Badi bas maratonski i jeste ali izdrzi se sve kad se hoce. Pogodio si u "sridu" sa smoke report;)bude li onako kako se i ocekuje, maraton se krajem godine opet "trci" :respect:
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.321
27.259
1.098
Trøndelag
Prije par godina sam ispratio jedan dnevnik purple haze-a koji je cvjetao 26. tjedana.
I dan danas sam impresioniran njime i volio se baciti u kostac sa takvom bestijom.
To bi mi bio najveci moguci izazov i sto se kaze plafon, nema dalje od toga :)

https://tinyurl.com/tjbxzd4

btw taj bobicasti pheno primjecujem samo u starim dnevnicima od 10+ godina, mora da su ga izgubili :(
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Izgleda bas da se to i desilo jer nema tog fenotipa ili se jos neprimjetno negdje pojavi. Zato cu, kada dodje red na doktora, obje sjemenke zabiti pa da vidimo.

Purple je znaci zavrsio kao i doktor sto ce otprilike zavrsiti, sad sam ga zrakn'o, bas je zvijer.. Al nekako oba strejna imaju nekakve "nestandardne" badove. Al eto i to ima neku svoju car :)
 
Poslednja izmena:

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.321
27.259
1.098
Trøndelag
Jesi vidio, frajer je cvjetao purple 26 tjedana bez vege, to je 182 dana cvjetanja ili ti ga pola godine :D

Dobro, je da izgledaju drugacije za razliku od indika i hibrida ali kada takvu vutru sameljes u pljugu ili vejp to nosi u drugu dimenziju.
One kolicinski manjak nadoknaduju nevjerojatnim radom koji zna biti prezestok, trippy i psihodelican kad pretjeras. Obozavam ciste hejzove i njihov rad.
Neke sorte su pravi mind fuckeri pa budu okrsaji ti vs ona po 3-4 sata i kad zavrsi kazes sta je ovo j*bote!
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
26 sedmica je drzao Purpla na 11/13 :) samo cvjetanje, sad tek vidio...onda ja treba da budem zadovoljan sa 26 sedmica ukupno:D oba strejna su cudovista bila sto je odradio, maestralno

Vjerujem da ce i doktor biti zesci opijat i trippy, to sam i htio za ``moje momente`` uzgojiti. Ali ono sto mi je mozda najbitnije u ovom growu mislim da sam se pronasao u ovim ``dugometraznim`` strejnovima. Sa uzitkom bih ispratio jos koji strejn kao doktora i to cu probati cim se i ostala dva doktora `rijesim`, a prvi ce biti cista Hejzaca, definitivno
 
Poslednja izmena:

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Hvala mentore :respect: vec sam sve pripremio i kontaktirao Barney's Farm, jutros su odgovorili i naravno, vrlo rado ce slike primiti ali i objaviti:thumb:
Jos 7 dana i bit ce harvest, negdje sam par dana u vremenskoj racunici izgubio, tako da ce ukupno trajati 179 dana, 6 mjeseci.. Ovaj grow je zahvala za sve sto sam na :vutra:naucio, svim growerima i drugarima na vutri a tebi i ostalim mojim mentorima posebno:respect::bocni::::volimj::
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Slazem se u potpunost :thumb: ljudi su nesigurni na pocetku, kao i sa svim novim situacijama u zivotu ali kad se hoce sve se moze:) sto prije samostalnost dohvatiti, manje glavobolje za vas mentore a mi onda, groweri, idemo u svoj svijet growanja. Doktor je samo jedan od primjera za to:thumb: hvala jos jednom na svemu mentore:respect: